Yüz Kızarmasına Farklı Bir İlaç

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
barbarossa

Yüz Kızarmasına Farklı Bir İlaç

Mesaj gönderen barbarossa »

Arkadaşlar bu yüz kızarmasını bilen bilir detaya girmeyeceğim. Şimdi ben yabancı sitelerden ani yüz kızarması için biraz araştırma yaptım. eredicane isimli bir ilacın ani yüz kızarmasına karşı etkiliği olduğunu öğrendim(sitesi:http://www.eredicane.com/) ve bu ilaç firmasına mail attım. mail şu şekilde;
i live in turkey. i have blushing and i want try eredicane. how it come my adress? i 'm fearing transportation problem. please help me.
(türkiyede yaşıyorum ve yüz kızarma rahatsızlığım var. sizin ilacınızı denemek istiyorum. ilac adresime nasıl gelcek gönderimde bi sorun filan çıkarmı?)
ingilizce seviyem bu kadar :))

onlarda şöyle bi cevap yazmışlar;

Thank you for contacting us.
We ship internationally on a daily basis. Orders normally arrive within 10-12 business days.
Turkey accepts our shipments however, it is advised to order 2 or more bottles so that you achieve economies of scale with shipping charges.
Thank you,
The Eredicane Team

anladığım kadarıyla gemiyle gönderebiliyoruz, 2 kutu almanızı tavsiye ederiz filan demeye çalışmışlar. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar denemeye değer mi sizce tavsiyeleriniz bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
stoic

Re: Yüz Kızarmasına Farklı Bir İlaç

Mesaj gönderen stoic »

FDA(Amerika'da ilaç ve yiyecekleri inceleyen kurum) tarafından onaylanmış bir ilaç değilmiş. İşe yaramayabilir yani. Ayrıca antidepresan kullanıyorsan faq'daki listeye bak bi. Günlük alınmasını tavsiye ediyorlarmış. Yüz kızarmasını geçirecek bir ilaç değil, belli bir süre içerisinde etkisini azaltacak bir ilaçmış. Kullanıcı yorumlarında işe yaradığını söyleyenler çoğunluktaydı.
We are eternal, all this pain is an illusion.