Paxil

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
atılgan

Paxil

Mesaj gönderen atılgan »

Uzun araştırmalarım 1 yıl süren analizim sonucu sosyo fobi olduguma kanaat getirip doktora gitim :!: Doktorda benzer bir teşhisle sosyofobi teşhisi koyup. Paxil ve dideral verdi :arrow: Paxil kullandığımdan beri geceleri bazen carpıntıyla uyanıyorum acaba sebebi nedir. doktora danısıcamda amaerikadan onaylı tek sosyofobi ilacı oldugundan bırakmak istemiyorum :idea: Benzer sorunu yasıyan varmı :?:
AlkAdRaZ

ben de kullandım.

Mesaj gönderen AlkAdRaZ »

ben de doktora gittim. paxil yazdı .daha önce sitede çok bahsedilen harika ilacı kullanacam diye çok sevindim.ama sonu hüsran oldu .eskiden geceleri kafayı koyup rahat uyuyordum .ilacı kullanmaya başlayınca uykum da kaçtı.cinsel bozukluk ta yapıyor zaten bıraktım
nerden onaylı olursa olsun önemli olan bana yarayıp yaramadığı .insanın bünyesine bağlı bence
Kullanıcı avatarı
akdeniz

Mesaj gönderen akdeniz »

2 aydır bende paxil ve dideral kullanıyorum .ilacı ilk kullanmaya başladığımda çarpıntı olmuştu ama ilk haftadan sonra bunlar kayboluyor.Başka bir yan etkisinide görmedim.uykularım düzene girdi.kısacası hayatım..Bütün antideprasanlar cinsel işlev bozukluğu yapabilir ama ilaca alıştıktan sonra bütün yanetkileri geçici..birde bana xanax vermişti sadece ihtiyacım olan durumlarda kullanmam için ama şimdiye kadar hiç ihtiyacım olmadı yeşil reçeteli bir ilaç kullanmakta istemiyorum.ama elimde güçlü bir silahın olmasını bilmek güzel kullanmasamda bunu bilmek bile rahatlık veriyor..ben paxilin yararını gördüm ama herkeste aynı etkiyi yapmıyor.size önerim sık sık ilaç değiştirmeyin ve doktorunuzun öngördüğü ilacı kullanın ..
0x43

Mesaj gönderen 0x43 »

Merhabalar Paxil ani bırakmalarda yada uygunsuz dozda başlangıçlarda kabuslar çarpıntılar uyku bozuklukları yapabilir. Eğer sözü geçen Paroksetin ise
diğer arkadaşında söylediği gibi ilk kullanıma başlandığında anormallikler gösterebilir 2 hafta içerisinde bu tarz durumlar düzelir. Herkezde aynı etkiyi yapmayabilir doktorun ile görüşmende yinede fayda var. Artı bu durumların kaynağında paxilin olduğundan emin olmanı öneririm çünki aynı anda dideralde kullanıyorsun. Cinsel bozukluğa gelirsek ben yıllardır kesintisiz bir şekilde paxil kullanıyorum ve cinsel hiç bir derdim yok. Yanlız ben dideral vs kullanmıyorum.
İlacın prosedüre uygun olarak kullanıldığından , belirtilerin kaynağında paxilin olduğundan, doz alışım süreci (yaklaşık 2 hafta)nin tamamlanmış olduğundan emin olun. Eğer hala problemleriniz devam ediyor ise ilaçları uygun şekilde prosedüre dikkat ederek bırakınız doktorunuzla irtibata geçiniz.
Kilitli