effexor

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
papatyam

effexor

Mesaj gönderen papatyam »

effexor ilaci icen oldumu hic aranizda, faydasi oluyormu yada ne gibi yan etkileri var. tecrübesi olan paylasirsa sevinirim.
Kullanıcı avatarı
primer

Re: effexor

Mesaj gönderen primer »

ben yaklaşık 2 seneden beri kullanıyorun ilk 37.5 g ile başladım sonra 75 ml gr ile devam ettim güzelbir ilaç ama
diğer anti deprasanlar gibi bu ilacı tedavi süresi içersinde düzenli kullanmak lazım yan etkilerine gelince bende çarpıntı oluyordu başlarda zaman içersinde bu etki kayboldu sana tafsiyem bu ilacı kullanıma başlandığı ilk zamanlarda neşe ve rahatlık hissi yoğun yaşanıyor bu hislerde dolayı kendini s.f kurtulmuş zannedip ilacı bırakmaya kalkma birde neşe ve rahatlık hissi olumlu kullanıp dışarı çıkıp sosyelleşmeye çalış
son olarak alkolle birlikte ilacı sakın kullanma ben kullandım hastahanelik oldum dikkat et
papatyam

Mesaj gönderen papatyam »

ilac icme konusuna artik sicak bakmiyorum. eskiden düsündüm hatta tek cözmün onda oldugunu bile düsündüm. ama benim aradigim kalici cözüm. yarattigi büyük yan etkiler ve birakinca eskiye döndükten sonra benim icin bir anlami yok. sagligima zarar vermekten baska bir faydasi olmayacak. onun yerine üzerine gittim ve inanilmaz derecede ilerleme kat ettim ve bunlar kalici en azindan.
xact

Mesaj gönderen xact »

papatyam yazdı:ilac icme konusuna artik sicak bakmiyorum. eskiden düsündüm hatta tek cözmün onda oldugunu bile düsündüm. ama benim aradigim kalici cözüm. yarattigi büyük yan etkiler ve birakinca eskiye döndükten sonra benim icin bir anlami yok. sagligima zarar vermekten baska bir faydasi olmayacak. onun yerine üzerine gittim ve inanilmaz derecede ilerleme kat ettim ve bunlar kalici en azindan.
İlaç kar-zarar hesabı iyi yapılarak hastaya verilir. İlacın hiçbir faydası olmayacak demek bilimi hiçe sayıp, ben herşeyi bilirimcilik oynamak olmuyor mu?