Depreks kullanan varmı?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
PaSSiVe AgGReSSiVe

Depreks kullanan varmı?

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

bu ilacı geçen sene ağustos ayından beri kullanıyorum.Yararlı olurmu,oldumu,olacakmı kesin bi fikrim yok.
yani karar veremiyorum..ben doktoruma ne kadar başka ilaç alternatifi önerdiysemde bundan şaşmadı..
ona kendimi sorduğumda daha önce geldiğinde daha çok sıkıntılıydın şimdi daha iyisin dedi.ama bilemiyorum
belkide farkedemiyorum gelişmeleri...şunu merak ediyorum..Bu ilacı daha önce kullananlar varmı..?etkisi ne
kadar zamanda nasıl görülüyor?deneyimlerinizi paylaşırlarsanız sevinirim.
OverTheRainbow

Re: Depreks kullanan varmı?

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

bir arkadaşım kullandı,yan etki yaptığını söyleyerek başka ilaç istedi doktorundan.bence iyi görünüyordu ilacın öncesiyle karsılastırırsam ama o nasıl hissetti bilemiyorum tabii.uyuyamadıgını,kabuslar gördügünü söylemisti bana.
IRMAK_

Mesaj gönderen IRMAK_ »

ben kullandım depresyon için o,sf ye etkili değil bence.
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
PaSSiVe AgGReSSiVe

bende hiçbir yan etkisi olmadı..kendimi rahatlamış hissediyorum önceki zamanlara göre..
sf üzerinfde ısrarla durduğumda doktorum bana sf den çok takıntılarımın olduğunu söylemekte ve bu ilaç üzrinde ısrar etmekte..buna katılan var mı acaba..?
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

kendinl rahatlamıs hissediyorsan,yan etki de yoksa bu cok iyi.ayrıca okb konusunda doktoruna katılıyorum.okb sfden daha sinsi bir hastalık. okb ortadan kalktıgında sf daha rahat aşılır gibime geliyor.bence doktoruna güven,eger seni gercekten iyi görmüsse gercekten iyisindir ki bu cok güzel birsey...yani doktorun farketmesi.o kadar hastası varken seni hatırlamıs,iyi mi kötü mü oldugun hakkında yorum yapmıs olması.

Yüzüne bile bakmadan ilacı yazıp yollayanlar var biliyorsun.
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

Bu ilaç prozac'ın muadili yani aynısı , prozac kullananların tecrübelerine de bakabilirsin.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
PaSSiVe AgGReSSiVe

aslında doktorum da öyle söylemişti..prozac,depreks ve depset aynı sadece isimleri değişik diye..
xact

Mesaj gönderen xact »

İyi duygularımı da azaltıyordu bu ilaç sanki benim. İlacı bırakınca normale döndüm.