AURORİX HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
x79
İletişim:

AURORİX HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI

Mesaj gönderen x79 »

arkadaşlar dün doktorumda aurorix ilacı aldım nasıl bir ilaç bilgisi olan varmı.ayrıca ekleyim uzun süreli s.f.li olmama rağmen ilk defa doktura çıktım ve yukarda ismi geçen ilacı verdi.nasıl bir ilaç bilgisi olan varmı
Kullanıcı avatarı
chilbir

Mesaj gönderen chilbir »

fiziksel olarak varlığını yada yokluğunu her vakit uyuyabilmem dışında hiç hissetmedim.inatla kullandım 3 aydan sonra etkisini gçrmeye başladım.sana tavsiyem sabırlı ol.
---->Kerry "The Müslüm" King :)
şirinş

Mesaj gönderen şirinş »

bencede herkeste farklı bir etki yapıyor. bende ilk başlarda uykusuzluk yapmıştı. biraz daha sabırlı olabilseydim belki etkisini görebilirdim ama bıraktım maalesef çünkü hiç bir etki yapmadı. doktorum 3-4 ay kullanmam gerektiğini söylemişti ama dinlemedim. istersen kullanmaya devam et belki faydasını görebilirsin.
Kullanıcı avatarı
gamlı baykuş
İletişim:

Mesaj gönderen gamlı baykuş »

aurorix uzun süre sabrettikten ve ancak düzenli olarak kullandıktan sonra faydasını görebildiğiniz bir antidpresan.Ben yan etkisini hiç görmedim yapılan yorumlar ilacın etkisinin kişiden kişiye değiştiğini gösteriyor.sosyal fobiklerin kendini acımasızca eleştirdiğini iyi bilirsiniz. Ben ilaçtan sonra kendimle, özbenliğimle ilgili daha olumlu duygu ve düşüncelere sahip olmaya başladım.Tabi bunları aurorix tek başına yapmadı. Sürekli mücadele isteyen bir süreç sosyal fobi.kullandığımız ilaçlardan mucizevi sonuçlar beklememeli ama aynı zamanda yararlarını da gözardı etmemeliyiz bence.
taha26

Mesaj gönderen taha26 »

çok iyi bir ilaç bence kullanalı 34 gün oldu amma faydası çok 150 mg lık benimki amma iyi bir ilaç uykusuzluk yapıyor arada fobi kirizleride geliyor sabah akşam ihmal etme bence arkadaşım
turuncu

Mesaj gönderen turuncu »

bende kısa bi süre kullanmştm ilaç, 2 psikolog maceram olmştu. 2.si bunu verdi bi iki hafta kullandm. etkisi iyidi sanrım devam edemedm çok,pahalı biraz.hatta bi gün evde uyuyakalmşm, okulda mllet sınava başlamş ben hala uyuyorum:) arayp uyandrdı arkadaşlar ben sabah dozunu alıp yola çıktım.epey olmştu tabi sınav başlayalı ve final sınavı ben içeri nasıl greceğimi düşünüyodum yol boyunca sınavı değilde:) sonra kapının önüne geldm ve tıklattm 2 sınıfı birleştrmş hoca saolsun bi açtım kapıyı bi izdiham tabi herkes sana bakyor hocada taa en sonda:))ama gür bisesle 'hocam pardon,girebilirmiym' demeyi başarmştm:) bende şaşrdım tabi bütün sınav bunun mutluulğya çözdüm soruları:) ne ufak şeylerden mutlu oluyoz ya allahm :) aurorixe bağlarm hep o anı:) tabi deneyemli arkadaşlardan ve uzmanından akıl almalsn benmki içimde kalan küçük bi anıydı paylaşym dedm:)hoşçakal
Kilitli