paxil kilo aldırırmı

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
mayıs

paxil kilo aldırırmı

Mesaj gönderen mayıs »

merhaba ben 1 senedir paxil kullanıyorum ve 5 kilo aldım annemde aynı ilacı kullanıyor ve oda kilo aldı acaba sizdede böyle yan etkisi oldumu
Psycho

Mesaj gönderen Psycho »

ilk başladığımda kilo alamamaktan şikayetçiydim bana pek bi etkisi olmadı
paxili bıraktıktan sonra 17-18 kg aldım
şimdi kilolu biri değilim ama zayıf olduğumuda söyleyemem
ahbenniidem

Mesaj gönderen ahbenniidem »

ben aldım ve iştahım inanılmaz arttı:( ya kendimi tazmanya canavarı gibi hissediyorum bazen.zaten kabızlık da yapıyor. aldıran bi ilaç desek???
inanıyorum ki hakkettiğimi bir gün elde edeceğim!iyi niyete devam...
Kullanıcı avatarı
naz

Mesaj gönderen naz »

Bende kilo alanlardanım.3 ayda 8 klilo aldım :(
Hiçbirşey zehir değildir ve herşey zehirdir...Doz meselesi...
nevazen

Mesaj gönderen nevazen »

evet aldırabilir ama kişiden kişiye göre değişen bir durum.
There is nothing either good or bad but thinking makes it so.
Kullanıcı avatarı
chilbir

Mesaj gönderen chilbir »

bünyeye göre değişiyor tabi. insanın iştahını açarsa kilo alması kolay olur. ancak bir de yiyip yiyip kilo alamayan bünyeler vardır ki onlar da ayrı bir ilgimi çeker nasıl yapıyorsunuz kardeşim :lol: hayret birşey. ilaçla alakası yok ama öğrenci iken ev arkadaşlarım hayvan gibi yerdi dal gibiydiler. ben onların yarısı kadar yerdim kilo alırdım .deli olmamak elde değil
---->Kerry "The Müslüm" King :)
şirinş

Mesaj gönderen şirinş »

ben bu ilacı yeni kullanmaya başladım ama bende müthiş iştahsızlık yapıyor. ilerde ne olur bilmiyorumama şimdilik hiç bir şey yemiyorum doğru düzgün. herkeste farklı bi etki yapıyor sanırım
Kullanıcı avatarı
ceysun

Mesaj gönderen ceysun »

İŞTAH AÇMAKMI HATTA İŞTAHINI SIFIRA İNDİRİOOOO BEN 3 AY KULLANDIM YEME İSTEĞİNİ TAMAMEN KAPATIO
Düzelirsem sözz herkeze formülü vericem.
CeYbİ
sEnİ
çOoOk
SeViYoRuM.
HeRŞeYiM...
şirinş

Mesaj gönderen şirinş »

eridim eridim ben 40 kiloya düştüm. hatta dün sabahtan beri ağzıma lokma koymadım. tecrübelerle sabittir. bende iştah kapatıyor. kilo filan alamıyorum.
0x43

Mesaj gönderen 0x43 »

Arkadaşlar bugun neden hava yağmurlu acaba ilaç içtim ondanmı gibi oluyor böyle şeyler. Genelde antidepresan moralinizi iyileştirebilirse iyi bir moral ile daha çok yiyebilir ve kilo alaiblirsiniz başkada çok alaka bulamadım ben:) 3 senedir kullanıyorum bu ilacı ben ve kilomda ona bağlı bir hareketlenme yok:) ben ne istiyosam oraya gidiyor kilo almak istiyosam çok vermek istiyosam az yiyorum oluyo bitiyo:) 1 yilda 5 kilo ve sebebi paxil yapmayın arkadaşlar :D
Kullanıcı avatarı
DURU

Mesaj gönderen DURU »

