uykusuzluk sorunu

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
pineapple

Re: uykusuzluk sorunu

Mesaj gönderen pineapple »

xact yazdı:Pineapple'ın sözlerinin bazılarını iğneleyici olarak algıladığım için, hırsımdan dolayı da olsa gerek, mesajlarım konuyu kişisel çekişmeye çekme eğilimi gösterdi. Ama özel mesajlardan konuştuk ki, hiç de öyle iğneleyici şeyler söylemek istemediğini, başka şeyler kastettiğini söyledi. Galiba ben de biraz hassas davranıp kişisel algılama eğilimi gösterdim olayı. Az önceki mesajlarımdaki sert ve iğneleyici üslubumu geri alamasam da kendisine iğleneyici sözlerimden ötürü üzgün olduğumu belirtmek isterim. Ekşi sözlük ve türevleri ile ilgili başka bir konu açılırsa eğer bu söylediklerime benzer şeyleri tekrar ama daha elit bir uslupla yazmayı deneyebilirim. Yani sözlerimin arkasındayım ancak uslubumdan ve hakaret olarak algılama eğilimimden dolayı tekrar üzgün olduğumu söylüyorum.
anlastigimiza sevindim. yanlis ya da kisisel algiladigimiz seyleri kisilere direkt sorarak daha dogru sonuclara varabiliriz. burasi hepimizin hassas olabilicegi bir yer cunku, dogal olarak...
iyi gunler.
Laugh and all the world laughs with you, weep and you weep alone.
tiryaki

Re: uykusuzluk sorunu

Mesaj gönderen tiryaki »

mavikelebek yazdı:Ada çayı içmeyi denedin mi ? Uykusuzluk sorununa iyi geldiği söyleniyor.
Annem de bir ara gece uykusu uyuyamıyordu, ada çayı içmeye başlayınca uykusu düzene girdi.
deneyecegim. zamanla yan etkiler azalir diye avutuyorum kendimi. gecmezse mecbur yine ilac degisikligi.