Aşırı terleme sorunu olanlara.

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

mirtatli_ceyar yazdı:slm deniz kardesim ya dün eczaneye gittim ilacı istedim herif vermedi ya bunun bir sürü yan etkisi var dedi sende asırı titreme yapar dedi Allahım ya deli etti beni salı gününü beklicem sana baska bi ilaç tavsiye edicem dedi terleme etkiliymiş bakalım beklicez artık salıyı
Eczacılarda kendini bir nevi doktor saymaya başladı.Bu eczacıda herhalde sınavda doktorluk yazdı olmayınca eczacı olmuş.
Sen ona sorsana hangi ilacın yan etkisi yokmuş?Şeker değil bunlar herhalde.
Ayrıca bu ilaç titreme yapmıyor.antidepresan olsa tamam diyeceğim.Uyanıkların tuzağına düşmeyin.
mirtatli_ceyar

Mesaj gönderen mirtatli_ceyar »

[quote="deniz75]Eczacılarda kendini bir nevi doktor saymaya başladı.Bu eczacıda herhalde sınavda doktorluk yazdı olmayınca eczacı olmuş.
Sen ona sorsana hangi ilacın yan etkisi yokmuş?Şeker değil bunlar herhalde.
Ayrıca bu ilaç titreme yapmıyor.antidepresan olsa tamam diyeceğim.Uyanıkların tuzağına düşmeyin.[/quote]
ya deniz kardes zaten adamın verecegi ilaç da ayak terlemesi içinmiş almadım bende bana dioki elinde mendille dolas yada sık sık yüzünü yıka dio bunları yapıcak olsam ben sana nie geliyim nese baska eczaneye gidip alıcam bu ilacı kesinlikle
hunter

Mesaj gönderen hunter »

[b]deniz75[/b]
arkadaşım ilacın ismini yazarsan sevinirim.aynı sorun bende de var kalıtsal bişey bu bizim ailede.zaten sf li de bu yüzden olmuşum.sf için tedavi görüyorum birde bu ilacı alırsam tam olacak.cvbn bekliyorum saygılarla.
korganbeyi@hotmail.com
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

Gerekli bilgiyi pm ile gönderdim.
Kullanıcı avatarı
rage_againts

Mesaj gönderen rage_againts »

bu ilacı doktorda bana verdi. çok iyi geldi ben sürekli kullanmıyorum özellikle yazın kullanıyorum çok faydasını gördüm. daha önceden fast food firmasında çalışırken tamamen su gibi oluyodum bu ilaçla terim en azından dışarı çıkmamaya başladı. ben iki tane yarım içince iyi geliyor doktora danışın arkdaşlar onaylarsa kullanın bende ağız kuruluğu yapıyo ama getirisi yanında hiç birşey. deniz75 arkadaşa teşekkürler.
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

rage_againts yazdı:bu ilacı doktorda bana verdi. çok iyi geldi ben sürekli kullanmıyorum özellikle yazın kullanıyorum çok faydasını gördüm. daha önceden fast food firmasında çalışırken tamamen su gibi oluyodum bu ilaçla terim en azından dışarı çıkmamaya başladı. ben iki tane yarım içince iyi geliyor doktora danışın arkdaşlar onaylarsa kullanın bende ağız kuruluğu yapıyo ama getirisi yanında hiç birşey. deniz75 arkadaşa teşekkürler.
İlacın iyi gelmesine çok sevindim.Bakın bizi en iyi yine biz anlarız.Ne aileniz ne doktorlar nede yakın arkadaşlar ne çektiğinizi tam olarak anlayamaz.Bu yüzden buradaki yazışmalara çok önem veriyorum.İnanın kayda değer bir şey bulduğumda yada duyduğumda hemen burada paylaşıyorum.Aramızdan bir kişi bile olsa çektiği sıkıntılardan kurtulsa çok seviniyorum.
Tüm olumsuzluklara ve yaşanan sıkıntılara rağmen içinizdeki umudu kaybetmeyin.
spartaqs

selam

Mesaj gönderen spartaqs »

merhaba deniz terlemeye karşı bir ilaç kullandığını belirtmişsin formda okudum ancak ilaç ismini yönetici arkadaş silmiş acaba rica etsem burdan benime paylaşabilirmisin bende aşırı terliyorum ve bu ben çıldırtıyo acaba söleyeceğin ilacı nekadar süreyle kullanmak gerekir yan etkileri nedir burdan paylaşabilirsen çok mutlu olurum saygılar :)
mehmet982

Mesaj gönderen mehmet982 »

asırı terlemesı olanlara
mukemmel bı antıpersprant ODABAN yurt dısından internetten sipariş edebılecegınız bi sprey kızarmayada ii gelıyor
mirtatli_ceyar

peki ürün hakkında ne biliyosun kardes yan etkileri var mı ne kadar sürele kullanmalıyız spray i kesince terleme yine devam etcek mi bilgiledirirsen sevinirim
mirtatli_ceyar

peki ürün hakkında ne biliyosun kardes yan etkileri var mı ne kadar sürele kullanmalıyız spray i kesince terleme yine devam etcek mi bilgiledirirsen sevinirim
AlleinMann

Mesaj gönderen AlleinMann »

nerde bulabiliriz bu odabanı fiyatı nedir
mehmet982

Mesaj gönderen mehmet982 »

odaban bı sprey sadece kremler gıbı terleyen bolgeye sıkılıyo yalnız yuzde bı pamuga sıkıp da surmenız tavsıye olur googledan odanban yaz cıkar kardes sitesi oradan şiparıs
AlleinMann

Mesaj gönderen AlleinMann »

mehmet982 yazdı:odaban bı sprey sadece kremler gıbı terleyen bolgeye sıkılıyo yalnız yuzde bı pamuga sıkıp da surmenız tavsıye olur googledan odanban yaz cıkar kardes sitesi oradan şiparıs
yazdım ama sanırım türkiyede yok yurtdışından sipariş edilcek
proton

Mesaj gönderen proton »

proton yazdı:biri bana şu ilacın ismini yazabilir mi?
ilacın ismini kaybetmişim..acil lazım..biri ilacın ismini gönderebilir mi?
Kullanıcı avatarı
rage_againts

Mesaj gönderen rage_againts »

bu ilacı kullandım maxim roll on kullanıyorum kesinlikle harika bir ürün fiyat olarak pahalı ama 44 tl gerçekten harika.