Passiflora!

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
mr.Anderson

Passiflora!

Mesaj gönderen mr.Anderson »

Bu şurubu annem eczaneci bir tanıdığından öğrenmiş ve bana kullanmamı söyledi..kullanmaya başladım..yemeklerden önce,gece yatmadan,okula gitmeden falan filan..büyük bir oranda uyku hissi yaratmasından başka hiç bir yararına tanık olamadım daha..bitkisel,yan etkisi yok tamam gayet iyi ama..diğer bir çok antidepresan gibi beni uyutacaksa,bünyemde uyku hali yapacaksa ne anlamı var?ben uyumak,etrafta mayışık gezmek istemiyorum..sadece performans geriktirmem gereken durumlarda potansiyelini aşmış heyecanımı daha stabil bir duruma getirsen sadece bu..bir süredir kullanmıyorum..birde paxera diye bir hap vardı onuda arada bir atıyorum yani bu ikisinin beklediğim gibi bir yararı olmadı bana..annem alırsa arı polenini deneyeceğim umarım faydası olur..
var

Re: Passiflora!

Mesaj gönderen var »

Forumda ilaç tavsiye etmek veya önerisi beklemek uygun değildir. Bitkisel ürünlerin yan etkisi olmadığı, yüz yılın yalanıdır. Yan etkisiz hiç bir şey yoktur; ne ilaçlar ne yiyecekler ne de vücut salgılarımız. Evet, kendi vücut salgılarımız, bizim bir parçamız olduğu halde fazlası zarar verir. Bir daha ki sefere eczaneciye değil de bir gerçek bir eczacıya veya psikatriste danışmanı öneririm. Zaten eczacı olsaydı doktora yönlendiridi.
Kilitli