dideral hakkında

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
421987

Mesaj gönderen 421987 »

Ya kusura bakmayın yanlış yazmışım.staremre. doğru ilaç dideral. :roll:
Lonely heart

Mesaj gönderen Lonely heart »

Sevgili arkadaşlar,

İlaçları doktora danışarak kullansanız daha iyi olmaz mı?(Yanıt:olur tabii!)İnsan yaşamı bu kadar ucuz olmamalı! Emrah
deste_s

Mesaj gönderen deste_s »

Doğru diyorsun arkadaşım.Bu dideral gibi ilaçları çoğunlukla beş altı saat rahatlık için alıyorlar.Aslında doktorla kesin tedavi yapılması daha iyi olur.
Lonely heart

Deste,bilinçli yaklaşımınız için teşekkürler öncelikle.İlaç konusundaki BÜYÜK yanlışların(ezbere/kendiliğinden ilaç içenler,kalp ilacını heyecanlarını bastırmak için kullananlar(evet yanlış duymadınız!),ben kullandım işe yaradı,sen de kullan birşey olmaz muhabbetleri,v.s...)hala sürdüğünü görmek son derece üzücü.Ne yazık ki bu konuda kolaycılığa kaçılıyor,oysa biraz zahmete girilerek doğru dürüst bir doktora danışılsa(burada kastım pahalı doktor değil kesinlikle),onunla işbirliği yapılsa,onun verdiği ilaçlar düzenli olarak kullanılsa........
Bilgiçlik taslamak niyetinde değilim,olmam da zaten.Herkesin kendi sağlığını gözetecek bilinçte olduğuna inanmak istiyorum.Beni yakından tanıyanlar, TEK amacımın sosyal fobisi olan insanlara kendi çapımda/elimden geldiğince yardımcı olmak olduğunu bilirler.Bu beni sonsuz mutlu ediyor.Bundan kişisel bir haz alıyorum.Anlamsız/tanımlanamayan korkuları yüzünden okullarına gidemeyen/binbir güçlükle eğitimlerini sürdürebilen/okullarını bitiremeyen(ne yazık ki ben de bu sınıflandırmanın içindeyim),benim gibi çalışamayan/çalışsa da işyerinde çeşitli güçlükler yaşayan,karşı cinsten arkadaş edinemeyen/evlenemeyen/yaşamı hakkını vererek yaşayamayan/yaşamlarında gelmek istedikleri noktalara hakettikleri halde gelemeyen/tüm bu olumsuzluklar yüzünden ruh sağlıklarını yitiren yardıma gereksinen insanlara kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak karınca kararınca yardımcı olmaya çalışıyorum.Bu forumun varolma amacının da bu olduğuna inanıyorum.
Herkes kendinden sorumludur elbet,ama ben elimi taşın altına sokuyorum/sokmayı da sürdüreceğim.Burada sözkonusu olan insan çünki.Ve ben insanların daha nitelikli yaşamaları gerektiğine,bunun onların en doğal hakları olduğuna yürekten inanıyorum.Bunun önündeki engelleri ortadan kaldırmak için de elimden gelen herşeyi yaptım/yapıyorum/yapacağım.
Konu biraz dağıldı,ilaçlardan buralara kadar geldi.Ama yazmak zorunda duyumsadım kendimi.Birileri yazmalı.Sağolsun yazan arkadaşlarımız da var.Onlara da içten teşekkürler.Eksik olmasınlar.
Okuduğunuz için teşekkürler.

Emrah
Kullanıcı avatarı
staremre

Mesaj gönderen staremre »

bütün yazılarının sonuna adını yazmazsan olmuyormu? merak ettim!!
Lonely heart yazdı: Emrah
Everybody is Fool...
Lonely heart

Sakıncası mı var?Bu benim adım,neden saklayayım ki!Sana önerim sen de yaz!

