lustral

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
keremaslı

lustral

Mesaj gönderen keremaslı »

bu ilacı tam 6 ay boyunca kullandım.günde 3 adet.sadece beni sakinleştirdi.daha sakin ve umarsız yaptı.
ama s fobimde hiçbir olumlu etki yapmadı.hiçbir faydasını zararını görmedim.nötr.ve ilacı bırakalı 3 ay oldu.eskisinden hiçbir farkım yok inanın ki. :cry:
Kullanıcı avatarı
keremaslı

ne yapacağımı bilemiyorum.çok çaresizim.bu illet beni insanlardan ve eşimden uzaklaştırıyor.kendi hayal alemimde yaşıyorum adeta.dış dünyaya tamamen kapalıyım.çıldıracağım :cry:
eşimle aram iyice bozuldu.napacağımı bilemiyorum.
benim bu iletten kurtulmam gerek.kendimi çok aşağılık ,değersiz görüyorum.çok ezik bir insanım.
dış görünüş olarak insanlar beni her ne kadar kendini beğenmiş,ukela,soğuk biri olarak tanımlasa da(ilk karşıyaşmada)alakam bile yok.tam tersi aslında ben bir sosyal fobiliyim.ve sürekli insanlara kendimi beğendirme ihtiyacı hissediyorum.kendimi çok aşağıda görüyorum.aptal,pasif,pısırık,ezik biri olarak hissetmekten bıktım kendimi.
çıldırmamam işten değil.off yardım edin bana arkadaşlar.
ben 31 yaşında bir sosyalfobiliyim.
Kullanıcı avatarı
keremaslı

ve ben yukarıdaki ruh hali içersindeoldukça daha fazla hata yapıyorum ve daha fazla aptal durumuna düşüyorum.
ben bir öğretmenim.ve velilerimin bile karşısında eziliyorum.
amphetamin

Mesaj gönderen amphetamin »

ben de bir eğitimciyim ve lustral kullanıyorum Bu ilaçtan pek bir fayda görmedim sizin dediğiniz gibi nötr etkide kaldı Kendini değersiz hissetme durumu bende de biraz var ama sizin durum daha farklı hem evli hemde orta yaşa merdiven dayamış birisiniz Allah yardımcınız olsun inş.kısa zamanda bu sorunları atlatırsınız
Kullanıcı avatarı
keremaslı

amphetamin yazdı:ben de bir eğitimciyim ve lustral kullanıyorum Bu ilaçtan pek bir fayda görmedim sizin dediğiniz gibi nötr etkide kaldı Kendini değersiz hissetme durumu bende de biraz var ama sizin durum daha farklı hem evli hemde orta yaşa merdiven dayamış birisiniz Allah yardımcınız olsun inş.kısa zamanda bu sorunları atlatırsınız

öncelikle teşekkür ederim saol.temennilerin için.
SİZ NE KADAR SÜRE KULLANDINIZ LUSTRALİ?
siz de mi öğretmensiniz?kaç yıldır s fobilisin ve kaç yaşındasın.
bilmiyorum kaç yaşında olursan ol bu sorunu çözemediğin sürece bu sorun da seninle yaşayacak.ve bilmiyşorum kaç yaşındasın ama bir an önce sorununu gidermeye çalış.(hayata atılmadan)
sonra ilerliyor ve ilerleyince de geriye dönüşü çok zor oluyor.
adjust

Mesaj gönderen adjust »

ben 22 yaşındayım en güzel çağımda ne yazıkki bölee bir problem yaşıyorum 2 senedir psikiyatriye gidiyorum ve paxil kullanıyorum ekonomik zorluğuda çok bunun aradan 2 sene geçti daha yeni biraz gelişmeler var eskiye göre bendede şimdiye kadar hep bi eziklik fırsatları değerlendirememe gibi sorunlar yarattığı sinirlilik oldu ama prof dr ve ilaçları aksatmadan kullanma bir süre sonra hafifletti beni beynim kimyası düzeldi ama ilaca başladığım güne lanet ediyorum çünkü dr belkide ömür boyu kullanabikeceğimi söölüoo
Kullanıcı avatarı
gel-git

Mesaj gönderen gel-git »

egeli98 yazdı: bilmiyorum kaç yaşında olursan ol bu sorunu çözemediğin sürece bu sorun da seninle yaşayacak.ve bilmiyşorum kaç yaşındasın ama bir an önce sorununu gidermeye çalış.(hayata atılmadan)
sonra ilerliyor ve ilerleyince de geriye dönüşü çok zor oluyor.
hocam sorması ayıp olmasın ama nasıl çözülecek yani bize evlenmeyin mi diyorsunuz ne tavsiye edersiniz?
Kendi kayığını yaptığında onu sen yönlendireceksin...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ben bu ilacı ilk kullandığım gece ölüyordum resmen..

kalbime bir ağrı saplandı,oldğm yataktan kendmi zor attım dışarı..

