Aşırı terleme sorunu olanlara.

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
proton

Re:

Mesaj gönderen proton »

proton yazdı:
proton yazdı:biri bana şu ilacın ismini yazabilir mi?
ilacın ismini kaybetmişim..acil lazım..biri ilacın ismini gönderebilir mi?
hadiiiii bana bu ilaç lazım, biri bana özelden atsın!
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Aşırı terleme sorunu olanlara.

Mesaj gönderen mahsunkul »

kafanıza göre ilaç kullanmayın derim. terlemek vücudun bi ihtiyacıdır. zararlı toksinleri dışarı atar. haddinden fazla terleyip terlemediğimizide biz bilemeyiz..bir bilenin işi bunlar..bu ilaçlar vucutta normalden fazla su tutulmasına neden olurlar. ve buda böbrek ve karaciğer gibi çeşitli rahatsızlıklara neden olabilir..
..............Resim.................~~Resim
proton

Mesaj gönderen proton »

mahsunkul yazdı:kafanıza göre ilaç kullanmayın derim. terlemek vücudun bi ihtiyacıdır. zararlı toksinleri dışarı atar. haddinden fazla terleyip terlemediğimizide biz bilemeyiz..bir bilenin işi bunlar..bu ilaçlar vucutta normalden fazla su tutulmasına neden olurlar. ve buda böbrek ve karaciğer gibi çeşitli rahatsızlıklara neden olabilir..

sadece sunumlarda almanın bi zararı olmaz :)
proton

Mesaj gönderen proton »

ben bu ilacı istiyorum.

güncel
sedasız

Mesaj gönderen sedasız »

Bir önceki sayfada Maxim roll on diye bir üründen bahsedilmiş, bu ürün eczanelerde var mı yoksa sadece internet üzerinden mi alabiliyoruz ?
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

ben 15 senelik tecrübelerime dayanarak şunu söyliyeyim ki. somodr vesaire gibi terlemeyi engelleyen ilaçlar. vücutta su tutulumu yapar ve vucut fazla suyu dışarı atamadığından, bu ısı şeklinde dışarı salınır. terlemezsin fakat vucut isısı artar kıpkırmızı olursun.. bunu sadece ben demiyorum. prospekstüslere iyice bakarsanız ve az çok tıp dilinden anlıyosanız aynı şeyleri görüceksiniz.. bunlar geneli antikolinerjik etkili ilaçlardır..
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

sedasız yazdı:Bir önceki sayfada Maxim roll on diye bir üründen bahsedilmiş, bu ürün eczanelerde var mı yoksa sadece internet üzerinden mi alabiliyoruz ?
Maxim istanbulda bazı eczanelerde var.genelde net üzerinden alınıyor.bizzat denedim teri önemli oranda kesiyor hatta yok ediyor..koltukaltı için dahada etkili.ancak arkadaşların dediği gibi vucuda ne zarar verdiği konusunda bir fikir söyleyemem.ayrıca fiyat olarak oldukça pahalı.koltukaltı için sorun yok ama geniş alanlarda hemen bitiyor.zaten kutunun yarısı boş.bende bu siteden bir arkadaşın tavsiyesiyle aldım.mümkünse bir doktara sorun derim.
AlleinMann

Mesaj gönderen AlleinMann »

bende kafa terlemesi var. Alnımdan ve şakaktan terler boşalıyor. var mı başka benim gibi olan yok mu bunun bi çözümü
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

geçen tvde gördüm botoks yaptırıyorlar. parayı bulunca bende yaptırıcam. :D ciddiyim.
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

çok sıcak çok..
yandık öldük ..
bu havada bu sorunu olmayan yoktur heralde.
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
Kullanıcı avatarı
selo78

Mesaj gönderen selo78 »

Konu açılalı çok uzun zaman olmuş... Arkadaşlar deniz75 arkadaşımızın bahsettiği ilaç (Burada Kural gereği engellenmiş) Adını bilen özelden bana yazabilirmi ricaetsem... Bu Rahatsızlıktan çok çektim. ve Halada çekiyorum. Ameliyat konusunda size söyleye bileceğim. Yüz yada Koltuk altı ve El terlemeleri duruyor fakat başka bölgeler dahada artış gösteriyor ve hayatı aynı derecede çekilmez hale getiriyor. Sadece bölgesel terlemesi olanlar bu ameliyatı olduğunda iyi sonuç aldıklarını söylüyorlar...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

