>>>DIDERAL nasıl kullanılmalı? tavsiye eden?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
KARDELENCE

Mesaj gönderen KARDELENCE »

1 tane tam almam yeterli olur diyorsunuz.peki ya etki etmezse?
KARDELENCE

Mesaj gönderen KARDELENCE »

esansiyel tremor sen çeyrek içtiğinde de mi kalp atışların hızlanıyor. ben heyecanımı bastırsın kalp atışlarımı düzenlesin ve ellerim titremesin diye almayı düşünüyorum da
islameren

Mesaj gönderen islameren »

O zaman 1 gün önce dene farkı anlarsın...
mona

Mesaj gönderen mona »

merhaba...ben doktora geçenlerde ilk defa gittim.bana stablon adında bir ilaç ve özellikle mülakatta çok heyecanlandığım için mülakkattan yarım saat önce içmek üzere dideral verdi.mülakat bitti.ve dideralin faydasını gördüm.yine heyecanlandım ama sorulara cevap verebildim daha kontrollü bi heyecandı en azından.her zamankinin aksine ellerim terlemedi,kalp atışlarım hızlanmadı.tavsiye edilir.....
ıska

Mesaj gönderen ıska »

ya arkadaş şaşırdınız mı öyle kafanıza göre birbirinize ilç öneriyosunuz adminde izliyo biz küçük argo kelimeler yazınca siliniyo ama bu adamlar tehlikeli işler yapıyo bence bu bölüm yasaklanmalı
HAYATI ISKALAYANLARDANIM.. YETMEZ Mİ...?
Kullanıcı avatarı
staremre

Mesaj gönderen staremre »

arkadaşlar bende bugün başladım diderale adamı uçuruyor ya. hiç bir sıkıntıya sokmuyor ne kadar güzelmiş ya. ancak bir kötü tarafı var. ilacı aldığımdan beri uykum var. okadar da olacak becde eski günlerden iyidir bence. herkese öneririm. doktora gerenk yok. :lol:
Everybody is Fool...
İMPROVE

Mesaj gönderen İMPROVE »

BEN DE YENİ BAŞLADIM DİDERAL KULLANMAYA ÜÇ GÜNDÜR KULLANIYORUM, HİÇ SORUN YAŞAMADIM. BENİ BAŞKA BİRİ YAPTI SANKİ.İNŞALLAH BU DURUM DEVAM EDER.SABAH Bİ TANE ALIYORUM AKŞAMA 5-6 SAAT BOYNCA HEYECAN MEYECAN YOK.
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

ıska yazdı:ya arkadaş şaşırdınız mı öyle kafanıza göre birbirinize ilç öneriyosunuz adminde izliyo biz küçük argo kelimeler yazınca siliniyo ama bu adamlar tehlikeli işler yapıyo bence bu bölüm yasaklanmalı
Iska herkesin akli fikri var ben ilaclar bölümünü bunun icin acmamistim ama bu yönde kullanan insanlar var bunun icin bu bölümü kapatamam.
Bu arkadaslara da birsey demiyorum simdiye kadar defalarca söyledim kafaniza göre ilac kullanmayin diye. Söz konusu olan tansiyon ilaci bunca yazildi cizildi kimsenin umrunda degil. Sagligini tehlikeye atmak isteyen buyursun atsin.
Argo kelimelere gelince forumda yasak.
deste_s

Mesaj gönderen deste_s »

bu ilaç el titremesine etki ediyor peki sesin titremesine etki ediyormu??
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

kalbim gümbür gümbür atmasını engellediğine göre,sana bir güven veriyor demekki..bölece sesin de titremez ;)
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

admin yazdı:
ıska yazdı:ya arkadaş şaşırdınız mı öyle kafanıza göre birbirinize ilç öneriyosunuz adminde izliyo biz küçük argo kelimeler yazınca siliniyo ama bu adamlar tehlikeli işler yapıyo bence bu bölüm yasaklanmalı
Iska herkesin akli fikri var ben ilaclar bölümünü bunun icin acmamistim ama bu yönde kullanan insanlar var bunun icin bu bölümü kapatamam.
Bu arkadaslara da birsey demiyorum simdiye kadar defalarca söyledim kafaniza göre ilac kullanmayin diye. Söz konusu olan tansiyon ilaci bunca yazildi cizildi kimsenin umrunda degil. Sagligini tehlikeye atmak isteyen buyursun atsin.
Ya sevgili Admin böyle güzel bir forum yaratmış... elinden geldiğince

çaba sarfediyor... ve hala onu görevini yapmamakla suçluyorsunuz...

Ben onun yerinde olsam çoktan boşvermiştim... Ama o dayanmaya

çalışıyor.... Ben ona saygı duyuyorum... Ve saygıyı kazanmak çok zordur....
DCC
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

crvena_zvezda yazdı:
admin yazdı:
Ya sevgili Admin böyle güzel bir forum yaratmış... elinden geldiğince

çaba sarfediyor... ve hala onu görevini yapmamakla suçluyorsunuz...

Ben onun yerinde olsam çoktan boşvermiştim... Ama o dayanmaya

çalışıyor.... Ben ona saygı duyuyorum... Ve saygıyı kazanmak çok zordur....
her kelimesine katılıyorum..

birkaç kişi...eğer başka forumlarda olsa idi..şimdiye çoktan banı yemişti.. ;)
Kullanıcı avatarı
beklenengun

Mesaj gönderen beklenengun »

bakıyorum fazla abartmışınız siz bu ilacı. altı üstü kalp ritmini düzene sokan bi ilaç. çok şey beklememek lazım
beklenen gun gelecekse cekilen cile kutsaldir..
aslihan12

Mesaj gönderen aslihan12 »

yaa evet arkadaslar o kadar söledinizki ben alip denemeyi düsünüyorum ve deneyincede hersey hallolacakmis gibi bakiyorum olaya suanda insallah hüsrana ugramam ;) ;)
Kullanıcı avatarı
ozcanxxxxx

Mesaj gönderen ozcanxxxxx »

hayatımda dideral kadar bo..tan bi ilaç kullanmadım.bi po...vaydası yok boşuna kullanmayın.inanın bana bu bilgiyi çok güvenilir bi kaynaktan öğrendim.eğer hafif anksiyeteniz varsa kullanabilirsiniz.
Kilitli