her ilaç hr bünyede aynı etkiyi göstermiyor malesef.
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

egeli98 lustralın sf konusunda pek faydasını gören yok zaten yani bu ilaç işe yaramadı diye üzülme.
Kullanıcı avatarı
azimli
Moderatör

Mesaj gönderen azimli »

egeli98 yazdı:ne yapacağımı bilemiyorum.beni .kendimi çok aşağılık ,değersiz görüyorum.çok ezik bir insanım.
dış görünüş olarak insanlar beni her ne kadar kendini beğenmiş,ukela,soğuk biri olarak tanımlasa da(ilk karşıyaşmada)alakam bile yok.tam tersi aslında ben bir sosyal fobiliyim.ve sürekli insanlara kendimi beğendirme ihtiyacı hissediyorum.kendimi çok aşağıda görüyorum.aptal,pasif,pısırık,ezik biri olarak hissetmekten bıktım kendimi.
:(

egeli98 kesinlikle söylediğin gibi değilsin.

böyle düşünmenin tek sebebi sf hastası olman.

öncelikle sf yi yenmeye karar vermelisin.

ben sf yi yeneceğim ve herkes gerçek egeli98 i tanıyacak deyip her düştüğünde yeniden kalkmalısın.

çevrene karşı olmak istediğin gibi davranırsan onlarda bunu zamanla kabullenecektir.

birde ilacının faydasağlamadığını doktora söyleyip değiştirebilirsin.

kendine iyi bak çünkü sen canlıların en değerlisi olan insansın.

son olarak çok istersen kesinlikle iyileşebilirsin bunu unutma.

yalnız değilsin.
Kullanıcı avatarı
keremaslı

azimli yazdı:
egeli98 yazdı:ne yapacağımı bilemiyorum.beni .kendimi çok aşağılık ,değersiz görüyorum.çok ezik bir insanım.
:(

egeli98 kesinlikle söylediğin gibi değilsin.

böyle düşünmenin tek sebebi sf hastası olman.

öncelikle sf yi yenmeye karar vermelisin.

ben sf yi yeneceğim ve herkes gerçek egeli98 i tanıyacak deyip her düştüğünde yeniden kalkmalısın.

çevrene karşı olmak istediğin gibi davranırsan onlarda bunu zamanla kabullenecektir.

birde ilacının faydasağlamadığını doktora söyleyip değiştirebilirsin.

kendine iyi bak çünkü sen canlıların en değerlisi olan insansın.

son olarak çok istersen kesinlikle iyileşebilirsin bunu unutma.

yalnız değilsin.
azimli öncelikle ilgin ve desteğin için çok saol.
bu hastalığım yüzünden insanlardan epey uzaklaştım ve hala senin gibi duyarlı iyi niyetli insanların var olduğunu bilmek beni çok mutlu etti :P
evet haklısın belki ben anlattığım gbi bir insan değilim,ama sosyal fobi benim kişiliğime ve ruhuma tamamen hükmetti ne yazık ki.battıkça batıyorum.kendimi bataklıkta yürümeye çalışan biri gibi hissediyorum.ben boğazıma kadar batmışım ve içinden çıkmaya çalıştıkça daha da derine batıyormuşum gibi hissediyorum.
7 ay boyunca çapa nın psikiyatri bölümüne gittim ama dr um bana ilaç yazmaktan başka hiçbir yardımda bulunmadı.
ne yazık ki dr desteği ile değil ancak kendi çabalarımla yenmem gerek bu adını bile anmak istemediğim illeti.
işte bu yüzden burada aranızdayım.
umarım hep beraber yeneriz bu hastalığı.
Kullanıcı avatarı
azimli
Moderatör

Mesaj gönderen azimli »

egeli98:

hala senin gibi duyarlı iyi niyetli insanların var olduğunu bilmek beni çok mutlu etti
benim hakkımdaki güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Mehmetylz

Mesaj gönderen Mehmetylz »

lustrali 9ay kullandim bende etkisini gormedim. Pek ise yaramadi. Tabiki biraysel farkliliklardan olabilir... Ilaci su anda kullanmiyorum sali gunu yeni bir doktora gidecegim bakalim ne olacak....
sevmek kadar sevilmekte bir acının yara bandıdır
Gül75

Mesaj gönderen Gül75 »

Lustralı 2001 yılından beri günde bir tane kullanıyorum..

Doktora ilk gittiğimde çok kötüydüm..

Arada Doktorum günde iki adete çıkardı.

Şu anda günde bir adet Lustral kullanıyorum ve çok iyi geliyor.

Sanırım Lustral herkeste tedaviye farklı cevap veriyor.
Kullanıcı avatarı
echxmasta
İletişim:

stars are falling

Mesaj gönderen echxmasta »

lustral bi etki yapmadığı gibi birde ağır yan etkileri var
Kilitli