Prozac Hakkında

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
Kullanıcı avatarı
bymasti

Prozac Hakkında

Mesaj gönderen bymasti »

Meraba Arkadaşlar Ben foruma yeni üye oldum ve bu site beni ilaç tedavisi hakkında ön yargılarımı sildi attı ve salı günü de bir devlet hastanesine gittik babamla doktor beni 2-3 dakka dinledi ve ondan sonra prozacı yazdı daha bugün 20 mg aldım bitane sabah iyi olucağımı düşünüyorum zamanla benim asıl sorum prozac veya diğer ilaçlar etkisini ve yan etkilerini ne zaman gösterir Şimdiden Çok Teşekkürler..
Yüzler Sahte Bu Yüzsüzler Benden Yüz Buldular Anladım, Ancak Güvendim Onlara Her Daimde Her Alim Der Babana Bile Güvenme...!
Kullanıcı avatarı
bymasti

Re: Prozac Hakkında

Mesaj gönderen bymasti »

Hastalığım Sosyal fobi bu arada :)
Yüzler Sahte Bu Yüzsüzler Benden Yüz Buldular Anladım, Ancak Güvendim Onlara Her Daimde Her Alim Der Babana Bile Güvenme...!
birkedigördümsanki

Mesaj gönderen birkedigördümsanki »

bymasti yazdı:Hastalığım Sosyal fobi bu arada :)
a öylemi ne hoş bizlerde sfliyiz ne tesadüf [smilie=crazy_pilot.gif]
prozak etkisini 3 ay sonra 6 ay iyileşme süreci olarak gösteriyordu sanırım.doktor kontrolünde azaltarak veya mg arttırarak kullanılır.hergün aynı saatte düzenli almak gerekir.ben böyle biliyorum
Kullanıcı avatarı
bymasti

Mesaj gönderen bymasti »

birkedigördümsanki yazdı:
bymasti yazdı:Hastalığım Sosyal fobi bu arada :)
a öylemi ne hoş bizlerde sfliyiz ne tesadüf [smilie=crazy_pilot.gif]
prozak etkisini 3 ay sonra 6 ay iyileşme süreci olarak gösteriyordu sanırım.doktor kontrolünde azaltarak veya mg arttırarak kullanılır.hergün aynı saatte düzenli almak gerekir.ben böyle biliyorum[/quote

Hastalığım Sf Derken Depresyonuda Var daha vb. hastalık var ondan öyle dedim :D Bu arada Teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

bymasti yazdı:Meraba Arkadaşlar Ben foruma yeni üye oldum ve bu site beni ilaç tedavisi hakkında ön yargılarımı sildi attı ve salı günü de bir devlet hastanesine gittik babamla doktor beni 2-3 dakka dinledi ve ondan sonra prozacı yazdı daha bugün 20 mg aldım bitane sabah iyi olucağımı düşünüyorum zamanla benim asıl sorum prozac veya diğer ilaçlar etkisini ve yan etkilerini ne zaman gösterir Şimdiden Çok Teşekkürler..
Acele yok biraz sabır göster karşılığını bulacaksın inan..
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

Merhaba bymasti..geçirdiğin her hafta, yaşadığın psikiyatrik sıkıntılara devasa darbeler vurmak elinde.yeter ki doktorunla sürekli görüş..onunla koordineli sürdür tedavi sürecini..ve onu herşeyden haberdar et..bi de tavsiyelerine uy..ama doktorlar gün boyu o kadar insanla meşgul oluyolar ki..hastalarına verdiği hizmetin kalitesi otomatik olarak azalıyo..o yüzden ben derim ki doktoruna hep sor neler yapmalıyım..nerede daha çok vakit geçirmeliyim..ne zaman yenebilirim..doktorla daha çok konuşmak insanı rahatlatıyo..ve bi doktorun hastası üzerindeki inandırıcı etkisi tartışılmaz..Ama ben tıbbi tedaviyi reddetmenin bedelini çok ağır ödedim(8 yıll ile) haala ödüyorum..sen benim yaptığımı yapma..
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
Kullanıcı avatarı
bymasti

Mesaj gönderen bymasti »

scary yazdı:Merhaba bymasti..geçirdiğin her hafta, yaşadığın psikiyatrik sıkıntılara devasa darbeler vurmak elinde.yeter ki doktorunla sürekli görüş..onunla koordineli sürdür tedavi sürecini..ve onu herşeyden haberdar et..bi de tavsiyelerine uy..ama doktorlar gün boyu o kadar insanla meşgul oluyolar ki..hastalarına verdiği hizmetin kalitesi otomatik olarak azalıyo..o yüzden ben derim ki doktoruna hep sor neler yapmalıyım..nerede daha çok vakit geçirmeliyim..ne zaman yenebilirim..doktorla daha çok konuşmak insanı rahatlatıyo..ve bi doktorun hastası üzerindeki inandırıcı etkisi tartışılmaz..Ama ben tıbbi tedaviyi reddetmenin bedelini çok ağır ödedim(8 yıll ile) haala ödüyorum..sen benim yaptığımı yapma..
Tedaviyi Bırakmayı Zaten Kesinlikle düşünmüyorum Zamanla Görürüm İşşallah Etkilerini Biraz Sabırrr...! :)
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

İnşallah dostum...... [smilie=bye.gif]
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
Kullanıcı avatarı
bymasti

Mesaj gönderen bymasti »

scary yazdı:İnşallah dostum...... [smilie=bye.gif]
Saol Dostum ;)
Kilitli