ARKADASLAR ÖNCELİKLE MERHABA, BU İLK MESAJIM, SİZLERİ TANIYINCA DÜNYADA BİR BASIMA OLMADIĞIMI HİSSETTİM VE ÇOK MUTLUYUM. NOLUR BENİ YALNIZ BIRAKMAYIN. BENDE MART AYINDAN BERİ SEROXAT KULLANIYORDUM SON 15 GÜNDÜR PAXİL OLARAK DEĞİŞTİ HAPIM. HAFİF KİLOLU BİRİYDİM ZATEN AMA İLAÇLAR ÇOK UYKU YAPIYOR SANIRIM O YÜZDEN BİRAZ DAHA ALDIM. SÜREKLİ UYUYORUM.
şirinş

Mesaj gönderen şirinş »

DURU yazdı:ARKADASLAR ÖNCELİKLE MERHABA, BU İLK MESAJIM, SİZLERİ TANIYINCA DÜNYADA BİR BASIMA OLMADIĞIMI HİSSETTİM VE ÇOK MUTLUYUM. NOLUR BENİ YALNIZ BIRAKMAYIN. BENDE MART AYINDAN BERİ SEROXAT KULLANIYORDUM SON 15 GÜNDÜR PAXİL OLARAK DEĞİŞTİ HAPIM. HAFİF KİLOLU BİRİYDİM ZATEN AMA İLAÇLAR ÇOK UYKU YAPIYOR SANIRIM O YÜZDEN BİRAZ DAHA ALDIM. SÜREKLİ UYUYORUM.
hoş geldin ilaçdaşım :D
umarım yakında ilaçların yanetkisi azalır.
Kullanıcı avatarı
gileadli_roland

Mesaj gönderen gileadli_roland »

DURU yazdı: DÜNYADA BİR BASIMA OLMADIĞIMI HİSSETTİM VE ÇOK MUTLUYUM. .
:evil: :evil: :evil: sadistçe bi duygu ama insana zevk veriyo aynı acıyı çeken başka insanlarında olduğunu bilmek... ben de mutlu olmuştum benim gibi başka insanlar olduğunu öğrendiğimde.. :evil: :evil: :D
Kullanıcı avatarı
DURU

Mesaj gönderen DURU »

gileadli_roland yazdı:
DURU yazdı: DÜNYADA BİR BASIMA OLMADIĞIMI HİSSETTİM VE ÇOK MUTLUYUM. .
:evil: :evil: :evil: sadistçe bi duygu ama insana zevk veriyo aynı acıyı çeken başka insanlarında olduğunu bilmek... ben de mutlu olmuştum benim gibi başka insanlar olduğunu öğrendiğimde.. :evil: :evil: :D
SADİSTÇE DEĞİL İNSANCA, LÜTFEN PENCERENİ DEĞİŞTİR. YURTDIŞINDA BİR TÜRKE RASTLAMAK GİBİ GÜZEL BİR DUYGU BU. SAYGILARIMLA
Kullanıcı avatarı
DURU

Mesaj gönderen DURU »

şirinş yazdı:
DURU yazdı:ARKADASLAR ÖNCELİKLE MERHABA, BU İLK MESAJIM, SİZLERİ TANIYINCA DÜNYADA BİR BASIMA OLMADIĞIMI HİSSETTİM VE ÇOK MUTLUYUM. NOLUR BENİ YALNIZ BIRAKMAYIN. BENDE MART AYINDAN BERİ SEROXAT KULLANIYORDUM SON 15 GÜNDÜR PAXİL OLARAK DEĞİŞTİ HAPIM. HAFİF KİLOLU BİRİYDİM ZATEN AMA İLAÇLAR ÇOK UYKU YAPIYOR SANIRIM O YÜZDEN BİRAZ DAHA ALDIM. SÜREKLİ UYUYORUM.
hoş geldin ilaçdaşım :D
umarım yakında ilaçların yanetkisi azalır.
TEŞEKKÜR EDERİM ŞİRİNŞ..
BANA YARDIMCI OLUN LÜTFEN.. TAHMİN EDECEĞİNİZ GİBİ ÇOK ZOR GÜNLER ATLATTIM AMA BENİ NE BEKLİYOR BİLMİYORUM. UMARIM HEPİMİZ GÜNÜN BİRİNDE İLAÇLARDAN VE SIKINTILARIMIZDAN KURTULURUZ.
Kilitli