NÖROFREN VE EFEXOR XR...

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
Kullanıcı avatarı
ONUR

NÖROFREN VE EFEXOR XR...

Mesaj gönderen ONUR »

arkadaşlar aranızda NÖROFREN veya EFEXOR XR kullanan varsa beni bilgilendirirse memnun olurum...heyecan veya anksiyeteye ne kadar etkili yararlanan arkadaşlar varsa önerilerini bildirirlerse sevinirim...Teşekkürler...
do everything what you want!!
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

efexor xr kullandım ama çoğunlukla olumsuz yan etkileri olduğu için bıraktım.bende iyi bir etkisi olmadı hiç..
efexor20

Mesaj gönderen efexor20 »

efexor anksiyete ve depresyon için en etkili ilaç olarak kabul edilmekte. başarı oranı %95 lere kadar çıkmakta. en yakın rakibi ssri ler en fazla %70 lik bir başarı oranına sahiptir. efexora devam et. yan etkilerine fazla olmaz. eğer maksimum 1-2 hafta bulantıya vs. dayanamayacaksan hiç kasmayın ve sf nizle mutlu mesut yaşamaya devam edin derim. şahsen ben sf nin ve depresyonun tedavisi için zehir verseler içerim diyecek durumdaydım. şükürler olsun ki efexor ile oldukça iyi durumdayım. kullanırken hiçbir şikayetimde olmadı.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

enteresan. :?
kaygılı insan

Re: NÖROFREN VE EFEXOR XR...

Mesaj gönderen kaygılı insan »

efexor20 yazdı:efexor anksiyete ve depresyon için en etkili ilaç olarak kabul edilmekte. başarı oranı %95 lere kadar çıkmakta. en yakın rakibi ssri ler en fazla %70 lik bir başarı oranına sahiptir. efexora devam et. yan etkilerine fazla olmaz. eğer maksimum 1-2 hafta bulantıya vs. dayanamayacaksan hiç kasmayın ve sf nizle mutlu mesut yaşamaya devam edin derim. şahsen ben sf nin ve depresyonun tedavisi için zehir verseler içerim diyecek durumdaydım. şükürler olsun ki efexor ile oldukça iyi durumdayım. kullanırken hiçbir şikayetimde olmadı.
mrb ben yeni başladım efexora, bya olmş gerçi yazınız ama, hala kullanıyormusunz veya brktnzmı yada bıraktıktan snra rahtsızlğnz geçtimi?bilgilendireblirmisniz acba? :)
Kilitli