>>>DIDERAL nasıl kullanılmalı? tavsiye eden?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
wirane

Mesaj gönderen wirane »

geçmiş olsun
evet gerçekten çok ilaç kullanıyormuşsun
şimdilerde nasılsın?
wirane

Mesaj gönderen wirane »

sarmaşık yazdı:sorma wirane.nasıl olayım.kafama bir ÇİP takılmış gibiyim.iyiyim ama umarım ilerde bu ilaçların zararlarını görmem.çünkü bu meniere denen hastalık öncelerden kullanılan sakinleştirici ilaçlardanda kaynaklanabiliyormuş.artık neden oldu bilmiyorum ama,doktorlar habire veriyor ilaç.ben artık doktorlara bile güvenemiyorum.bi yandan iyileşeyim derken bi yandan başka yerler arızalanabiliyor.
umarım herşey düzelir
uykucu

Mesaj gönderen uykucu »

dideral iyidir de biraz gaz yapar be. dideral kullanmadın önce bağısaklarımsa sorun yoktu. valla gök gürüldedi sanıyorudum. :lol: koku gelince anlaşılıyordu. :oops: bırakalı bir yılı geçti. şimdi daha rahatım ;)
ali3434

Mesaj gönderen ali3434 »

hiç bi işe yaramıyor ben kullanmaya başladım yüzüm yinr kızarıyor yine utanıyorum yine yolumu değiştiriyorum yine terliyorum yine kasılıyorum e söyleyin bana ne işe yarar bu ilaç :oops:
...........
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

tuna yazdı:MERHABA ARKADAŞLAR
BAŞKA FORMLARADA BAKTIM VE ŞUNU GÖRDÜM, DOKTORLAR GENELDE DİDERAL DENEN İLACITAVSİYE EDİYORLAR. İLACI İNTERNETTE İNCELEDİM AMA KALP RAHATSIZLIĞI OLANLARIN KULLANDIĞI BİR İLAÇ. ÇELİŞKİ YOKMU BURDA, BENİM KALP RAHATSIZLIĞIM OLMADIĞI HALDE KALP DAHA DOĞRUSU TANSİYON HAPI KULLANAYIM. BU ARADA DOKTORA GİDEN ARK.LAR BU İLACI İLK SEANSTA MI YAZIYORLAR. SON SORUM İSE İLACIN FİYATI?
TEŞEKKÜRLER

Merhaba Tuna, Dideral konusundaki düşüncelerimi devamlı paylaştım sizlerle, beni hayata yeniden getirdi sanki.. Doktorum bana ilk seansta verdi.. Bu ilaç kalp ve tansiyon ilacı doğru söylüyorsun. Kalp atışlarını yavaşlatıyor, Yani sen heyecandan konuşamadığın zamanlarda kalbin şiddetle atarken, boğazından dışarı çıkacak gibi olurken, dideral geliyo önce kalp atışlarını kontrol altına alıyo. Kalbin normal atıyorken, sesin de titremiyor, sonra bir bakıyosun konuşman normal, beraberinde ellerinde titremiyor, gayet sakin bir hava içindesin.. Anlatabiliyormuyum ? Doktor dediki herşey kalp atışlarının hızlanması ile başlar ve şiddetlenir. Buna hakim olabildiğimizde sf.nin o korkunç belirtilerini daha az yaşarsın. Ben sadece psikiyatristle değil, Kardiyoloji uzmanı ile de görüştüm. kalbime bir zararı olurmu diye sordum, kesinlikle hayır dedi. Hatta biz günde 4 taneye kadar önerebiliyoruz bazı kalp hastalarına, bu kadar da esnek bir ilaçtır dedi. Tabi bunu dikkate almayın lütfen.. Günde bir taneden fazla alınmasın bence.. İlacın fiyatı 3,75 civarı.. hem çok uygun, hem çok işe yarıyo.. :)

sevgiler.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

ali3434 yazdı:hiç bi işe yaramıyor ben kullanmaya başladım yüzüm yinr kızarıyor yine utanıyorum yine yolumu değiştiriyorum yine terliyorum yine kasılıyorum e söyleyin bana ne işe yarar bu ilaç :oops:
Zaten dideral utanmayı, yüz kızarıklığını kaldırmaz. Kalp atışlarını yavaşlatır ve aşırı heyecanı önler. Bence dideral doğru kullanılırsa psikolojik etkisi hastalığın şiddetini azaltır.
MERHABA ARKADAŞLAR
BAŞKA FORMLARADA BAKTIM VE ŞUNU GÖRDÜM, DOKTORLAR GENELDE DİDERAL DENEN İLACITAVSİYE EDİYORLAR. İLACI İNTERNETTE İNCELEDİM AMA KALP RAHATSIZLIĞI OLANLARIN KULLANDIĞI BİR İLAÇ. ÇELİŞKİ YOKMU BURDA, BENİM KALP RAHATSIZLIĞIM OLMADIĞI HALDE KALP DAHA DOĞRUSU TANSİYON HAPI KULLANAYIM. BU ARADA DOKTORA GİDEN ARK.LAR BU İLACI İLK SEANSTA MI YAZIYORLAR. SON SORUM İSE İLACIN FİYATI?
TEŞEKKÜRLER
Çelişki yok. Çünkü dideral kalp atışlarını düzenler. Hatta benim bir arkadaşım var migrenden dolayı bile dideral kullanıyor. Prospektüsü okursanız altı-yedi tane rahatsızlığın tedavisinde etkili olduğunu görürsünüz.
de te fabula narratur
joe frank

