paxil bir devrim

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
egemen

Mesaj gönderen egemen »

Kardeş bende en ufak bir sosyal ortamda yüzüm kızarır ve kalbim çarpardı. bende paxil i kullandım 1 haftada gerçekden etkisini gösteriyor. 1 ay kullandım çok iyidim. pahalı olduğu için sigortadan tedarik edeyim dedim.
psikolok doktora herşeyi anlattım. paxil in iyi geldiğini söyledim. bu ilaçı yazın dedim. Doktor hanımefendi malesef paxil i vermedi. neymiş çok yan etkisi varmış... bana lustral verdi. moralim alt üst oldu.

sonraki ay israr edeceğim yine vermezse paramla alacağım
Kullanıcı avatarı
abdul rezzak

Mesaj gönderen abdul rezzak »

ben bi haftada sadece uyyodum yani tek etkisi oydu bi ay oldu böle manyadım resmen rahat oldğm ortamlarda faydası çok mesela aile ortamında rahatım ama iyce rahatladım öle garip bişe oldu.ama benm için önemli olan konu arkadas ortamında etksi olması.okulda ben yermde kalkamıodum hala kalkamıorum nyse para biriktiriorum bakalım inş en kısa zamnda alırım çnki beynime biri çiwi çakıo gibi sanki
Kullanıcı avatarı
abdul rezzak

Mesaj gönderen abdul rezzak »

we kardeş şunu da söleym ben ilaca günde tek tablet sbah yarım akşam yarm la başladım sonra işten ayrıldım we dedm ilacın dozunu artırırsam bu kutu hemen biter ve alamam yenisini
oyüzden yarım yarım günde 1 taneyle bi kutu bitti şimdi de kaldım
umarım en kısa zamanda alabilirm
Kullanıcı avatarı
serkan33

Mesaj gönderen serkan33 »

Beni delirten saçma sapan hareketler yaptıran tek ilaç...Nefret ediyorum...
THATS ALL...
Kullanıcı avatarı
ib000

Mesaj gönderen ib000 »

4 ay düzenli paxil kullandım 5 para etmezZZZzzZZz imkansız zaten
influeangel

Mesaj gönderen influeangel »

ben de 1 yıldır paxil kullanıyorum.hiç bir etkisi olmadı diyemem.başlangıçta doz artış ve azalışlarda yan etkileri oluyor ama zamanla geçiyor.benim tedavim uzun sürecekmiş baya ama
divid

Mesaj gönderen divid »

ben paxili yaklaşık üç ay kullandım.ve faydasını gördüm sosyal ortamlarda
kendimden beklemediğim kadar rahat sdavranabildiğim dahi oldu
sf nin bendeki olumsuz saçmasapan düşünce kalıplarını hakikaten en aza indirdi diyebilirim.ama beni resmen uyurgezer yaptı.bulduğum her boşlukta ya uyuyordum yada tembel tembel vakit geçiriyordum.bide her şeye boş veriyor insan en değer verdiğin şeyleri dahi(maddi manevi) boşluyorsun
ben oyüzden devam etmiyorum.eğer o uyuşuklu ve tembelliği yenebileceğimi bilsem hemen bugün başlarım paxile
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

divid yazdı:ben paxili yaklaşık üç ay kullandım.ve faydasını gördüm sosyal ortamlarda
kendimden beklemediğim kadar rahat sdavranabildiğim dahi oldu
sf nin bendeki olumsuz saçmasapan düşünce kalıplarını hakikaten en aza indirdi diyebilirim.ama beni resmen uyurgezer yaptı.bulduğum her boşlukta ya uyuyordum yada tembel tembel vakit geçiriyordum.bide her şeye boş veriyor insan en değer verdiğin şeyleri dahi(maddi manevi) boşluyorsun
ben oyüzden devam etmiyorum.eğer o uyuşuklu ve tembelliği yenebileceğimi bilsem hemen bugün başlarım paxile
bırakabildin demek :shock:

nasıl başardın :?:

ben bırakamıyorum...almayınca baş dönmesi ve mide bulantısı yapıyor.
divid

Mesaj gönderen divid »

bırakmamda irademin etkisi pek olmadı.ilacım bitmişti ve dediğim gibi her şeye bi boşvermişlik sözkonusu idiyani paxilede boşvermiştinm sf ye de
paxilin bırakımasını kademeli olarak doz azaltımı ile yaspılması yan etkilerini en az seviyeye indirebilirmiş.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

çok çok zor da olsa dozu azaltabilmeyi başardım ama bırakmayı başaramıyorum....sanırım vücudum daha o kadar güçlü değil.....

umarım tamam bitti dediğim anda ilacı da bırakabilirim..
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

yok kardeş paxil yaramıyor bosuna kahretmeyelim kendimizi nasıl ya herseye boşver her fırsatta uyu benim önümde öss var ve öss sosyalfobiden daha önemli benim için yani paxili bıraktım. össye hazırlanan ve enerjik insanlara tavsiye etmem
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
divid

Mesaj gönderen divid »

benim demek istedigğimde hemen hemen seninkisiyle aynı reailstboy.yani paxil psikolojik olarak bir rahatlama veriyor ama kişiyi hayatında yapması gereken en önemli fiiliyatlardan dahi alıkoyabiliyor.aşırı tenbellik ve rahatlıktan dolayı............
hasanmetin

Mesaj gönderen hasanmetin »

Ben yaklaşık 3 aydır Paxil kullanıyorum ve uyuklama ve sabahları uyanamamadan şikayet ettiğim için 10 mg kullanıyorum baştan beri. Doktorum la 2-3 hafta önce arttırmaya karar verdik. Ben düşük dozda faydasını faydasını görüyorum. Ama her kişinin ilaca verdiği tepki farklı oluyor bildiğim kadarıyla.
sütlüekmek

Mesaj gönderen sütlüekmek »

dr. tavsiyesi olmadan ilaç kullanırsanız mucizeyi görürsünüz.
bitecek
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

egemen yazdı:Kardeş bende en ufak bir sosyal ortamda yüzüm kızarır ve kalbim çarpardı. bende paxil i kullandım 1 haftada gerçekden etkisini gösteriyor. 1 ay kullandım çok iyidim. pahalı olduğu için sigortadan tedarik edeyim dedim.
psikolok doktora herşeyi anlattım. paxil in iyi geldiğini söyledim. bu ilaçı yazın dedim. Doktor hanımefendi malesef paxil i vermedi. neymiş çok yan etkisi varmış... bana lustral verdi. moralim alt üst oldu.

sonraki ay israr edeceğim yine vermezse paramla alacağım
yan etkisi olsaydı sende göstermez miydi 1 ayda. ki zaten cinsel yan etkileri dışındakiler 2 hafta kullanınca yok olur , sadece gıcıklık olsun vermemiş sana paxil buna eminim.
Kilitli