Laroxyl mi Seroxat mı???

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
Cicek**

Mesaj gönderen Cicek** »

seroxatın ben çok faydasını gördüm gerçekten, öneririm. ama tabikide önce bi doktorla konuşman lazım. bu arada 2 gündür larxoyl kullanıyorum kendimi berbat hissediyorum hani nedeni bilinmeyen sinir krizlerine girersiniz ya.. aynen öyleyim. bilmiyorum neden böyle. ama dayanamicam daha fazla inşallah bi an önce geçer. annem daha bu sabah seroxatla ne güzel gelişme kaydetmiştin şimdi en başa döndün resmen dedi.. o da farketmiş yani. çok mutsuzum :|
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Cicek** yazdı:seroxatın ben çok faydasını gördüm gerçekten, öneririm. ama tabikide önce bi doktorla konuşman lazım. bu arada 2 gündür larxoyl kullanıyorum kendimi berbat hissediyorum hani nedeni bilinmeyen sinir krizlerine girersiniz ya.. aynen öyleyim. bilmiyorum neden böyle. ama dayanamicam daha fazla inşallah bi an önce geçer. annem daha bu sabah seroxatla ne güzel gelişme kaydetmiştin şimdi en başa döndün resmen dedi.. o da farketmiş yani. çok mutsuzum :|
Çiçek'cim, merhaba. Demek sen de benim Laroxyl'de yaşadıklarımı yaşadın.
Madem ki sen de Seroxat'tan şifa buldun, ben de bir an önce onu deniyim.
Ama, Seroxat hakkında forumda okudukça birşeyler öğrendim.
Ben şu an kilo kaybetmeye çalışıyorum. Seroxat'ı kullananların küçük
bir kısmı kilo yaptığın söylüyor. Ama büyük bir kısmı da kilo vermeye
yardımcı olduğunu söylüyor. Ben kullanırsam durum ne olur?
Yaptığım tüm rejimler umarım boşa gitmez.

Bu konu da kullananlardan yine öneri istiyorum. İştahı mı açıyor bu hap.
Prospectüsünde iştah kaybı yazıyor aslında.

Yorumlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Cicek**

Mesaj gönderen Cicek** »

ben seroxata başladıgımde 45 kiloydum, seroxatı bırakırken 39dum :) ve sadece 3 ay kullandım düşün.. baya kilo kaybı yaptı bende ama ilaçtan mı yoksa o anki yaşadıgım olaylardan mı bilemyiorum çünkü erkek arkadaşımdan ayrlmıştım yemeden içmeden falan kesmiştim direk bide açlık falan bile hissetmiyodum bak bu ilaçtan olabilir. bu kadar hızlı etki edermi bilmiyorum ama işte laroxyl kullanalı 2 gün oldu çılgınlar gibi yiyorum :D :D doymak bilmiyorum resmen. 2 günde kilo aldım direk. laroxylden nefret ettim ama yaa. inşallah doktorum da anlar seroxata geri dönmemin daha iyi olcanı :( 2 gündür durduk yere aglıyorum falan sesimi kontrol edemiyorum herkese kızıyorum bagıra bagıra konuşuyorum falan. psikolojimi bozdu bu ilaç resmen :|
Kullanıcı avatarı
Cicek**

Mesaj gönderen Cicek** »

bu arada dün akşam hayatımda gördügüm en korkunç kabusu gördüm... ilaçla bi alakası olabilceni düşünen var mı? :(
Kilitli