aurorixin faydası olur mu??

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
Kullanıcı avatarı
çatlakyumurta

aurorixin faydası olur mu??

Mesaj gönderen çatlakyumurta »

arkadaşlar ben daha önce çeşitli dozlara anafranil,paxil seroxat lustral vb biçok ilacı çeşitli dozlarda kullandım ancak hiçbir fayda göremedim,şimdi doktorum günde 600 mg aurorix önerdi,benim durumumda olanlar var mı,bu diğer ilaçlara hiç cevap vermeyen ben acaba aurorixle iyi olur muyum,lütfen yorumlarınızı bekliyorum
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Uzun bir süre doktor tavsiyesi üzerine aurorix kullandım ancak bana hiçbir faydası olmadı.. bünyeden bünyeye değişir belki sende faydası olur en azından kullanmaya devam et...
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

ben de anafranil ve paxera kullandım, paxera'ya halen devam ediyorum. seroquel kullanmıştım birkaç yıl önce, beni uyutuyordu, şimdi uyuyamadığım zamanlarda arıyorum. kullandığım ilaçların faydası olup olmadığı konusunda çok bir fikrim yok, anafranil sosyal fobiye etki ediyor olabilir, doktor son zamanlarda beni kötü görünce paxera'yı 30 mg'a çıkardı, paxera kullanırken iyiydin sen dedi :D lustral'i de çok kısa süre kullanmıştım. aurorix hakkında bir bilgim yok, kullanmadım... yalnız 600 mg bi ilaç için yüksek bir doz değil mi?
Kullanıcı avatarı
çatlakyumurta

600 mg

Mesaj gönderen çatlakyumurta »

sosyal fobi tedavisinde genelde 2x1 yani 300 mg dan iki tane içmek gerekiyormuş,prospektüste de öyle yazıyor
Kullanıcı avatarı
caferali

Re: aurorixin faydası olur mu??

Mesaj gönderen caferali »

çatlakyumurta yazdı:arkadaşlar ben daha önce çeşitli dozlara anafranil,paxil seroxat lustral vb biçok ilacı çeşitli dozlarda kullandım ancak hiçbir fayda göremedim,şimdi doktorum günde 600 mg aurorix önerdi,benim durumumda olanlar var mı,bu diğer ilaçlara hiç cevap vermeyen ben acaba aurorixle iyi olur muyum,lütfen yorumlarınızı bekliyorum
aurorix bildiğim kadarıyla mao-inhibitörü. paxil ve benzerleri ise ssri. yani aurorix'in etkisi diğerlerinden farklı olabilir. ben kullanmadım çünkü paxil gibi reçetesiz satılmıyor. :)

bir de şurası çok önemli. mao inhibitörleri, diğer anti-deprasanlarla birlikte kullanılmamalı. hatta kullanım açısından aralarında en az 1 hafta olmalı.
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
KOZALAK

Re: aurorixin faydası olur mu??

Mesaj gönderen KOZALAK »

Daha önce okb için anafranil i uzun bir süre kullandım. Okb tedevisi için kullnadığım tek ilaçtı. Sf olduğumu öğrendikten sonra psikiyatriste basvurdum. Beyin haritamı çekildi. Beynin nerelerde problem olduğunu, bunların nelere sebep olduğunu anlattı.İlaçla bu bölgelerdeki olumsuzları giderilmeye çalısacağını fakat bütün işin bende olduğunu, çekindiğim davranışalrın üstesine giymemi söyledi. İlaç olarak xanax ve auroix kullanmaya basladım. Diğer taraftan terapilere başlamam gerektiği ve baska bir uzmanla devam edeceğimi fakat belli aralıklarla görüseceğimizi söyledi. Neredeyse bir yıla yakın auroix i , 6 ay kadar da xanax ı kulandım. Gün içerisnde leyla gibi dolaştığım için Xanax ı bıraktım. Daha sonra auroixi de bıraktım. Geçen terapiye gittiğimde ilaç kullanmadığımı, herhangi bir faydasını görmediğimi söyledim. Beynin o bozuk bölgelerinin düzelebilmesi için ilacı kullanmamı gerektiğini söyleyince bunun üzerine yeniden auroix kullanmaya basladım. Gözle görülür, kayda değer bir faydası yok ama hekim tavsiyesi üzerine tekrar kullanıyorum. [smilie=censored.gif]
Herkes geçer diyor . Geçer mi Olric ? Herkes
ne bilir acımı . Herkes ne bilsin acımızı . Yaşar gibi yapmaktan, özlemez
gibi yapmaktan, iyiymiş gibi yapmaktan... Nefes alıp onu içimde tutmaktan, o nefeste boğulmaktan sıkıldım .
Kilitli