dideral hakkında

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
ozcanxxxxx

dideral hakkında

Mesaj gönderen ozcanxxxxx »

arkadaşlar bu forumda 2 . konum.şimdiye kadar 3 tane psikiyatriste gittim.ilki dideral ve eslopram vermişti.2. ve 3. sününe diderali sorduğumda dideralin heyecanı alma oranının çk düşük olduğu ve sosyal fobili veya panik ataklı kişiler için yetersiz olduğunu söylediler.yani dideral fasa fiso.boşuna kullanmayın bence.kalbinize yazık.tabi bu benim fikrim yinede siz bilirsiniz....
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ben 5 sene önce kullandım...tansiyonumu yerlerde süründürmekten başka bir işe yaramadı bende..
Kullanıcı avatarı
staremre

Mesaj gönderen staremre »

diderali ben kullanıyorum ve şuana kadar çok faydasını gördüm tabiki 4 5 saatliğine. yani geçiçi ve kesin çözüm. keske bu ilacın 4 5 sene etkisi olan bir ilaç üretseler ne kadar güsel olurdu. :smt026
Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
Shy

Mesaj gönderen Shy »

Kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor. Ben de kullanıyorum ve gerçekten heyecanımı azaltıyor. Özellikle sunum yaparken kendimi kontrol edebiliyorum.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

emre bu ne biçim avatardır Allah aşkına ya!!!!!!
Kullanıcı avatarı
staremre

TAMM. arkadaşlar kusura bakmayın. avatar hakkında. kusura bakmayın düşünemedim. pardon...
Everybody is Fool...
arımaya

selamlar

Mesaj gönderen arımaya »

ben çarşamba günü bi sunum yapıcam, her foruma yazıyorum panik halde:)şimdi diderali bi defalığına kullansam işe yarar mı?
Kullanıcı avatarı
Shy

Mesaj gönderen Shy »

İşe yarar ancak kullanmadan önce prospektüsü bir oku bence.
Kullanıcı avatarı
staremre

Re: selamlar

arımaya yazdı:ben çarşamba günü bi sunum yapıcam, her foruma yazıyorum panik halde:)şimdi diderali bi defalığına kullansam işe yarar mı?
sunum yapmadan yarım saat önce bir tane al, inan hiç heyecen felan hiç bişi kalmaz.. :D
Everybody is Fool...
421987

Mesaj gönderen 421987 »

HAYIRLI GÜNLER.diderol ün işe yarayıp yaramadığı kişiden kişiye değişiyo herhalde.bence diderol gerektiği zaman kullanılmalı.ben hep bi sunum yapacağımda veya buna benzer durumlarda kullanıyorum.oldukça faydasını gördüm.bence ilacın faydalı olabilmesi için ilacın faydalı olunacağına inanmak lazım. ben inanarak içiyorum ve işe yarıyor. inşallah sizde faydasını görürsünüz. :)
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

Mesaj gönderen sahra öztürk »

kesinlikle katılıyorum sana 421987
bir ilacı işe yaradığına inanarak içersen eğer kesin işe yarıyor beyindeki şartlanma meselesi olsa gerek

mesela ben paxil i bu siteden duydum bi çok arkadaş çok beğendiğini yazıyordu bende hiç tereddüt etmeden paxil tedavisine başladım ve ilk işimde bu ilaca inanmak oldu
şu an iki kutu bitirdim ve etkisi oldu
şimdi rahatım rahatça yorum yapıyorum ortamlarda
ama ilacın asıl etkisi bir toplantı olduğunda belli olacak
ve ben o toplantıda da iyi olacam
buna inanıyorum.......
Kimde ne varsa sende de var, sende ne varsa herkeste de var."
Kullanıcı avatarı
staremre

çokta ilaçlara güvenmek iyi değildir sahra. çünkü eğer ilaca çok inanırsan artık ilaçsız birşey yapamayacağına inanırsın ve ilacı bırakamazsın. ilaç yerine kendimize inanmamız gerekiyor...

ayrıca ilaçları da doğru söyleyelim 421987.
421987 yazdı:HAYIRLI GÜNLER.diderol ün işe yarayıp yaramadığı kişiden kişiye değişiyo herhalde.bence diderol. :)
galiba dideral demek istedi. :D
Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

haklısın staremre bunu bende düşündüm bırakacağım zaman eskiye dönermiim diye bu yüzden adım adım azaltacam ilacı ve bu aşamada da kendime inancımı arttıracağım
artık kesin çözüm elde etmem lazım 35 deyim şu yaştan sonrada bu illetle uğraşmak istemiyorum artık bu yüzden de şu an işi çok ciddi tutuyorum

uyguluyorum işte kendime göre bişeyler
Kullanıcı avatarı
staremre

sen biras büyükmüşün. ben 17 yaşındayım. bişi soracam sen benim yaşındayken böyle bir rahatsızlığının olduğunu biliyormuydun yoksa böyle birşey olduğunu bilmeden hissediyormuydun. cwplarsan sevinirim.
Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

senin yaşındayken çok rahattım ben üniversitede de rahattım sunum falan yaparken herkesin duyduğu normal bir heyecan duyardım sf den haberim bile yoktu
ne zaman öğretmen oldum ve 40 kişilik öğretmenler kurul toplantısına katılıp orada söz sırasının bana gelmesini bekledim ve yorumumu yaptım benim sf orada başladı iişte
Allahım korkunç bişidi hayatımda hiç o kadar heyecanlanmamıştım ilk kez karşılaşmıştım böle duygularla ne oluyo bana dedim güvenim yok oldu
sonrada işte doktorlar, yarım bırakılan tedaviler böle sürüp geçti işte......
şimdi iyiyim ama
sf krizim tutmuyo fazla
Kilitli