paxil bir devrim

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
realistboy

paxil bir devrim

Mesaj gönderen realistboy »

arkadaşlar bundan 1 hafta önce en ufak bir heyecan da kızaran rezil olan hayata küskün içini kimseye açmayan bir ölüydüm ne mutlu bu siteyeki dirilmem 0*43 arkadaşımızın önerdigi paxildi ben bu ilacı kulanalı 4 gün oldu daha ilk günden panik ve heyecanım en aza indirgenmiş bir hal aldım ve adımı söyleyen bir kız karşısında son derece rahat sosyal ortamla çok rahat iletişim kuran bir cocuk oldum suan sosyal fobiden yüzde 60 kurtulmuş biri olarak hisediyorum kendimi umarım ilerde bu durumum daha da iyi gelişir ve bu öldürmeyipte süründüren b*ktan kurtulacam yalnız arklar herkes gibi benimde paxile karşın şikayetlerim var uykulu bir haldeyim eskisi gibi çalışamıyorum umarım ilerde düzelirim herkese sf yolunda boş şans diliyorum alaha emanet olun
8)
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
alen34

Mesaj gönderen alen34 »

slm ben 7 aydır seroxat ve risperdal kullanıyorum moralini bozmak istemem ama ilaç etkisini 4 günde mümkün değil göstermez birkere bünyenin alışması için 1ay lazım ama yinede sevindim kardeşim
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

hayır ssriler etkisini aldığın günde gösterebilir , 6 haftadada gösterebilir , kişiden kişiye değişir.
yawrukus

Mesaj gönderen yawrukus »

arkadaşım paxil gerçekten mucize bir ilaç..Kendini ne zaman artık hiç heyecanlanmayacakmışsın gibi hissedersen ne zaman bu fobinden kurtulduğuna inanırsan o zaman bırakabilirsin.İstersen ömrün boyu kullan istersen 1 ayda bırak herşey sende ve senin beyninde bitiyor.Ben yaklaşık 9 aydır anksiyete şikayetimden dolayı paxil kullanıyorum ve de çok ama çooooooooooooooook faydasını görüyorum.Bu ilacı kim bulduysa Allah razı olsun.Uyku yapması bence büyük bir dezavantajı benim için.Senin içinde öyleymiş okuduğum kadarıyla.Ama eğer sonunda iyileşmek varsa birazda zahmetini çekmek gerekiyor değil mi?Bende üniversite öğrencisiyim bazı derslerime çalışırken sabahlamam gerekiyor onların başında ama bende çalışamayacak duruma geliyorum paxil sayesinde.Ayılmam için 1 neskafe 2 bardakta çay iyi geliyor:) geçmiş olsun acil şifalar diliyorum...
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

yawrukus eyw bana moral verdin kardeş paxilin bende çok olumlu etkileri oldu ama bu yıl össye hazırtlanan ve babamın verdigi dershane poaralarına azıcık olsada acıyan biri oldugum için paxili bırakacam sanırım ama üniye geldigimde kulancam :)[quote][/quote]
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
yawrukus

Mesaj gönderen yawrukus »

realistboy umarım en kısa zamanda sağlığına tamamiyle kavuşursun.Sınavında sonsuz başarılar diliyorum...Stressiz günler geçirmen dileğimle:)
dosteli71

Mesaj gönderen dosteli71 »

Arkadaşlar bende bugün psikiyatriste gittim ve banada paxil verdi, bakalım bir faydası olacakmı. Yarın kullanmaya başlayacağım. Umarım birazcıkta olsa faydası olur :-))
Kullanıcı avatarı
soner

paxil

Mesaj gönderen soner »

ya kullandım veya kullanıyorum yazanlar bide şikayetini eklesin ya ona göre analiz edecem ilacı :)
daima ve asla . . .
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Ben paxil i 1 hafta kadar kullandım. Ama yan etkileri yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Özellikle aşırı yorgunluk ve uyku hali yüzünden.
Kullanıcı avatarı
usengec