selo78 yazdı:Konu açılalı çok uzun zaman olmuş... Arkadaşlar deniz75 arkadaşımızın bahsettiği ilaç (Burada Kural gereği engellenmiş) Adını bilen özelden bana yazabilirmi ricaetsem... Bu Rahatsızlıktan çok çektim. ve Halada çekiyorum. Ameliyat konusunda size söyleye bileceğim. Yüz yada Koltuk altı ve El terlemeleri duruyor fakat başka bölgeler dahada artış gösteriyor ve hayatı aynı derecede çekilmez hale getiriyor. Sadece bölgesel terlemesi olanlar bu ameliyatı olduğunda iyi sonuç aldıklarını söylüyorlar...
mahsunkul yazdı:ben 15 senelik tecrübelerime dayanarak şunu söyliyeyim ki. somodr vesaire gibi terlemeyi engelleyen ilaçlar. vücutta su tutulumu yapar ve vucut fazla suyu dışarı atamadığından, bu ısı şeklinde dışarı salınır. terlemezsin fakat vucut isısı artar kıpkırmızı olursun.. bunu sadece ben demiyorum. prospekstüslere iyice bakarsanız ve az çok tıp dilinden anlıyosanız aynı şeyleri görüceksiniz.. bunlar geneli antikolinerjik etkili ilaçlardır..
hiç merak bile etme derim. Arkadaşın bahsettiği ilaç normal bi adamı sf'li yapmak için birebirdir. evet biraz terlemeyi engeller lakin sık görülen yan etkiler arasında çarpıntı, vucut ısısının artması, yüzde kızarma mide bulantısı, halisinasyonlar, konfulsiyon vardır..

ateş düşürücü olarak anti-piretik ilaçlar işe yarayabilir. terlemeye ise iyi gelmez, hatta terletir. zaten kızarmadıktan sonra soğuk-soğuk terleyelim,, zararı yok;)
Kullanıcı avatarı
selo78

Mesaj gönderen selo78 »

mahsunkul yazdı:
selo78 yazdı:Konu açılalı çok uzun zaman olmuş... Arkadaşlar deniz75 arkadaşımızın bahsettiği ilaç (Burada Kural gereği engellenmiş) Adını bilen özelden bana yazabilirmi ricaetsem... Bu Rahatsızlıktan çok çektim. ve Halada çekiyorum. Ameliyat konusunda size söyleye bileceğim. Yüz yada Koltuk altı ve El terlemeleri duruyor fakat başka bölgeler dahada artış gösteriyor ve hayatı aynı derecede çekilmez hale getiriyor. Sadece bölgesel terlemesi olanlar bu ameliyatı olduğunda iyi sonuç aldıklarını söylüyorlar...
mahsunkul yazdı:ben 15 senelik tecrübelerime dayanarak şunu söyliyeyim ki. somodr vesaire gibi terlemeyi engelleyen ilaçlar. vücutta su tutulumu yapar ve vucut fazla suyu dışarı atamadığından, bu ısı şeklinde dışarı salınır. terlemezsin fakat vucut isısı artar kıpkırmızı olursun.. bunu sadece ben demiyorum. prospekstüslere iyice bakarsanız ve az çok tıp dilinden anlıyosanız aynı şeyleri görüceksiniz.. bunlar geneli antikolinerjik etkili ilaçlardır..
hiç merak bile etme derim. Arkadaşın bahsettiği ilaç normal bi adamı sf'li yapmak için birebirdir. evet biraz terlemeyi engeller lakin sık görülen yan etkiler arasında çarpıntı, vucut ısısının artması, yüzde kızarma mide bulantısı, halisinasyonlar, konfulsiyon vardır..

ateş düşürücü olarak anti-piretik ilaçlar işe yarayabilir. terlemeye ise iyi gelmez, hatta terletir. zaten kızarmadıktan sonra soğuk-soğuk terleyelim,, zararı yok;)

Anladım... Bu Terleme Sorununa yine çözüm bulamadık anlaşılan. :( Umarım bir çözüm çıkar... Yanıt verdiğiniz için Ayrıca teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

rica ederim:)
Kullanıcı avatarı
uykusuz

Mesaj gönderen uykusuz »

mahsunkul yazdı:

merhaba arkadaşlar,
yazılanları dikkatle okudum ama şansımı denemek istiyorum.yıllardır kullanmadığım ilaç kalmadı kimi faydalı oldu kimi beter etti o yüzden alışığım ama bi denemek istiyorum.bu ilaçların adını bilen varsa lütfen özelden mesaj atabilirmi? burada yazılmıyormuş sanırım ben yeniyim burada tam bilemiyorum ama özelden atılıyor sanırım lütfen biri bana yazabilirmi? bi süre denemek görmek istiyorum eğer tersi etki yaparsa hemen bırakırım zaten.şimdiden teşekkürler