TAVSİYE İSTİYORUM

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Piraye

TAVSİYE İSTİYORUM

Mesaj gönderen Piraye »

Merhaba arkadaşlar. Performans isteyen durumlar için dideralden başka tavsiyesi olan var mı? Bir de dideral bir seferde 2 tane içilebilir mi, bilgisi olan varsa yazsın lütfen. Şimdiden sağolun
Kullanıcı avatarı
gel-git

Mesaj gönderen gel-git »

valla ben dideralin üstüne tanımam ama bilinçsiz kullanmamak lazım
Kendi kayığını yaptığında onu sen yönlendireceksin...
Kullanıcı avatarı
Esansiyel Tremor

Mesaj gönderen Esansiyel Tremor »

başlarda dideralin çeyreği kalbime sancı girmesine kıvranmama sebep oluyodu sonra yavas yavas alıştım şimdi yarım içiyorum yarımdan fazla içmeni tavsiye etmem :D kalbin atış hızı artınca onu yavaşlatıyo durdurur falan fazla içme :D
Resim
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

Mesaj gönderen sahra öztürk »

valla bence de dideral

**dideral buraya yumruk havaya**
Kimde ne varsa sende de var, sende ne varsa herkeste de var."
turdogan

Mesaj gönderen turdogan »

dideral eski bir ilaç ve 3-4 saat etkili. Onun yerine gün boyu etkili nortan veya vasoxen.
dream

Mesaj gönderen dream »

turdogan yazdı:dideral eski bir ilaç ve 3-4 saat etkili. Onun yerine gün boyu etkili nortan veya vasoxen.
bu nortan ve vasoxen reçeteyle mi alınıyor? kullanan varmı?
ne gibi faydası var. dideral kalp atışlarını düzenliyomuş peki titreme terleme bunlarda etkisai nasıl arkadaşlar?
xner

Mesaj gönderen xner »

kullandigim ilaclardan mi benim bunyemdenmi kaynaklaniyor bilmiyorum ama ilaclardan hic bir etki alamiyorum,yan etkileri bile olmuyor.ilaclari yakindan takip eden ve tecrubeli olan arkadaslardan,ogrenci oldugumdan uyku yapmiycak,etkili bir ilac onerilerini bekliyorum...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

xner..tavsiye ile ilaç kullanılmamalı..

doktoruna tekrar gidip uyku yapmayacak bir antidepresan istemeni öneriyorum..
xner

Mesaj gönderen xner »

ben simdilik ilac kullanmaktan vazgeciyorum,sanirim antideprasanlarin sadece rahatlatici etkisi var~
baska bir yol bulacam...
Kullanıcı avatarı
gülşen

Mesaj gönderen gülşen »

bence ilaçtan vazgeçme..bu, senin için depresyonda olduunda en büyük destek..yine de sen bilirsin..ilaçları bırakmadan önce doktoruna bi görün derim..
ben bir gün giderim ki neyim kalır;
eksik bıraktığım herşeyim kalır...
xner

Mesaj gönderen xner »

2 gundur biraktim yine bir fark yok,doktorda sasiriyor zaten cunku kullandigim dozlar yeteri kadar yuksek..
ankarada nisanda kar yagiyorsa ben bu sosyal fobiyi ilacsizda yenebilirim :)
burakreisim

Mesaj gönderen burakreisim »

Lavinya'ya yerden doge kadar katiliyorum 100% yani

Lutfen ilac kullanmadan doktora danisin inanin o kadar cok ayrinti var ki ilac vermeden once dusunulmesi gereken... Seker gibi atmayin agziniza anliyorum sizi performans istiyorsunuz ama oyle seker gibi olunca ilac olmaktan cikiyor Allah gostermesin extacy gibi garip bir kullanim formatina burunuyor.

Ne olur doktora gidin paraniz yoksa benim gibi doktorlara barter teklif edin.

Ben psikiyatristimin web sitesini yapiyorum o da bana ucretsiz terapi yapiyor.
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

dideralin prospektüsünde anksiyete için 40 mg diyor yani 1 tane.
vasoxen ve nortan reçetesiz alınabiliyor.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
xact

Re: TAVSİYE İSTİYORUM

Mesaj gönderen xact »

Bazı antipsikotikler de heyecanı azaltıyor benim kullandığımki gibi. Hatta işgörüşmesinde mülakatı yapan kadın şöyle bir şey söyledi: "buraya gelenler genelde heyecanlı ve kıpır kıpır olurlar ama sizin herşeyi halletmiş gibi bir haliniz var ve çok sakinsiniz." dedi. Yani normal insanlardan bile daha az heyecanlı olunabiliyor. Tabii antipsikotik kullandığımı ve insanı robotlaştırdığını söylemedim. O zamanda da doktorun dediği dozu değil de çift doz kullanıyordum zaten ve şimdi robotluğum biraz daha azaldı dozu normale çevirince. Ama doktor söylerse tekrar çıkabilirim 4mg'a.