Benzodiazepinler

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Jlespx

Benzodiazepinler

Mesaj gönderen Jlespx »

Ilac ismi vermek yasak biliyorum o nedenle veremeyecegim ama belirli ilaclar var zaten bilirsiniz sosyal fobiye iyi gelen.
Sorun su bu ilaclari doktorlar yazmak istemiyorlar. Ben kullanmak istiyorum kardesim yazsan nolacak. Istedigim kadar alkol alirim fakat bu ilaci alamiyorum. Sanirim alkolde gaba reseptorlerini uyariyor bu da.

Her neyse. Bu ilaclari nereden temin edebiliriz ? Benim bu universite yillarini bir sekilde gecistirmem gerekiyor.
Jlespx

Re: Benzodiazepinler

Mesaj gönderen Jlespx »

Nedir o bitkisel urunler ?
bonefletcher43

Mesaj gönderen bonefletcher43 »

ilacı reçetesiz temin edemezsin. ben de kullanmayı düşündüm(hayal ettim diyelim) benzo türü ilaçlardan.
benzolar yabancı SA forumlarında en etkili ilaç olarak konuşuluyor. anketlerde de kullanıp işe yaradığını söyleyen oranı çok çok yüksek. anketi görmek isteyen bana pm atabilir.
ama yan etkileri bir hayli fazla gibi görünüyor. beni ilgilendiren yan etkileri çok yorgunluk yapması ve uyutması. kafamı yani zekamı engelleyen ilaçlarla yapamıyorum :(
yani benzo türü ilaçlar kafasını çalıştırması gereken kişilere ters düşüyor, öğrencilere falan.
bunlar tamamen benim yorumlarım ve tamamen yanlış bilgiler olabilir, bilginize.
xact

Mesaj gönderen xact »

Benzodiazepin olarak Xanax vermişti doktorum. Uyku getirmekten başka bir işe yaramamıştı. Rivotril'e sosyal fobi için çok iyi diyorlar kısa süre için ama onu da doktora yazdırmak gerekiyor yeşil reçete olduğu için. Gerçi reçetesiz olsa bile doktor kontrolü dışında bu tür kimyasalları vücudumuza almanın geri dönüşü olmayan yan etkileri de olabilir.