ilaçlar aptalllaştırıyor mu?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
mavi ay

ilaçlar aptalllaştırıyor mu?

Mesaj gönderen mavi ay »

ilaçlar beni aptallaştırıyor, beynim bomboş.... kafamın çalışması için alkol almam gerekiyor. alzehimer mı oluyorum acaba?
eski nick : triyandafilis
Kullanıcı avatarı
0nur

Re: ilaçlar aptalllaştırıyor mu?

Mesaj gönderen 0nur »

yüksek dozda kullanıyor olabilirsin doktorunla konuş
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

Zamanla geçer, geçmezse dozu düşürülür olur biter. Ben düşürdüm biraz, tabi küçükler doktora sormadan oynama yapmasın dozda. Aptallaştırmanın yanısıra konsantrasyon eksikliği, can sıkıntısı da yapıyor bende.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

konsantrasyon bozukluğu ve sıkıntı da var zaten. bırakamayacağıma göre azlatayım. bakalım ne olacak.
neyzenilhan

Mesaj gönderen neyzenilhan »

ilaçların aptallaştırması önemli değil. büyük mutluluk veriyorlar.
evrim teorisine takıl hayatını yaşa!! :)
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

neyzenilhan yazdı:ilaçların aptallaştırması önemli değil. büyük mutluluk veriyorlar.
mutluluğu değil kendimi istiyorum kendi mutluluğumu istiyorum. bunun için ilaçları bir gün mutlaka bırakcağım ve kendimi göreceğim. tabi bugüne kadar kullandığım ilaçların tahribatının kurbanı olmadıysam.
delifisek

Mesaj gönderen delifisek »

triyandafilis yazdı:
neyzenilhan yazdı:ilaçların aptallaştırması önemli değil. büyük mutluluk veriyorlar.
mutluluğu değil kendimi istiyorum kendi mutluluğumu istiyorum. bunun için ilaçları bir gün mutlaka bırakcağım ve kendimi göreceğim. tabi bugüne kadar kullandığım ilaçların tahribatının kurbanı olmadıysam.
ilaçların tahribatı kalıcı değildir. sadece beynini bir süre afedersin aptallığa alıştırır. duygu ve düşünce bozuklukların yavaş yavaş düzelip ilacı bıraktığın vakit bir süre sonra zekan eski parlaklığına ulaşıyor. açılıyor yani kafa. ben 5 senedir ilaç kullanmıyorum, en son bir hafif depresyon geçirdim, dedim bana zekâ lazım işler de yoğun ilaç ayak bağı olur, sonra ot gibi boş bakarım ekrana.. neyse ben araştırdım soruşturdum, sarı kantaron bitkisinin etkili oldugunu söylediler. extract hap şeklinde satılan kutulu ürünler var en etkilisi bu olur dedi bir arkadaşım. aldım 2 hafta falan kullandım depresyon uçtu gitti. başlarda sarı kantaron biraz dikkat dağınıklığı ve konsantrasyon güçlüğü yaptı, ama mutluluk verici özelliği fevkaladeydi. tabii bu hafif depresyon için, kritik vakalara biliyorsunuz ilaç bile kesmiyor.. artık ona morfin etkisinde birşeyler vermeleri lazım. beynini resmen donmuş buz kütlesine çevirecek bir ilaç vermeleri lazım yani.. [smilie=crazy.gif]
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

3 ilaçtan bire düştüm, sadece zyprexa 5mg. 5 yıl kullanıp bırakma gibi bir şansım olduğunu düşünmüyorum. sanırım sürekli almam gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
neclaaa

Mesaj gönderen neclaaa »

"aptallaşmak" pek de hoş bir terim olmamış...
işe kendinizi sevmekten başlayın... küçük sıradan bir söz dahi ruhsal yapınızı etkileyebilir...
Bir kapının kapalı olduğunu anlamak için o kapıyı itmek gerekir.
Montaigne
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

neclaaa yazdı:"aptallaşmak" pek de hoş bir terim olmamış...
işe kendinizi sevmekten başlayın... küçük sıradan bir söz dahi ruhsal yapınızı etkileyebilir...
aptallığın kötü olduğunu nerden çıkarıyorsun? çoğu zaman istenmeyen bir durum olabilir.... ancak aptallar olmasaydı akıllı kavramı olabilir miydi? aptal halimi de seviyorum.....
neyzenilhan

Mesaj gönderen neyzenilhan »

triyandafilis yazdı:3 ilaçtan bire düştüm, sadece zyprexa 5mg. 5 yıl kullanıp bırakma gibi bir şansım olduğunu düşünmüyorum. sanırım sürekli almam gerekiyor.
oooo, bravo. çok düşük doz.
ben 4 çeşit ilaç alıyorum: ikisi düşük doz, ikisi düşük doz değil ama yüksek de değil.
aptallaştırmanın tam tersi. benim kafam ilaç almadan çalışmıyor.
ilaçlar sayesinde deha performansı gösteriyorum.
evrim teorisine takıl hayatını yaşa!! :)
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

neyzenilhan yazdı:
triyandafilis yazdı:3 ilaçtan bire düştüm, sadece zyprexa 5mg. 5 yıl kullanıp bırakma gibi bir şansım olduğunu düşünmüyorum. sanırım sürekli almam gerekiyor.
oooo, bravo. çok düşük doz.
ben 4 çeşit ilaç alıyorum: ikisi düşük doz, ikisi düşük doz değil ama yüksek de değil.
aptallaştırmanın tam tersi. benim kafam ilaç almadan çalışmıyor.
ilaçlar sayesinde deha performansı gösteriyorum.
doz azaltınca agresifleştim bu yüzden eski dozlara geri döndüm. evet benim de ilaçsız ferformansım fena düşüyor.lamictal ekber :)
Limit

Mesaj gönderen Limit »

İhtiyaç meselesi. Getirisi götürüsünden fazla ve çok gerekliyse geçici bi süreliğine katlanılabilir kanımca.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

depresyon ve anksiyete ilaçlarının inceden bir manlık yaptığı doğrudur.
aldığım kırmızı biberli ilaç bi aptalı kendine getirebilecek kuvvette.. diğer ilaçlarımın yaptığı halsizliği bilinç bulanıklığını dengeliyor..
..............Resim.................~~Resim
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

aptallşmak değilde uyku verdiği zaman mal gibi oluyorum evet..