Mesaj gönderen joe frank »

yüz kızarmasını değiştirmez sadece kalbi yavaşlatır diyosunuz fakat kalbin yavaşlaması yüze kanın kan pompalamasını azaltmaz mı?
Sonuçta zaten kalp yavaşlıyo bide yüze mi kan gönderecek.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

Yüzün kızarması için kalbin daha çok kan pompalamasına gerek yoktur. Sadece derideki kanın daha yüzeye toplanması yeterlidir.
Ayrıca dideral vb. ilaçlar normal kalbi yavaşlatmaz, hızlı atan kalbi yavaşlatır, normal hızda atmasını sağlar
de te fabula narratur
arzuhalim
İletişim:

:((

Mesaj gönderen arzuhalim »

üzülerek belirtiyorumki bendahil hepimizin azime ihtiyacı vardır.yoksa bu sitede belkide adını yeni duymus oldugumuz hapların hepsini almaya kalkısan arkadaslarımız olcaktır utanmayıda yenmek için üzerine gidelim bence buna meçburuz yoksa hap kolik olcaz belki hayattaki yeni keşler merhaba
SeViLmEyEn Bi KaLBiM SeVeN BiYüReGiM VaRDı oNuDa ÖLDÜRDÜLER
Kullanıcı avatarı
Esansiyel Tremor

Mesaj gönderen Esansiyel Tremor »

Artık yaşamak istemiyorum diye bilirim. Bi senedir Evden dışarı adımımı atamıyorum.Arkadaşlarla bi cafe ye falan gidemiyorum.Ellerim titriyo + Seslere karşıda titreme var + Kalbim fırlıycakmış gibi oluyo + olur olmadık herşeye heycanlanıyorum + kızlarla konuşmak bi kenara karşılaştığımda bile heyecandan ölücekmişim gibi oluyo ve hareketlerimi kontrol edemiyorum.Çok iyi bi doktara gittim bu titremeler ilk başladığında bi sürü test + mr dan sonra Dideral kullanmamı söyledi ben ilacı aldım fakat 1 senedir belki 2 tane falan içtim.Burda ilacı kullanıpta iyileşen arkadaşları görünce kullanmaya karar verdim.bu sene Üni. ye gidicem orda başıma neler gelcek kim bilir. Neyse uzun lafın kısası inşallah bi işe yarar yoksa bu hayat çekilmez
gülenay

Mesaj gönderen gülenay »

Merhaba gizli.Doktor banada dideral yazmıştı fakat ben birkaç defa dışında kullanmadım.Şimdi yazdıklarınızı okuyunca kullanmak istiyorum.Fakat doktor bana tuzlu ayranla beraber içmemi söylemişti.Sana böyle birşey söyledimi.Bana en kısa zamanda cevap verirsen sevinirim.Çünkü sakinleştirici kullanmam gereken bir ortama gireceğim.Eğer dideral kullanıpta bu konuyla ilgili bilgi vernek isteyen arkadaşlar varsa fikirlerine açığım.Çok memnun olurum.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

gülenay yazdı:Merhaba gizli.Doktor banada dideral yazmıştı fakat ben birkaç defa dışında kullanmadım.Şimdi yazdıklarınızı okuyunca kullanmak istiyorum.Fakat doktor bana tuzlu ayranla beraber içmemi söylemişti.Sana böyle birşey söyledimi.Bana en kısa zamanda cevap verirsen sevinirim.Çünkü sakinleştirici kullanmam gereken bir ortama gireceğim.Eğer dideral kullanıpta bu konuyla ilgili bilgi vernek isteyen arkadaşlar varsa fikirlerine açığım.Çok memnun olurum.
dideral tansiyon düşürüyor,bu yüzden tuzlu ayran la birlikte kullanmanı söylemiştir doktor,elinde dideral varsa,haftasonuna onu kullanabilirsin arkadaşım..

şansın bol olsun o akşam ;)
Kullanıcı avatarı
Eralp

Mesaj gönderen Eralp »

Paxil ile dideral kullanılır mı ? veya paxili bırakıp dideral kullansam daha mı iyi sonuç alırım 3 senedir paxil kullanıyorum...
Dünyada gerçi olmadı bir şeyde kârım Ukbâda belki olsa gerek itibârım ( H.Nihal ATSIZ )
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Eralp yazdı:Paxil ile dideral kullanılır mı ? veya paxili bırakıp dideral kullansam daha mı iyi sonuç alırım 3 senedir paxil kullanıyorum...
bir doktora,eczacıya sorsan daha güvenilir bir sonuç alırsın bence..
mustafa de

Mesaj gönderen mustafa de »

ilaçlar özellikle seretonin geri alım inhibitörleri iyi birşey olsaydı doktorlar başta herkes kullanırdı bıraktığında acısını cekiyorsun ben dünyada sıkıntıdan daha büyük acı çekmedim
Kilitli