edronax

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
inertia

edronax

Mesaj gönderen inertia »

selamlar arkadaşlar
doktor bugün bana edronax diye bi ilaç önerdi..biraz araştırmaya çalıştım ama prospektüs harici pek bişe bulamadm..aranızda kullanmış olan war mı?yararını gördünüz mü?ilk ilaç deneyimim ii deildi o yüzden başlamak da istemiorum açıkçası..ne ypmalıyım??
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Merhaba İnertia. Merak ettim. İlk ilaç deneyimin neydi?
Ne yaşadın? Sana faydası oldu mu?
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
inertia

Mesaj gönderen inertia »

wala ilk ilaç deneyimimde neler olduu..1 buçuk 2 ay kadar devam ettim zaten..(ilacın adını vermiim..yararını görenler illaki wardır..)nese sanki beynimi uyuşturmuş gibi bişeydi..bi konuya odaklanmam çok zordu..taam belki kafaya bişe takamıodum ama yapmam gereken işlere de younlaşamıodum..ruh gibi bütün gün pek bişe konuşmadan esneyip esneyip oturuyodum..bunların yanında ilacın bütün yan etkileri de kendini gösterince bırakmanın doğru bi karar olduğunu düşünüp bıraktım..böle bi deneyimdi yani.. şimdi de dolayısıyla tekrar aynı durumu yaşamak istemediimden bi soriim dedim bu ilaç hakkında fikri olan war mıdır die..ama ses çıkmadı hala:(
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

bu ilaç nri , noradrenalini arttırıyor. sfde kullanıldığını duymadım. noradrenalin heyecanı , stresi , konsantrasyonu arttırır.sen belki beynini uyuşturmuş gibi olduğundan şikayet ettiysen doktora oda böyle harakete geçiricek , konsantrasyon arttırıcı bir ilaç yazmayı uygun görmüştür.ilk kullandığın ilaç ssriydi heralde.bu ilaç bir ssri ile birliktede alınabiliyor , veya efexor var snri ,efexorda ssri nri birleşimi gibi, o uygun olabilir gibime geliyor sana.
inertia

Mesaj gönderen inertia »

açıkçası çok bilgim yok bu ilaçla hakkında sadece bir kez kullandım ki yaklaşık 6-7 ay önceydi o da işte anlattığım sonulara yol açtı..sanırsam doktor zaten bu ilacı özellikle sf için vermedi depreson tedavisi yanında sfyi de engelleyebileceğini söyledi.
henüz kararsızım ilacı kullanıp kullanmamak konusunda..
Kullanıcı avatarı
nedrud

Mesaj gönderen nedrud »

Che Guevara yazdı:bu ilaç nri , noradrenalini arttırıyor. sfde kullanıldığını duymadım. noradrenalin heyecanı , stresi , konsantrasyonu arttırır.sen belki beynini uyuşturmuş gibi olduğundan şikayet ettiysen doktora oda böyle harakete geçiricek , konsantrasyon arttırıcı bir ilaç yazmayı uygun görmüştür.ilk kullandığın ilaç ssriydi heralde.bu ilaç bir ssri ile birliktede alınabiliyor , veya efexor var snri ,efexorda ssri nri birleşimi gibi, o uygun olabilir gibime geliyor sana.
noradrenalin hormonu heyecanı, stresi, korkuyu arttırmaz. stresli, korkulu ve heyecanlı anlarda salgılanır. bunları kontrol altına alabilmek için.
xact

Re: edronax

Mesaj gönderen xact »

Benim aşırı uykum oluyordu antidepresanı uzun süre kullandıktan sonra onun için vermişti doktor. Sf'ye iyi gelecek gibi birşey demedi.