>>>DIDERAL nasıl kullanılmalı? tavsiye eden?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
papirüs

Mesaj gönderen papirüs »

dideral gercekten işe yarıyor.olaydan bir saat önce bir tablet aldım ne kasılma ne de el titremesi oldu.ilaç gibi geldi rahatlattı beni
Kullanıcı avatarı
gileadli_roland

Mesaj gönderen gileadli_roland »

papirüs yazdı:ilaç gibi geldi rahatlattı beni
ilaç gibi mi geldi.. nası yani... ??????
papirüs

Mesaj gönderen papirüs »

gileadli_roland yazdı:
papirüs yazdı:ilaç gibi geldi rahatlattı beni
ilaç gibi mi geldi.. nası yani... ??????
araya sıkıştırılmış küçük bir espriydi :) dideralin rahatlatıcı etkisiyle yapılmış olsa gerek
Health

DİDERAL ve( yararları ve zararları )

Mesaj gönderen Health »

ARkadaşlar; Dideral'in heyecanlanma üzerin etkisi çok büyük fakat daha gençlerde sf dışında sempatik sinir sisteminin uyarılmasıyla çıkan tansiyon u engelliyor. ben de sempatik aktivite doğuştan aşırı çalışıyor ve bu durumla stresden daha çok zarar görmekteyim. zaten sempatik sinir sistemi aşırı çalışan kişilerde SF çıkma olasılıgı % 40 civarıymış. yani sebebim de belli.. Neyse lafı uzatmıym da Bradikardisi olmayan herkes Diderali kullanabilir aslında bir de tansiyonu düşük hastalar kullanmasın ayrıca periferik damar hastalıgı olanlar da kullanmasın.. mutlaka almam gerekli diyorsanız da bir hekime gözüküp almanız iyi mi kötü mü olur onu danışmalısınız ki onlar bizlerden daha ayrıntılı bilir..
İşin temelinde kalp atışlarını etkiledigi için aslında kafaya göre kullanılmaması öneriliyor. 1 hafta düzenli içilmeye başlanıldıgında bir anda kesilmesi halinde kalp içerisinde iskemi ( kansız kalan bölge ) oluşturma olasılıgı çok yüksek.. HEPİMİZE HAYATTA BAŞARILAR ..
;)
Health

.

Mesaj gönderen Health »

bir de şunu unutmamalıyız. her beta bloker uzun süreli kullanım da kan şekerini ve kolesterol düzeyini kan yağlarını arttırır. bu sebeble damar rahatsızlıgı olanlar , diyabetli hastalar, kolesterol düzeyi yüksek kişiler BETA BLOKER kullanırken dikkat etmelidirler. DİDERAL de bir BETA BLOKER dir ..

saygılar...
;)
Kullanıcı avatarı
homeros

Mesaj gönderen homeros »

ne olursa olsun sunumlardan önce bi tablet Allahın emri oldu artık.
Aynı şeyleri yapıp, farklı sonuç beklemek aptallıktır...
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

Dideral işte vazgeçemediğim ilacım.Uzun yıllar önce tanıştık onunla.Baştan çarpıntıları kestiği için çok sevinmiştim ama ruh haline yada terleme ve kızarmaya bir etkisi olmadığı için hayal kırıklığına uğramıştım.Diderali aldığınızda şu bir gerçekki titreme büyük ölçüde ortadan kalkıyor.Ancak uzun yıllar düzenli alırsanız yokluğunda markete bile gitmeye korkarsınız.

Bir nevi bağımlılık yapar ve yokluğunda çarpıntılarınızın şiddeti artar.Uzun yıllardır kullanan biri olarak herhangi bir yan etkisini yaşamadım.Bu süre içinde bir çok kontrol ve test yaptırdım ve sizde tahmin edersinizki bomba gibiyim.Yani vucudum doktorlara göre sağlam ama S.f. belirtileri için her ne hikmetse bir tedavi yöntemi bulamıyorlar.Bir tedavi yöntemi bulmayan doktarlar o zaman ne diyor ?? tabiki sizin metabolizmanızın diğer insanlardan daha çok çalıştığını hassas bir yapınız olduğunu söylüyorlar.Tabii kimse ayağına kadar gelen müşteriyi kaçırmak istemez.Tedavi edemeselerde size bol bol pembe ümitler verirler.Buda sizin moraliniz 1-2 gün düzeltir.Sonrası malum işkence hayatınız yeniden başlar.

Dideral kalıcı bir tedavi etmez ama çarpıntızı giderebilir.Yinede bu ilacın esiri olayın derim.
Kullanıcı avatarı
gel-git

Mesaj gönderen gel-git »

valla bugünde ben aldım şu diderali bakalım dediğiniz kadar varmı.Ha sahi etkisi ne kadar sürüyor bu meretin?
Kendi kayığını yaptığında onu sen yönlendireceksin...
KARDELENCE

dideral

Mesaj gönderen KARDELENCE »

beni istemeye gelecekler ve ben ogün ellerimin titremesinden çok korkuoyrum kahveleri verirken. sizce dideral almalımıyım? bir tane içmem yeterli olur mu?
KARDELENCE

dideral

acil cevaplarınınzı bekliyorum
Health

.

Mesaj gönderen Health »

Kullanın Dideral Kral'dır ....

Uzun sürede yan etkileri artar. Herkesin bünyesi farklıdır...
;)
KARDELENCE

dideral

yan etkileri nelerdir? bir gün önceden denemelimiyim? acilen cevap verirseniz çok sevinirim.........
_L_N_

Re: dideral

Mesaj gönderen _L_N_ »

KARDELENCE yazdı:yan etkileri nelerdir? bir gün önceden denemelimiyim? acilen cevap verirseniz çok sevinirim.........

kalp ritmini düzenleyici bir ilaç oldğundan kafaya göre olmak hiç sağlıklı değil,bu yüzden doktor önerisi olmadan kullanma sakın :!:
Kullanıcı avatarı
Esansiyel Tremor

Re: dideral

Mesaj gönderen Esansiyel Tremor »

..LaViNYa.. yazdı:
KARDELENCE yazdı:yan etkileri nelerdir? bir gün önceden denemelimiyim? acilen cevap verirseniz çok sevinirim.........

kalp ritmini düzenleyici bir ilaç oldğundan kafaya göre olmak hiç sağlıklı değil,bu yüzden doktor önerisi olmadan kullanma sakın :!:
fazla içersen kalbin sıkışıyo göğsüne ağrı saplanıyo kıvrınıyosun. Çeyrek içmeme rağmen bazen kalbim durcakmış gibi oluyo ve çok ağrıyo
Resim
islameren

Mesaj gönderen islameren »

1 saat önce bir tane tam alman ellerinin titremesini önleyecektir.
Kilitli