xanax'la macerlarım

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
sanagakiran

xanax'la macerlarım

Mesaj gönderen sanagakiran »

ben çok radikal bi sf liyim.aurorixten ve cipralexten umudu kesince dokotun kafasını tırmaladım ve xanax aldım.doktor her anksiyete nöbetinde 0.25 mg al dedi benide 0.25 kesmediği için kendi kafama göre 0.5 çıkardım ve okul sürecinde(sabah 8 akşam 5) 5 doz aldım.yani 2.5 mg gerçekten baya etkili ama insanı ruh gibi yapıyo ne çoşku ne başka bir şey.şimdi gelelim en büyük hataya xanax çok tehlikeli bir ilaç giderek doz yetmemeye başlıyor ve güvenli kullanım zamanı 24 gün bunlar aynen benim profun nakilleri.bizim eve yakın zamanlarda doktor dayım geldi ne içiyorsun diye ağzımı yokladı bende xanax.aman ha çok tehlikeli bir diazepam türevidir kendini kaptıtrsan anafor gibi yutar seni dedi.bende tırsıp bıraktım tam 2 ay boyunca 2.5 gm içmiştim.hala unutkanlıklarım ve çoşku azlığı var ama tanrıya şükür giderek azalıyor.ve gelelim sf ye hiç bir düzelme olmadı xanax anlık bi yatıştırıcı.umduğunuz gibi allı pullu bi kurtuluş umudu değil...
xact

Re: xanax'la macerlarım

Mesaj gönderen xact »

Xanax daha çok panik atağı önlüyormuş. Sf'me hiçbir etkisi olmadı. Ben de senin gibi delilik yapıp dozu kafama göre artırmıştım yine bir şey olmadı artan yanetkilerden başka. Yanetkileri unutkanlık, sarhoşluğa benzer sallanmalar vs. Doktorun verdiği dozda kullanılırsa ve doktor panik atak gibi durumlar için uygun görmüşse çekinmeden kullanılabilir.