acil cesaret ilacına ihtiyacım var:(

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
arımaya

acil cesaret ilacına ihtiyacım var:(

Mesaj gönderen arımaya »

Çarşamba günü kalabalık önünde bi kaç cümle söylemem gerekiyor.Fakat şimdiden kalp atışlarım hızlandı ellerim titriyo ve ateş basıyo.geçen sene konuşamamış ve rezil olmuştum.heyecanlandığımı söleyerek yerime oturmuştum.bunu düşününce paniğim daha da artıyor.beni bi kaç saatliğine yatıştırıp insanların benim hakkımda ne düşüneceklerini takmamamı sağlayacak bi ilaç lazım.şu an param da yok doktora gidemiyorum:(
ilaç çözüm değil,bunu kendi içimde halletmeliyim bunu da biliyorum ama yapamadım işte yapamıyorum.zaten bi tek herkez bana bakarken bişiyleri yapmak da zorlanıyorum onun dışında sosyal fobim yok.lütfen acilen bişiyler yazın:(
Kullanıcı avatarı
cordes

Mesaj gönderen cordes »

anafranil 25 mg bu hapı al. uyku yapmıyor. sadece esneme yaptırıyor. Birde cnsel fonksiyon bozukluğu. Fakat heyecanı yatıştıryor.
Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.
arımaya

teşekkürler:)

Mesaj gönderen arımaya »

netten araştırayım biraz,şu anda çaresizlik içindeyim herşeyi daha da elime yüzüme bulaştırmayayım:)
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

Mesaj gönderen sahra öztürk »

konuşmandan yarım saat önce yarım dideral iç
işe yarıyo gerçekten ben öle yapıyorum nabzım yavaşlıyo ve sakinleşiyorum
Kimde ne varsa sende de var, sende ne varsa herkeste de var."
arımaya

teşekkürler.

Mesaj gönderen arımaya »

ama ben şu anda herhangi bir ilaç kullanmıyorum ve bi kaç gün içinde etkisini gösterir mi daha da fena olup iyice rezil olmayayım?
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

Mesaj gönderen sahra öztürk »

ya sadece sunumdan yarım veya 1 saat önce iç diderali bende işe yarıyo inşallah sende de yarar
sunuma geçtiğinde önce çok heyecanlanacaksın fakat sabret vazgeçme inan bak 5 dakika sonra geçecek heyecanın
Kimde ne varsa sende de var, sende ne varsa herkeste de var."
arımaya

peki alıcam:)

Mesaj gönderen arımaya »

önerin için teşekkür ederim.nette araştırdım sosyal fobi için iyi geldiği bi çok kaynak da yazıyo.sunumdan önceki 2 gün test edicem,inşallah işe yarar.inanıyorum hoşçakal.
sirinkiz

slm

Mesaj gönderen sirinkiz »

slm arkadaşım.bende bir sosyal fobik olarak yeni katıldım sayılır siteye.şimdi konuları okurken senin yazdıklarıla ve önerilerle karşılaştım.topluluk önünde konuşacağını ve bi ilaç önerisi istediğini yazmışın.diderali tavsiye etmişler.aldınmı ilacı ve nası geçti günün gerçekten işe yaradımı çok merak ettim.çünkü benide istemeye gelecekler aşırı derecede heyecanlanıyorum ve ilaç almam gerekiyo doktorada gitmedim daha.acele yazarsan sevinirim. şimdiden teşekkürler.bol sf siz günler.
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

arımaya ortama gitmeden yarım saat önce al ve sık sık almamaya dikat et çünkü bagımlılık yaratıyor ekalbe pek iyi geldigide söyelenemz
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

pardon dideral yazmayı unutmusum arımaya en iyisi dideral kardeş
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
Kullanıcı avatarı
lord@

Mesaj gönderen lord@ »

2 duble :D...
Serhoş olmayacak kadar...
Bana düşman bir ben yaratmışım ben, benliğimin derinliklerinde...
sirinkiz

slm

Mesaj gönderen sirinkiz »

öncelikle merhaba.geçenlerde bi msj nızı okudum galiba 2-3 ay önce göndermişsiniz.msj nızda kalabalık önünde konuşama yapacağınızı ve acil bi ilaca ihtiyacınızın oldugunu yazmışsınız.ve bazı arkadaşlar da diderali önermiş.benim de açıkçası acil bi çözüme ihtiyacım var beni de istemeye gelecekler ve çok kızarıyorum,kalbim acayip hızlı atıyor sosyal fobinin bendeki en belirgin özellikleri bunlar .merak ettim acaba nasıl bi çözüm yolu buldunuz diderali kullandınızmı? gerçekten işe yarıyomu veya başka bi çözüm varmı?nolur banada kısa bi zamanda cvp verirseniz sevinirim .şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

dideral özellikle kalbin hızlı atmasını engelliyo şirinkız bence sende dideral işe yarar.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
xact

Re: acil cesaret ilacına ihtiyacım var:(

Mesaj gönderen xact »

Antipsikotikler de robot gibi yapıyor insanı tavsiye ederim. Benim içtiğim antipsikotik öyle yapıyor en azından. Fazla heyecanlanmıyorsunuz. Hatta iş görüşmemde mülakatı yapan kadın "ne kadar da sakin ve herşeyi halletmiş bir havanız var, buraya gelenler genelde heyecanlı ve kıpır kıpır olurlar" dedi. Ancak o zamanlar ilacı doktor 2mg iç dediği halde 4mg içiyordum. Normale dönünce azaldı biraz daha robotluğum.