dünyalar farklı değil !!!

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
tanridan_gelen

dünyalar farklı değil !!!

Mesaj gönderen tanridan_gelen »

mrb arkadaşlar öncelikle üzüntümü belirtmek isterim ki bu siteyi geç farkettiğim için.diğer bir üzüntü ise sf bendede uzun zamandır var,anlatcam şey hikayem veya başak bişey değil bir faydası olursa diye, mesele şu; ben hastnede görevli sağlık memuruyum ve bir çok dr la görüştüm sf ile ilgili hatta harici hastaneler ve biraz daha abartarak il dışı hastanelere dahi gittim birçok ilaç kullandım paxil den tut ki rivotril damlaya kadar xanax,lustral,citol,passiflora, aklınıza gelecek birçok ilaç, ama bir gün farklı bir ilaç belki alakasız dedim önceleri, ama farklı bir ilaçtı DİDERAL kullanmaya başladım ve o gün farkettim o buyuk farkı gerçekten arkadaşlar dideral çok farklı ve etkili bu konuda diğerleri solda sıfır! bol esnetmekten ve uykudan başka birşey yapmıyordu diğerleri.dideral kalp ilacı ama sadece kalp değil çok yönlü bir ilaç anksiyetede de kullanılıyor., bilmiyorum bende çok fark etti belki kişiye göre değişiyordur ama umarım sizde de fayda gösterir umarım, çünkü şuraya bunları gecenin 03.00 ünde yazıyorsam, onca insan arasında yalnızlık nedir bilirim onun için . sonuç olarak dideral sonrasını yaşadığım için özellikle yazıyorum ki sizlerede faydası olursa diye. saygıyla kalın!! :!:
ağlayan gözlerin tuzu yok dilimde,
kanayan yaramın adı yok bilimde,
tanridan_gelen@hotmail.com
kuşdili

Mesaj gönderen kuşdili »

imzandaki şarkıyı lise dönemimde ne zaman duysam duygulanırdım.. özel bi yeri var(dı) bende.

dideral meselesine gelince; ben kullandım ve kafayı yiyordum köşesinden döndüm.. dr a danısmadan ilaç almak ve tabi ki bu şekilde tavsiye etmek pek dogru degil kanaatindeyim.

inşallah daha güzel günlere..
Kullanıcı avatarı
tanridan_gelen

çok geçmiş olsun , kalp yetmezliği olanlarda özellikle yan etkisi çok oluyormuş ve ya tansiyon düşükse onlada alakalı olabiliyor tabi.. bunların hepsini ve aklımdakileri oraya yazamadım uzamasın diye hem kullanacak kişinin doktoruna danışacağını düşündüm.. ha danışmasada bir iki gün kullanır baktı yan etki yapıyor keser.. çünkü ben doktorların içinde yaşıyorum belki hepsi değil ama bir çoğunun gözünü para hırsı bürümüş tapıyorlar adeta paraya, senin sağlığın adamların aklında bile değil, onlar da ilacı sıklıkla değiştirebilir ilk başta bilemezki hastaya ters tepki yapacağini sonradan hastanın şikayetinin üzerine ilacı değiştirir yada keser, ya bilmiyorum işte bende faydalı oldu ben sadece paylaşmak istedim .. ha bu arada sözler için yorumlarına teşk. bende orta okuldayken beğenerek dinlerdim bendede hem anısı hem manası bakımından çok şey yüklü.. ok selamlar!!
Kullanıcı avatarı
ceysun

Mesaj gönderen ceysun »

bizimle paylaştıgın için teşekkürler :P bende senin gini hepsini kullandın bi çaresi olmamıştı :idea: şimdi aurolıx ve dogmatil kullanıyorum etkileri süper :lol: dogmatil şizo devasindede yeri var :roll: : ama bizim kurmuş oldugumuz bi senaryo varya şimdi kızrıcam aman bana baktılar gibisinde bi dolu örnekleri var bunlara etki edip düşünmenin yerine üstüne gitmeni sağlayan bi ilaç.Bu arada İlaç tavsiye etmiyoruz burda zaten paylaşıyoruz ve kullananlar üzerindeki etkilerden bahsediyor saygılar ;) :!:
Düzelirsem sözz herkeze formülü vericem.
CeYbİ
sEnİ
çOoOk
SeViYoRuM.
HeRŞeYiM...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

tanridan_gelen yazdı:bir çoğunun gözünü para hırsı bürümüş tapıyorlar adeta paraya, senin sağlığın adamların aklında bile değil, onlar da ilacı sıklıkla değiştirebilir ilk başta bilemezki hastaya ters tepki yapacağini sonradan hastanın şikayetinin üzerine ilacı değiştirir yada keser.
Çok doğru demişsin,malesef birçok doktor için durum bu:(
Dideral a gelince 4 sene önce kullanmıştım,tansiyonum normalde de düşük olduğu için daha kötü bir hale geldim ve de birkaç defa bayılmanın eşiğinden döndüm.
Diyeceğim o ki her ilacın her bünyede farklı yan etkileri oluyor.Birine hasta eden diğerinin şifası olabiliyor.Bu yüzden yan etkiler konusunda dikkatli olun arkadaşlar.Zaten o ilacın size iyi gelip gelmediğini anlayabilirsiniz.Doktora söyleyersiniz dozunu azaltır,ya da keser.
Sağlığınız çok önemli kendinizi deneme tahtası haline getirmeyin:(
Hepinize bol sağlıklı günler.....
Kullanıcı avatarı
tanridan_gelen

mrb

ewet veda haklısın, ben bugun hastanede nöbetçiydim kalp doktoruyla konuştum dideral hakkında, o tansiyon ve kalp yetmezliği olanlar hariç kullanılması öle pek problem yapmaz diyor,, gerekli görülürse çocuklarda dahi kullanılıyormuş,, ama burda sölemem ne kadar doğru olur bilmem ama sadece erkeklerde ilerde iktitarsızlık yapıyormuş !!!! günübirlik değilde ihtiyaç halinde kullanılmalı diyor, çok faydalı diyor oda , insandaki bütün heyecanı alır diyor , mesela bir toplantıda, yada kalabalığa hitap edileceği zaman . yada halısahada vb,, anlaşılan dideralı gerekmedikçe kullanmak pek erkek işi olmayacak :) neyse yaaa bakçaz bir çaresine artık...bu arada ewet dr lar insanı bir araba gibi düşünür sadece onları zoraki tamir etmeye çalışır canınn yanması yada iyileşmesi yada ölmesi pek umurlarında değildir ,, onlar hasta düzelir yada ex olursa kendi aralarında yaa hastayı şöle kurtardım yada hasta şöle ex oldu der güler geçerler hepsi o kadar,, ve dahası da çok ta işte burda ancak bu kadar... selamlar,...
Kullanıcı avatarı
kamosai

Mesaj gönderen kamosai »

ya bu dideral reçetesiz satılıyomu
bilgilendirirseniz sevinirim!!
Kullanıcı avatarı
tanridan_gelen

slm

dideral reçetesiz satılan bir ilaç.. ok. selamlar..