aurorix kullanan var mı ?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
usengec

Mesaj gönderen usengec »

bi sene kadar kullandım aurorix. neler olmustu kendi kendime sesli şarkı mırıldanmaya başlamıştım. daha rahattım. sınıfta bi arkadasın yanına oturabilir miyim diye sormuştum :) dahası sacımı yıllar sonra istedigim gibi yapıp istedigim sekilde kıyafetler aldım. onceden kaygı duyardım giyim tarzım degisince birileri bişeyler der diye. o kaygı gitti. kimse de tınmadı zaten ustumu sacımı basımı. en guzel yanı da ilacın uyku kalitesini artırmasıydı. yani 5 saat uyuyorsun uyandıgında 10 saat uyumus gibi oluyosun, zinde oluyosun, super oluyosun sabahın köründe bile :D
---
Büyümeye özenme çocuk
İnsanlar büyüdükçe küçülürler
Üstleri temizlendikçe içleri kirlenir
Büyümeye özenme çocuk
Bir büyürsen küçülemezsin
Büyüme çocuk..
CAMİNANDO

Mesaj gönderen CAMİNANDO »

Ben uzun süre Aurorix kullandım, 1 yıldır..düşük dozlardan yüksek dozlara geçti doktorum ve dozun giderek artması gerektiğini söyledi. Ancak bende doz artışları hep problem oldu ve asla artıramadım. Kafama göre ilacı kestim, başladım.. Bende aşırı uyku etkisi yapıyor, baş dönmeleri ...
Kullanıcı avatarı
POLICE

Mesaj gönderen POLICE »

starmaster yazdı:zaten bildiğim kadarı ile sf yi tedavi eden hiç bir ileç yok.
sadece SF ile beraber gelen el titremesi veye deprasyon gibi fiziksel etkileri hafifletiyor .
hiç bir ilaç bizi mesala bir kazanova yapmaz :)
o zaman ilaçları bırakalım kullanmayalım böyle saçma bişey olamaz kusura bakma :!:
I'm a Cop!! I'm a Police
Kullanıcı avatarı
ilhan aziz

Mesaj gönderen ilhan aziz »

.. Aurorix kullanıp o hap için övgü yazanlara şaştım ..zyprexa aurorix remeron,melleril..insanın günlük işerlini yaparken cok acı çekmesine uykusuz sersem sersem dolaşmasına ,sıkıntı içinde hiçbiryerde duramamasına sebeb olan haplar bunlar...ama evet evet belli bir süre kullandıktan sonra güzel bişeyler olmaya başlıyor..yani dehşet içinden çıkılmaz dertler varken doktor,hap ilaç elbette insana bir nefes gibi geliyor ve belli bir süre katlanabilirsen sonu güzel olmaya bbaşlıyor..insan artık güzel giyinmek .bir yerlere falan gitmek gezmek isteyebiliyor..ama o vakit gelene kadar ilaca tahammül süresinde insan epey acı çekebiliyor..mesela doktorum bana ağır dozlu desyrel yazmıştı askerdeydim...ilacı aldıktan sonra 1 saat yüzüm buldog yüzü gibi kasılı duruyordu..ama sonradan 1 saat birbucuk saat sonra kendime geliyordum ve yoluna giriyordu işler .ve sf'ler cekip gidiyordu ..ama bazan bana şöyle gibi geliyor ..sanki hap ilaç ile öyle yeni dertler verelimki buna kendi dertlerini unutsun ve haline şükretsin gibi... :D hepinize sevgiler..iyi ki varsınız :))))
ilhan aziz
Alper Küskün

Mesaj gönderen Alper Küskün »

arkadaşlar ben de aurorix'e başladım şu anda sabah yarım tablet(150 mg/2) akşam ise 1 tablet (150 mg) kullanıyorum ve biraz huzursuzluk ve sersemlik gibi yan etkilerini gördüm.fazla değil ama yok da değil. tedaviye devam ettikçe bunlar kesilir mi? kullananlar beni aydınlatabilir mi? teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
andem

Mesaj gönderen andem »

Alper Küskün yazdı:arkadaşlar ben de aurorix'e başladım şu anda sabah yarım tablet(150 mg/2) akşam ise 1 tablet (150 mg) kullanıyorum ve biraz huzursuzluk ve sersemlik gibi yan etkilerini gördüm.fazla değil ama yok da değil. tedaviye devam ettikçe bunlar kesilir mi? kullananlar beni aydınlatabilir mi? teşekkür ederim.

kullandıkça kesilecek merak etme (2 hafta içinde kesilmesi lazım) ben 1.5 sene kullandım aurorix i
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Uzun süreli olarak doktor tavsiyesiyle 150mg ve 300 mg kullandım. ancak bende hiçbir etkisi olmadı
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Alper Küskün

evet şu sıra yan etkileri azaldı gibi.teşekkür ediyorum... şu an günde 225 mg kullanmaya devam ediyorum...doz biraz az gibi ama bakalım umarım işe yarar.sınavlarım falan da olduğundan bir müddet bu şekilde devam etmek zorundayım.
andem.. sende aurorix işe yaramışmıydı? günde kaç mg kullandın?
Kullanıcı avatarı
çatlakyumurta

aurorix

Mesaj gönderen çatlakyumurta »

arkadaşlar ben daha önce çeşitli dozlara anafranil,paxil seroxat lustral vb biçok ilacı çeşitli dozlarda kullandım ancak hiçbir fayda göremedim,şimdi doktorum günde 600 mg aurorix önerdi,benim durumumda olanlar var mı,bu diğer ilaçlara hiç cevap vermeyen ben acaba aurorixle iyi olur muyum,lütfen yorumlarınızı bekliyorum
Kullanıcı avatarı
çatlakyumurta

aurorix

Mesaj gönderen çatlakyumurta »

merhaba mavikaranlık,aurorixten gözle görülür bir etki gördün mü,bana dr önerdi diğer ilaçlar bi işe yaramayınca,deneme yanılmadan yoruldum artık bi fikir verir misin
Alper Küskün

300 mg aurorix alıyorum,bilmiyorum pek de işe yaramadı sanki. bi iyiyim bi kötü...bu ruh hali değişimi neree kadar gitçek bilmiorum
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

1 sene kadar kullandım. hiç bir işe yaramadı hatta zararı oldu desem yeridir. ( bilen kişi )
..............Resim.................~~Resim
akinci

Re: aurorix kullanan var mı ?

Mesaj gönderen akinci »

Dün aurorix kullanmaya başladım. Sanırım her ilaç herkese faydalı olmuyo. Umarım bu bana faydalı olur. Ayrıca ağzımda kuruluk var ve sanki ağzım pis kokuyomuş gibi hissediyorum. Bu sabah 10 dk dişlerimi fırçaladım neredeyse otobüsü kaçıracaktım:)
İnsanın tüm evrende kesin olarak düzeltebileceği tek bir şey vardır: kendisi.
''Aldous Huxley''
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: aurorix kullanan var mı ?

Mesaj gönderen mahsunkul »

akinci yazdı:Dün aurorix kullanmaya başladım. Sanırım her ilaç herkese faydalı olmuyo. Umarım bu bana faydalı olur. Ayrıca ağzımda kuruluk var ve sanki ağzım pis kokuyomuş gibi hissediyorum. Bu sabah 10 dk dişlerimi fırçaladım neredeyse otobüsü kaçıracaktım:)
kanımca çok erken bi teşhis seninki..umarım yararını görürsün
..............Resim.................~~Resim
Kilitli