paxil bir devrim

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Re: paxil bir devrim

Mesaj gönderen Bornfobik »

Paxile devammm...
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
Kullanıcı avatarı
istanb_lue

Mesaj gönderen istanb_lue »

Bornfobik yazdı:Paxile devammm...
sen kaç kutu bitirdin şu ana kadar..?
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

6. kutudayım, kutu saymıyorum, Ama şimdiden 2 yıl kullanmayı göze aldım gerekirse bir ömür kullanıcam..
IRMAK_

Mesaj gönderen IRMAK_ »

28 LİK Mİ 56 LIKMI? :D
bende ömür boyu kullanıcam,ancak iflah olurum..
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
Kullanıcı avatarı
istanb_lue

Bornfobik yazdı:6. kutudayım, kutu saymıyorum, Ama şimdiden 2 yıl kullanmayı göze aldım gerekirse bir ömür kullanıcam..
hımm anladım neden sordum çünkü bana bir mesajında bir kaç ay sonraki değişime inanamayacaksın demiştin, aramızdaki farka bakıyorum başlama suresine ondan yani : )
ben 2. kutunun ortasındayım bakalım daha iyi etkisi olacakmı yoksa aynı bu şekildemi devam edecek..
ayrıca şu anda iyi oldugum için bende bir ömür boyu kullanabilirim..
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

IRMAK_ yazdı:28 LİK Mİ 56 LIKMI? :D
bende ömür boyu kullanıcam,ancak iflah olurum..
28lik günde 1 tane, rolantide götürüyo beni işte..
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

istanb_lue yazdı:
Bornfobik yazdı:6. kutudayım, kutu saymıyorum, Ama şimdiden 2 yıl kullanmayı göze aldım gerekirse bir ömür kullanıcam..
hımm anladım neden sordum çünkü bana bir mesajında bir kaç ay sonraki değişime inanamayacaksın demiştin, aramızdaki farka bakıyorum başlama suresine ondan yani : )
ben 2. kutunun ortasındayım bakalım daha iyi etkisi olacakmı yoksa aynı bu şekildemi devam edecek..

ayrıca şu anda iyi oldugum için bende bir ömür boyu kullanabilirim..
Aslında benimle seni kıyaslamak yanlış bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir zaman açısından ama sen devam et ve kesinlikle bırakma ilacı, tavsiyedir..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

olabilir, bende kullanıyorum, bendede problemleri takmamazlık, can sıkan olaylar karşısında, salla gitsin gibisi bi tavır mevcut..
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
istanb_lue

bendede durum aynı insan biraz daha aman boşver durumunda oluyor..
gerçi bu yuzden başkalarının ne düşündüğü durumunuda kafamızda büyütmüyoruz ve bu yüzden daha rahatız..
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

haklısınız arkadaşlar paxil gerçekten çok mübarek bi buluş bence..bağımlılık konusunda kafanı yorma derim sevgili ''yaa''.ben paxilden daha ağır ilaçlar kullandım ve dozu azaltarak hiç sıkıntı çekmeden bi haftada bıraktım..ben de paxile tekrar başlamayı düşünüyorum..bir yıldan fazla oldu onu almayalı..
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
miya

Mesaj gönderen miya »

merhaba bende bugun doktora gittim ,hayatımda gordugum en aksi en lanet doktordu.konusmamızda 3 dk filan surdu.devlet hastanesiydi ve bana ilaç olarak paxili yazdı.ama ben yan etkileri konusunda endişeliyim.doktoruda sevmediğimden dolaıyda olabilir.ayrıca daha once lustral kullanmıstım onu soyledıgımde onun gibi bişey diyip gecistirdi.benim sorum sen uzun suredır kullandığına gore yan etkileri ne kadar surede gecti.baya korkutucu yan etkileri var cunku.
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

her bünyede farklı etki edeceğini zaten biliyosun ama ben hiç bir yan etkisini görmedim diyebilirim..hem de en ufak bi etki bile görmedim..
miya

Mesaj gönderen miya »

scary yazdı:her bünyede farklı etki edeceğini zaten biliyosun ama ben hiç bir yan etkisini görmedim diyebilirim..hem de en ufak bi etki bile görmedim..
tesekkurler cevabın için.biraz moral oldu.umarım bendede oyle olur.lustralde de bende yorgunluk dısında bişey olmamıstı bi de bunu denicem uzun bi aradan sonra.ve o doktora asla gitmicem bidaha.baska doktor bulmam lazım simdi.
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

sevgili dostum akıl vermek gibi olmasın ama güvendiğin belirli bir doktorda karar kıl derim ben..benim zamanında yaptığım gibi doktordan doktora atlamak gibi bi hataya düşme..bi doktorda sabitlenirsen seni tanıdığı için hasatlığın gidişatını, ilaçların etkisini, geçen zamanda yapılan müdahelelerin işe yarayıp yaramadığını ve gerekiyosa farklı yöntemlere başvurulmasını ancak aynı doktora giderek zaman kaybetmeden sağlayabilirsin..
miya

Re:

Mesaj gönderen miya »

merhaba,
bende kullanmayabaşlayalı 5 gun oldu.ama bu titremeler ve uyku hali gecmedi.cok yorgun oluyorum.acaba gee alsam daha mı iyi olur bu ilacı.o zamanda bi işe yararmı bilmiyorum.illada sabah mı almak gerekki.kahvaltıyla alın vs bişeyler yazıyodu.ama boyle giderse kullanamıcam bunu ben.cokda fadasını goremedım su ana kadar.yada ben farketmedim.
usengec yazdı:paxil iyi bir ilac yalnız baslarda fena mide bulantısı, asırı titreme, bas donmesi yapıyor. uykuya dalma surecinde kabusla veya benzeri seyler olabiliyor ama sonra geciyor bu yan etkiler. bırakmaya kalkılırsa kesinlikle ama kesinlikle bi anda bırakılmamalı cunku aynı baslangıctaki etkileri tekrar gosteriyor birden bırakılırsa. yavas yavas bırakılmlı doz azaltılarak.
Kilitli