Emrah
Kullanıcı avatarı
staremre

senin adın olduğunu anladık heralde. :lol: bütün yazılarında adını görmek istiyorsan nickini öyle seçebilirdin demi :!: . neyse banane ya. istediğini yazabilirsin. :smt026
Everybody is Fool...
Lonely heart

Nik'imi nasıl seçeceğimi sana mı soracağım.Keyfimin kahyası mısın?Kendi işine bak,üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokma!

Emrah
Kullanıcı avatarı
peglar

Mesaj gönderen peglar »

sahra öztürk yazdı:haklısın staremre bunu bende düşündüm bırakacağım zaman eskiye dönermiim diye bu yüzden adım adım azaltacam ilacı ve bu aşamada da kendime inancımı arttıracağım
......

uyguluyorum işte kendime göre bişeyler

birşey sormak istiyorum aldığınız ilaçları doktor gözetiminde kullanmıyo musunuz ?
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

Lonely heart yazdı:Nik'imi nasıl seçeceğimi sana mı soracağım.Keyfimin kahyası mısın?Kendi işine bak,üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokma!

Emrah

Emrah arkadaşıma katılıyorum.Ayrıca üslubun da hiç hoş olmamış staremre.Bari merak ediyorsan düzgün sor. :!:
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Emrah'ı ben de savunuyorum. Agresif davranmak çok yanlış Staremre.
Ayrıca, lütfen polemiğe girmeyelim. Özel yazışmaları her hangi bir konunun
içinde değil de, özel mesajlarda yazalım.

Hepinize iyi çalışmalar.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
staremre

UNUTTUM yazdı:
Lonely heart yazdı:Nik'imi nasıl seçeceğimi sana mı soracağım.Keyfimin kahyası mısın?Kendi işine bak,üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokma!

Emrah

Emrah arkadaşıma katılıyorum.Ayrıca üslubun da hiç hoş olmamış staremre.Bari merak ediyorsan düzgün sor. :!:
daha nasıl sorabilirim unuttum arkadaşım?. :smt017 insan gibi sordum işte
''bütün yazılarının sonuna adını yazmazsan olmuyormu? merak ettim!!''
birde üslubumu beğenmiyorlar. hehe. kendilerine bak. :smt026
UNUTTUM yazdı:

Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
staremre

love.me yazdı:Emrah'ı ben de savunuyorum. Agresif davranmak çok yanlış Staremre.
Ayrıca, lütfen polemiğe girmeyelim. Özel yazışmaları her hangi bir konunun

Hepinize iyi çalışmalar.
love.me arkadaşım. ben nerede agresif davranmışım söylermisin. :shock: bundan nazik de heralde soramazdım. ''bütün yazılarının sonuna adını yazmazsan olmuyormu? merak ettim!!'' bumu agresif. :smt020
ama ''Özel yazışmaları her hangi bir konunun
'' bu dediğin de haklısın. :(
Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
staremre

Emrah
hayır bana sormayacaksın. birasdaha nazik olabilirdin. hem ben sana bir öneride bulundum. ister yaparsın ister yapmazsın bu sana kalmış. bunu da belirtmiştim.
'''neyse banane ya. istediğini yazabilirsin.'''
sanıyorum benim demek istediklerimi anlamadın. :)
Everybody is Fool...
Kullanıcı avatarı
staremre

peglar yazdı:
sahra öztürk yazdı:haklısın staremre bunu bende düşündüm bırakacağım zaman eskiye dönermiim diye bu yüzden adım adım azaltacam ilacı ve bu aşamada da kendime inancımı arttıracağım
......

uyguluyorum işte kendime göre bişeyler

birşey sormak istiyorum aldığınız ilaçları doktor gözetiminde kullanmıyo musunuz ?
peglar arkadaşım. doğrusunu söylemek gerekirse ben birtek dideral kullanıyorum. bunuda doktor gözetiminde kullanmıyorum. sadece önemli zamanlarda kullanıyorum. haklısın bu yaptığımında yanlış birşey olduğunu biliyorum. :smt083
Everybody is Fool...
Kilitli