İlaç çılgınlığı!!!!!

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
aysenur

Re: İlaç çılgınlığı!!!!!

Mesaj gönderen aysenur »

Birkac aylık ilaç tecrübem psikiyatrist olma hayallerimi yıktı o derece... O kadar okuyup da böyle saçma işe yaramaz birşeye hizmet edemem dedim.. Ya tamam kabul ediyorum çok ağır durumlar olabilir ve ilaç gerçekten gerekli olabilir. Annem öyle bi hasta mesela.. Ama ben şu an o lanet yan etkileri cekecegime ölmeyi dahi yeğlerim nokta.
xact

Re: İlaç çılgınlığı!!!!!

Mesaj gönderen xact »

aysenur yazdı:Birkac aylık ilaç tecrübem psikiyatrist olma hayallerimi yıktı o derece... O kadar okuyup da böyle saçma işe yaramaz birşeye hizmet edemem dedim.. Ya tamam kabul ediyorum çok ağır durumlar olabilir ve ilaç gerçekten gerekli olabilir. Annem öyle bi hasta mesela.. Ama ben şu an o lanet yan etkileri cekecegime ölmeyi dahi yeğlerim nokta.
İlaçlar doğru kişilerde ve doğru zamanlarda kullanıldığında hayat bile kurtarabiliyor. Bence kullandığınız ilaç sizde tolere edilmeyecek kadar çok yanetkiler yapmış ki sizi bu şekilde düşünmeye itmiş. Benim de birkaç kötü ilaç deneyimim var yanetkiler konusunda ama, doktorum başka ilaçlara geçtiğinde çok daha rahat ve kolayca tolere edebildim, yani neredeyse hiç yanetki yapmadı. Ama tabii kullanıp kullanmamak size kalmış. Bırakacaksanız da, doktor kontrolünde azaltarak bırakın ki daha kötü yanetkiler yaşamayın derim.