aurorix kullanan var mı ?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
starmaster

aurorix kullanan var mı ?

Mesaj gönderen starmaster »

aranızda aurorix kullanan var mı ?
varsa izlenimlerinizi yazabilirmisiniz ?
Kullanıcı avatarı
genki

Mesaj gönderen genki »

ben seroxat kullandım çok fena uyku yapıyodu ondan sonra lustral kullandım o daha çok uyku yapıyodu hayır uykusuzluk gibi bi problemim olsa gider uyku hapı alırım hem daha ucuz olur
aurorix hiç kullanmadım ama herhalde oda uyku yapan bişeydir
hanzade

Mesaj gönderen hanzade »

aurorix ben kullandım düşük dozla başlamıştım doktor bir anda dozu iki katına çıkardı aptal gibi oldum şu anda kullanmıyorum ama seroxat fena halde uyku yapıyor
Kullanıcı avatarı
starmaster

terakkiperver yazdı:ben asprin alıyorum titremeye birebir..

sosyalfobikler için en tehlikeli ilaç balık yağı..
balık yağı mı????
niye ????
ben kullanıyorum da? :? :? :?
hanzade

Mesaj gönderen hanzade »

el titremesi içinde işe yararmı terakkiperver
balıkyağı neden çok tehlikeli
icetea

Mesaj gönderen icetea »

hanzade benim de en büyük problemim el titremesi.. elerim titremesin de ben diger etkilere raziyim. tam hersey yolunda derken, en son ne zaman ellerimin titredigini hatirlamiyorum derken, dün çok alakasiz bir yerde 2 yildir gittigim kuaförde çalisan kizla sohbet ederken ellerimin kontrolünü saglayamadim. çay bardagini iki elimle bile tutamadim. faciaydi.. bu güne kadar hep otorite karsinda, protokolde, toplum karsinda olurdu..neyse böyle iste...

dip not:bende yengeç burcuyum.. baligin uzaktan akrabasi sayilir..
hanzade

Mesaj gönderen hanzade »

:lol: alacağın olsun terakkiperver benim cinsimde sazan
Hadi Balıkesir'i anladık Peki İstanbul'a ne diyeceksin
acaba memleketimi bırakıp başka bir şehremi taşınsam
İcetea ellerim titreyecek diye zaten sınırlı sayıda olan arkadaş toplantılarına bile gitmek istemiyorum Eskiden yüzümün kızarması,kalp çarpıntısı beni çok rahatsiz ederdi şimdi onları arar oldum Neyse allah daha beterinden saklasın
Kullanıcı avatarı
alanparsson

Mesaj gönderen alanparsson »

ben çok uzun süre kullandım aurorix. hiçbi yanetkisini görmedim.tek problemim eczacıların telaffuzumu anlamamasıydı.

doktor uzun süre doz ayarlaması yaptı. tam dozu azaltıp bırakmaya başlayacağım sırada, stresden kaynaklanan başka hastalıklar çıkıyordu. psikosomatik mi neymiş adı. en son doz azaltma girişimi başarılı oldu.şimdi ilaç kullanmıyorum
g1

Mesaj gönderen g1 »

doktorum aurorix i önermedi.onun yerine efexor xr içiyorum.halen bir etkisini görmüş değilim.herşey bizde bitiyor galiba.ilaç milaç bahane
kardelen

Mesaj gönderen kardelen »

aurorix kullanmadım ama lustral,prozac ve eslopram kullanmışlığım var. Şu anda esloprama devam etmekteyim. başlarda yan etkisini görüyorum,biraz davranışlarımı etkiliyor.(hepsi için aynı oldu.) sonra ne etki,ne yan etki...hiç birşey kalmıyor. Bırakıcam herhalde,(bu sekizinci ayım) dktora bi danışayım da...(ya da etkiliyor da,o kadar az ki ben hissedemiyorum.)bilemiyorum. her bünyeye etkisi farklı olur,benimkini de etkilemiyor fazla herhalde g1,yine de sen yeni başladıysan devam et,uzun vadede gösterirmiş etkisini beş altı ayda filan...
Kullanıcı avatarı
starmaster

zaten bildiğim kadarı ile sf yi tedavi eden hiç bir ileç yok.
sadece SF ile beraber gelen el titremesi veye deprasyon gibi fiziksel etkileri hafifletiyor .
hiç bir ilaç bizi mesala bir kazanova yapmaz :)
mavikaranlik

Mesaj gönderen mavikaranlik »

Ben 2 mayıstan beri kullanıyorum aurorix'i. Doktora gittiğimde önce depresyon tanısı koydu ve bu ilacı verdi. 1 ay sonra tekrar çağırdı. Ama farkettim ki kendimi yeterince anlatamamıştım, hem beni dinlemek için pekte çaba harcamadı sanırım doktor (belkide bu benim fazla alınganlığımdır bilemiyorum!). Neyse bir hafta önce tekrar gittim, bu sefer gitmeden önce uzunca bişeyler yazıp götürdüm beni anlatan, halime üzüldü, ah canım diye diye dinledi beni. Sonuçta depresyonlu bi sosyal fobik olduğumu öğrenmiş oldum ;)
Ve aurorix için sosyal fobinin en iyi ilacı olduğunu ve etkisini en az 3-4 ay sonra gösterebileceğini söyledi. Yan etkisi olarak uykusuzluk yapabileceğini bu nedenle sabah ve akşamüstü kullanmamı söyledi (300 mg'lik 2 tablet alıyorum günde) ama bende uykusuzluk yapmadı. Aslında şimdilik pek bir etkisinide görmedim diyebilirim. Sadece baş dönmelerim oluyor sık sık. Olursa bir değişiklik tekrar yazarım :wink:
acizane

ilaçlar

Mesaj gönderen acizane »

arkadaşlar bende yaklaşik 20 gündür aurorix ve dideral kullanıyorum ama durumumda bir düzelme oldugunu hisediyorum. aurorix 15 gün sabah aksam 150 mg lık tan alıyordum 15 gun sonra sabah 300 mg aksam 150 mg alıyorum bana iyi geldi kendimi iyi hisediyorum
Kullanıcı avatarı
DerinlikSarhoşu

Aurorix hakkında

Mesaj gönderen DerinlikSarhoşu »

Ben sosyal fobi teşhisi üzerine psikaytristimin tavsiyesi ile 1.5 sene önce 6 ay kadar kullandım... Çok etkili bir ilaç hatta bu ilaçla bu hastalığı yendim diye de düşündüm ancak daha sonra dozunun 3-4 katı arttırdığım halde(doktor gözetiminde) aynı etkiyi göstermedi...Hastalığım tekrar nüksetmeye başladı ve bıraktığım zaman çok fazla dozda kullanmamın etkisiyle 2 ay boyunca sürekli yorgunluk yaşadım... 1,5 yıllık naçiz tecrübem neticesinde Şunu söyleyebilirim ki ilaçların kesinlikle hastalığı geçirmiyor sadece dönem dönem yardımcı oluyor.. Hastalığı yanlızca farkındalığı arttırıp korkunun üzerine giderek yenebiliriz..
anatolian

Mesaj gönderen anatolian »

sanırım aurorix bir reklamdan ibaret. yani firmanın propagandası olabilir. ben daha şimdiye kadar s.f. üzerine etki ettiğini görmedim. ayrıca oldukça tehlikeli bir ilaç olabilir. sakın kendi başınıza kullanmaya kalkmayın. bir çok tehlikeli ilaç etkileşimi var
Kilitli