Mesaj gönderen usengec »

paxil iyi bir ilac yalnız baslarda fena mide bulantısı, asırı titreme, bas donmesi yapıyor. uykuya dalma surecinde kabusla veya benzeri seyler olabiliyor ama sonra geciyor bu yan etkiler. bırakmaya kalkılırsa kesinlikle ama kesinlikle bi anda bırakılmamalı cunku aynı baslangıctaki etkileri tekrar gosteriyor birden bırakılırsa. yavas yavas bırakılmlı doz azaltılarak.
---
Büyümeye özenme çocuk
İnsanlar büyüdükçe küçülürler
Üstleri temizlendikçe içleri kirlenir
Büyümeye özenme çocuk
Bir büyürsen küçülemezsin
Büyüme çocuk..
Kullanıcı avatarı
deli-manyak

Mesaj gönderen deli-manyak »

paxil kullanan arkadaşlar. bende o ilacı kullanmaya başladığım ilk zamanlar bahsettiğniz dertlerden muzdariptim ama 1 ay sonra hiçbiri kalmadı...
yalnız bi noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum... paxili bırakırken hiiiiiiççççç ama hiiç acele etmeyin... bu ilacı bırakmak çok zormuş çünkü... (-muş derken kendimden biliyorum :) )
Katran Gecelerin HeyuLası !
Kullanıcı avatarı
ceysu

Mesaj gönderen ceysu »

Evet bende paxil kullandım ve aşırı derecede unutkanlık ve uyuşukluk yaptı şimdiki tedavimden bahsettim okursanız (ÇÖZÜM ÖNERİLERİNDE :arrow: Bendeki Gelişmeler!!! yazımda paylaştım.

Ve uzun zamandır bu tedavi şekliyle nE bir uyuşukluk ne bir yüz kızarması nede sf ile ilgili bir hastalıgım kaldı .

Seroxtat ve paxil aynı ilaçlar bu arada sadece isimleri farklı etken maddeleri aynıdır .
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ......PAYLAŞTIKÇA AZALIR DERTLERİMİZ
Kullanıcı avatarı
abdul rezzak

Mesaj gönderen abdul rezzak »

arkadaslar ya ben paxile başmaştm bi kutu bitti bende etki flan olmadı ama iknci kutu için param yok ailem bilmio bende öğrenciym
yarıda bıraktm mecburen çnki çok pahalı sürekli alamam onu.dozajını da artıramıorm hemen btcek die içmedğim için de çok fzla başım dönüo
heryerde fiyatı aynı mı dır yaa 28 milyon benm şçin çok fzla
YENİumut

Mesaj gönderen YENİumut »

MERHABA,
ÖNCELİKLE İLAÇLA İLGİLİ TESPİTİN ÇOK ŞAŞIRTTI BENİ,ÇÜNKÜ TAM TERSİNİ DÜŞÜNÜYORUM,ACABA BENİ Mİ ETKİLEMEDİ..
ASLINDA BİRAZDA İNANMAKLA İLGİLİ SANIRIM,İLACIN ETKİSİ OLACAĞINA ÇOK İNANMIS OLABİLİRSİN,BAŞKA NASIL AÇIKLANABİLİRKİ,HATTA BEN BU İLACI KULLANDIĞIMDAN BERİ-Kİ DOKTOR TAVSİYE ETTİ- KENDİMİ ÇOK DAHA PANİK BİR HALDE HİSSEDİYORUM,ELLERİM DAHA ÇOK TİTRİYOR,VE ÇOK UYUYORUM.YORUMLARIMIZ NEDEN BU KADAR FARKLI ANLIYAMADIM,DEVAM ETTİĞİN SÜRECE NASIL ETKİLENDİĞİNİ YAZARSAN SEVİNİRİM,İNŞALLAH FİKRİN DEĞİŞMEZ SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM :)
Kullanıcı avatarı
abdul rezzak

Mesaj gönderen abdul rezzak »

ben inanıorum etkisi oluo olmaz demiorum ama bu bi kutuyla olcak bişe diil hem ben ilaca başlama dozunu hiç artıramadm ddim ya pxil çok pahalı benm için ama artık ilaca başladım we içmedğim zaman başım acaip oluo
mutlaka ilacın olumlu etkisi olcak buna inanıorm
Kilitli