sf için ilaç palavra

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
rüzgar

sf için ilaç palavra

Mesaj gönderen rüzgar »

sf de etkili ilaç olmaığı için boşyere kendinizi zehirlemeyin. heyecanlanınca şekerli su içmek bile daha etkili.
var

Re: sf için ilaç palavra

Mesaj gönderen var »

Kendi çabalarınla iyileşebildiysen, ne mutlu sana. Keşke hepimiz aynı şeyi söyleyebilseydik.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

İalçsız fayda sağlanamıyor.Denedik gördük.
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

var yazdı:Kendi çabalarınla iyileşebildiysen, ne mutlu sana. Keşke hepimiz aynı şeyi söyleyebilseydik.
yoo ben müzbin sfliyim. ilaçta işe yaramıyor ben de. sadece kabullendim, kaybettiklerimi de kafama takmamayı öğrendim hepsi bu.
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

sf=heyecan
heyecan yok=sf yok
yorumum: pıfff
BEN BENİM
çamur

Mesaj gönderen çamur »

bencede heyecan çok etkili ve bunu engelliyebilecek bir ilaç gerçekten yok maalesef... kalp yerinden çıkacak gibi atmaya başlayınca ipler bi anda elinden gidiyor insanın ve artık dizginleyemiyoruz kendimizi maalesef... nasıl olcak gerçekten bende artık hiçbi çözüm göremiyorum bu illet duruma...
sadece arabalar...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

İlaçlarım olmasa şu an çalışıyor olamazdım, dün benim yegenin doğum günü vardı, onada gidemezdim heralde..
..............Resim.................~~Resim
revnaknuma

Mesaj gönderen revnaknuma »

çamur yazdı:bencede heyecan çok etkili ve bunu engelliyebilecek bir ilaç gerçekten yok maalesef... kalp yerinden çıkacak gibi atmaya başlayınca ipler bi anda elinden gidiyor insanın ve artık dizginleyemiyoruz kendimizi maalesef... nasıl olcak gerçekten bende artık hiçbi çözüm göremiyorum bu illet duruma...
betablokerler bu konuda etkilidir.
ağaç85

Mesaj gönderen ağaç85 »

rüzgar yazdı:sf de etkili ilaç olmaığı için boşyere kendinizi zehirlemeyin. heyecanlanınca şekerli su içmek bile daha etkili.
Herkeste öyle olmuyor galiba. Keşke ilaçsız geçse. Grip gibi değil ki. :( İlaç içmesen de iyileşebilirsin onda, iyileşeceğini bilirsin. Ama bu....
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

rüzgar yazdı:rüzgar
Alıntı ile cevapla Mesaj Gönderilme zamanı: 13 Mar 2011, 17:13
sf için ilaç palavra
sf de etkili ilaç olmaığı için boşyere kendinizi zehirlemeyin. heyecanlanınca şekerli su içmek bile daha etkili.
neden böyle bir fikir sahibisin
işe yarıyor tabiyki
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

m.k. yazdı:
rüzgar yazdı:rüzgar
Alıntı ile cevapla Mesaj Gönderilme zamanı: 13 Mar 2011, 17:13
sf için ilaç palavra
neden böyle bir fikir sahibisin
işe yarıyor tabiyki

belki herkezde işe yaramayabilir
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
LAYSOS

Mesaj gönderen LAYSOS »

sf de kesinlikle ilaç bir işe yaramaz ama çöle bişide var.
ilaç kullanmı ve sf konusunda faydasını görmemiş biri olarak
ilaçda şarttır.
öncelik kendi çabanız tabii.
mesela grip olduğunuzda antibiyotik verirler ama
antibiyotik virüslere karşı etkisizdir.
ama virüs işgali ile artan bakterileri yok eder.
sf için ilaçlarda faydasızdır . ama
sf ile ortaya çıkan yada önceden olup artan psikolojik rahatsızlıkları azaltır
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

ewet ilaca başlayalı 2 ay oldu TIK yok
mudokon

Mesaj gönderen mudokon »

paroxetin bu konuda etkili bi etken madde.tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

Bence sosyal fobi her bünyede farklı etki gösteriyor.Çok agır durumda olup haftalarca evden çıkamayanın yanında sokakta kızardıgı halde gezebilenler var.O yüzden ilaç herkese aynı etkiyi göstermez.Bence en etkili yöntem ilaçtır.Yan etkileri insanı bezdirsede ilaç en iyi tedavidir.Sana ilaç iyi gelmemiş.Sende çetleş,şiir yaz,kitap yaz yeterki içinde biriktirme.Bir yolunu bulup içindeki öfkeyi çıkarmalısın.Kimi kum torbası yumruklar rahatlar.Kimi yazarak,yazışarak.En iyi örnek: Norm erman-enderden oluşan rap grubudur.Ender 90 lı yıllardan beri hip hop ve rap düşkünü biridir.Zaman ilerler liseye gider okuldan atılır.Kavgayla geçen yıllar onun psikolojisini bozar.2 yıl psikolojik tedavi görür.Sonra yazmaya başlar.Çevresi tarafından çok begenilince rap yapmaya başlar.Çıkardıgı eksik etek parçası youtubede günde 2,5 milyon kez ayda ise 40 milyon kez dinlenip rekor kırmıştır.İçindeki sorunları yazma yetenegi ve sesi güzel oldugu için şuan rap yapmaya devam etmektedir.Bizde rap dalında olmasada farklı dallarda çok yetenekli insanlar olabiliriz.Yeterki azda olsa kendimize güvenelim.
http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s&ob=av2e bu şarkı bana güvenimin bir kısmını getirdi.
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)