>>>DIDERAL nasıl kullanılmalı? tavsiye eden?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

insan zamanla alışıyor öyle beklenmedik durumlara...kendimden biliyorum bora..

bu yüzden bu tür durumlardan kaçmamalıyız..insan bilmediği,alışık olmadığı şeyden korkar..

ama yapa yapa alışıyorsun.........artık heyecanlanmamaya başlıyorsun..

eskiden otobüse binemezdim...evden dışarı adımımı atamazdım....

ama şimdi herşey çok değişti....

kaçmak çözüm değil...kaçarak sf ye zemin hazırlıyoruz...

kızarsak da bozarsak da yapmalıyız...

yoksa alışamayız.
Kullanıcı avatarı
kutarınbeni

Mesaj gönderen kutarınbeni »

sf yi yenmenin ilk kuralı sf yi hastalık olarak görmek...2.kuralı bu hastalığı olduu gibi bırakmayıp üstüne gitmek...
"KURTARIN BENİ"
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

evet...her ne kadar ailem bunun bir hastalık olduğunu kabul etmese de ben ediyorum...

sf bir hastalık...gerek yetiştirilme tarzından.gerek anne babadan gelen genlerden....gerekse beyin kimyamdaki serotonin eksikliğinden..

sebebi bunlardan biri ya da birkaçı..ama biliyorum ki bu bir hastalık....nasıl vücudumdaki organlardan biri hastalanabiliyorsa,beynim de hastalanabilir...nasıl o hastalık tedavi edilebiliyorsa....sf de edilebilir....

zordur ama imkansız diye birşey yoktur.....

şartlamayalım kendmizi....iyileşebiliriz..

nitekim iyileşiyoruz da...her geşen gün daha iyiye gidiyoruz..-kendimden örnek vermem gerekirse eğer-
Kullanıcı avatarı
ZardanBeBe

Mesaj gönderen ZardanBeBe »

kutarınbeni yazdı:sf yi yenmenin ilk kuralı sf yi hastalık olarak görmek...2.kuralı bu hastalığı olduu gibi bırakmayıp üstüne gitmek...
bu çok doğru... ;)
RYALOM

Mesaj gönderen RYALOM »

S.F Yİ ŞU AN GEÇMİŞTE YAŞAYIPTA BENDEN ALTIKLARI, İNTİHARA KADAR GÖTÜRDÜĞÜ, O GÜNLER DE, YANLIZLIKLARIM,ÇARESİZLİKLERİM, UÇURUMUN KENARINDA Kİ O KORKUNÇ, GÜNLERİM VE SENELERİM GERİDE KALDI. O KADARDA BÜYÜTMEMEM LAZIMDI ÜZERİNE GİDMEM GEREKİYORDU.AMA BEN BENİM Bİ PARÇAMMIŞ GİBİ KABULLENİP YAŞAMIŞIM. ŞU AN GEÇMİŞTEKİ O KÖTÜ GÜNLERİMİ HATIRLAMAK BİLE İSTEMİYORUM.ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ ARTIK ESKİSİ GİBİ DEĞİLİM, HALA ATLATAMADIM S.F Yİ AMA BAŞA ÇIKILABİLEN Bİ HASTALIKTIR ÜZERİNE GİDİNCE EMİN OLUN Kİ HAYATINIZ İSTETİĞİNİZ GİBİ OLUR, HALA ARASIRA BAKIŞLARIN ALTINDA ELLERİM TİTRER YAZI VE V.SGİBİ HEYECANDA VAR. ÇALIŞTIĞIM ŞİRKETTE 16 İŞ ARKADAŞIMA ÇOĞU BENDEN YAŞÇA BÜYÜK,ONLARA ŞEFLİK YAPIYORUM YERİ GELDİĞİNDE FIÇA ATIYORUM BAĞIRIP ÇAĞIRIYORUM, MÜDÜRÜMLE İŞ KONUSUNDA TARTIŞIYORUZ YERİ GELDİĞİNDE, ONUN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKA BAKA FİKRİMİ SÖYLİYEBİLİYORUM,BAZEN HİÇ ONU BİLE KAALE BİLE ALAMIYORUM GİBİ. EMİN OLUN Kİ İLK ZAMANLARDA NE MÜDÜRÜMLE KONUŞABİLİYORDUM NEDE YANINDA Bİ İMZA BİLE ATAMIYORDUM. HELE O ORTAMDAKİ İŞ ARKADAŞLARIMLA Bİ ARKADAŞLIK BİLE KURAMIYORDUM.HASTALIĞI YARATAN ALLAH ŞİFASINIDA YARATIR.SABIR AZİM MÜCADELE PRATİK KORKULARIMIZIN ÖZERİNE GİDMEMİZ LAZIM HER ZAMAN
İYİKİ RASTLANTI SONUCU SİZLERE RASTLADIM OHBE BENİ ANLAYAN DERT ORTAKLARIM,HAYAT GÖZEL VEDE DEVAM EDİYOR
Kullanıcı avatarı
goliath

Mesaj gönderen goliath »

wreckedman yazdı:bu forum hiç aktif deil yaa biri mesaj yazsın...benim sorunum kalp atışları falan deil aslında(heycanlanıyorum tabii ama) sadece sölemek istediklerimi kolay bişekilde sölemek istiyorum...3-4 aydır bu anı düşünüorum nasıl sölücem diye acaba 2 tane mi alsam dideral den?(yani biraz kafa yapsa iyi olur)..(biri bişey sölesiiiin)
dideral kafa yapmaz...dideral kullanma sen en iyisi...iki duble kanyak iç
xdaisy

Re: >>>DIDERAL nasıl kullanılmalı? tavsiye eden?

Mesaj gönderen xdaisy »

Şuan ben Aldım yarım ile denedim gerçi iş görüşmem yarın bakalım bir faydası dokunacak mı? bu konuya yazan arkadaşlar 2007 yılında yazmışlar şuan haliyle 2010 dayız görüşlerinde bir değişme var mı? yarım 1 tane atmayı düşünüyorum olumlu veya olumsuz görüşlerimi buraya bildiririm inşallah. herşeyden önce hastalığı veren ALLAH şifasını da verir inşallah..
her zaman her yerde galatasaray
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

su içmeden al, daha etkili olur..
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

Ağızdan alınmalıdır.
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

xdaisy yazdı: 2007 yılında yazmışlar şuan haliyle 2010 dayız görüşlerinde bir değişme var mı? ..
olmaz mı. o zaman ilaç tavsiyeleri kolaylıkla yapılabiliyordu. artık tavsiye ve önerileri en aza indirmeye çalışıyor, hatta bazı mesajları editlemek, bazı başlıklarıda silmek zorunda kalıyoruz..

yorumuma gelince; dideral bi kalp ilacıdır, beta bloker yani çarpıntı için diyebiliriz. SF ilacı değildir. dolaylı olarak iyi gelebilir anca, sf'nin neden olduğu çarpıntı ve bu çarpıntının neden olduğu el titremesi ve heyecanı alır. Ben 10 küsür senedir doktor gözetiminde kullanıyorum. çok düşük dozlarda. haftada bir tane, bazen daha az.

Çok dikkatli kullanılmalıdır. öyle 2-3 tane içilmez bu ilaçtan, ciddi yan etkileri var. zaten çok etkili güçlü bi maddedir, propranolol. sadece yalasan yeterli etkiyi elde edebilrisin desem yeridir..
..............Resim.................~~Resim
Kilitli