lustral

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
yawrukus

Mesaj gönderen yawrukus »

bende lustrali kullandım 9-10 ay boyunca.En başları etkisini gösterdi bayağı iyi hissetmeye başlamıştım kendimi.Ama sonra eskisinden de kötü oldum.Benim için pek işe yaramadı yani.Ama şüphesiz ki her ilaç herkese aynı etkiyi yapmayabilir.Ama siz egeli98 eğer fayda görmüyorsanız bunu doktorunuza söyleyin.Çünkü bende aynısını yaptım doktoruma söyledim ve sonunda ilacımı değiştirdi ve bana paxili verdi.Şimdi paxil kullandığım sürece çok mutluyum.Ama 1 gün bile unutursam eski halime dönüyorum.Doktorunuzla konuşmanızı öneririm
bipolar_1

Mesaj gönderen bipolar_1 »

merhabalar,lustrali 3 yıl önce,günde 3 adet kullandım ve lustral,bende bipolar bozukluk hastalığını tetikledi,öyle tahmin ediliyor.depresyondan kurtulayım derken antidepresandan dolayı daha ağır bir hastalık başladı.yaklaşık 3 yıldır tedavi görüyorum henüz tam sonuç alamadım.sf li olmanızdan dolayı çok üzülmemenizi tavsiye ediyorum,keşke bende sadece sf li olabilseydim diye düşünüyorum.olaya bu açıdan bakarsanız belki size birazda olsa mutluluk verebilir.bipolar bozuklukta da aynı zamanda sosyal fobik olabiliyoruz.sizlerde anladığım kadarıyla ilaç tedavisi kesin tedavi değil sadece tedaviye zemin hazırlıyor,gerisi sizin girişimlerinize bağlı.ilaçlar rahatlatarak sizin hayata açılmanıza,kendinize güvenmenize,ileriye dönük adım atmanıza zemin hazırlıyor.yinede ilaç kullanmakta gerekiyor.uzun vadede,küçük adımlarla ilerleyebileceğinize inanıyorum,yanılıyor muyum?bunu başabilirsiniz, inanın.geçmiş olsun dileklerimle...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

geçmiş olsun bipolar ...
banu

rakadaşlar doktor tavsiye etmedikçe ilaç kullanmayın

Mesaj gönderen banu »

rakadaşlar bilipbilmeden kafadan atıyorsunuz ne biliyorsunuzki kimin ne kullandıgına karar veriyorsunuz doktor tavsiye etmedikçe kafadan sallamayla ilaç kullanmayın
bipolar_1

Re: rakadaşlar doktor tavsiye etmedikçe ilaç kullanmayın

Mesaj gönderen bipolar_1 »

selam banu,bu sözlerin kimeydi bilmiyorum ama ben doktor tavsiyesi dışındaki ilaç kullanımından bahsetmedim bilmeni isterim.
Kullanıcı avatarı
egemen

Mesaj gönderen egemen »

Arkadaşlar! yanlış anlaşılmasın,lustral bende bir işe yaramadı yazdaklarım kişisel bilgilerdir. başkalarında bu ilaç sifa olabilir hepinize geçmiş olsun
"DİNSİZ İLİM TOPAL , İLİMSİZ DİN KÖRDÜR" albert einstein
Sevil

Mesaj gönderen Sevil »

Önce bütün sitedeki arkadaşlara ve admın'a teşekkür ediyorum ..
Sizin yazılarınız ve paylaşımlarınız sayesinde bende bugün büyük bir adım atarak doktora gittim.
Lustral ve Dideral verdi.
Anksiyete bozukluğu ve depresyon başlandıcı teşhisi koydu.
Büyük bir mutlulukla yarını bekliyorum ilaca başlamak için ama bu yazılanları okuyunca hevesim umudum kırıldı.
2 hafta sonra buraya sonucu sizinle paylaşıcam.
Umarım bende aksine olur da olumlu etki yapar...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

sevil..umudun ve de sf yi yenmeye olan inancın kırılmasın..

çünkü her ilacın değişik bünyelerdeki etkisi farklı oluyor..

bakarsın sende işe yarar..

sıkma canını....yeneceğine ve de ilaçların işe yarayacağına inan..
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Sevil yazdı:Önce bütün sitedeki arkadaşlara ve admın'a teşekkür ediyorum ..
Sizin yazılarınız ve paylaşımlarınız sayesinde bende bugün büyük bir adım atarak doktora gittim.
Lustral ve Dideral verdi.
Anksiyete bozukluğu ve depresyon başlandıcı teşhisi koydu.
Büyük bir mutlulukla yarını bekliyorum ilaca başlamak için ama bu yazılanları okuyunca hevesim umudum kırıldı.
2 hafta sonra buraya sonucu sizinle paylaşıcam.
Umarım bende aksine olur da olumlu etki yapar...
Evet Lavi haklı.... Daha başlamadan umudunu kırmışsın bile....

Olumlu düşün... İlaçlar her bünyede farklı etki gösterir.... Bir bakmışız

2 hafta sonra buraya geldiğinde çok mutlu olduğunu söylüyormuşsun.. ;)
DCC
Kullanıcı avatarı
egemen

Mesaj gönderen egemen »

egemen yazdı:Arkadaşlar! yanlış anlaşılmasın,lustral bende bir işe yaramadı yazdaklarım kişisel bilgilerdir. başkalarında bu ilaç sifa olabilir hepinize geçmiş olsun
"DİNSİZ İLİM TOPAL , İLİMSİZ DİN KÖRDÜR" albert einstein
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

egemen..iletin çok güzelmiş..

(söylemeden geçemezdim)..
eren_lakers

Mesaj gönderen eren_lakers »

ben doktara gittim lustrali eşdeğeri misol verdi. bende diş eti ağrısı yaptı.bişey yiyemiyordum.yarın bir daha doktora gidecem bakalım ne ilaç verecek
yalin3470

Re: lustral

Mesaj gönderen yalin3470 »

ben lise 3 öğrencisiyim. bi ay bi şurup içtim daha sonra lustrala geçtim bi haftadır kullanıyorum. daha küçük olduğumu düşündüğüm için ömür boyu ilaça bağlı yaşamak beni korkutuyo.okulda sf li olmanın sıkıntısını çok çekiyorum
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

bende lise2'de başlamıştı, çok çektiydim. Hele edebiyat derslerinde parça okumalar yok muydu...
sosyalfobi : geçici çekingen zar
yalin3470

Mesaj gönderen yalin3470 »

evet ya beni kaldırmamasını soluyorum içimden. bi kere şiir okudum hoca çok begendi şiir dinletisine alacaktı. ama ben herkesin ortasında nasıl okurum diye kabul etmedim. en sevmediğim de yüzümün kızarması
Kilitli