Aşırı terleme sorunu olanlara.

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
deniz75

Aşırı terleme sorunu olanlara.

Mesaj gönderen deniz75 »

Arkadaşlar merhaba.Geçenlerde bir doktara gidip muayne oldum.Terleme şikayetim olduğunu söyledim.Bana verdiği ilacı 4 gündür kullanıyorum ve aşırı terlemem tamamen durdu.Bu sorun dan problemi olanlarla haberleşelim.
lespa

Mesaj gönderen lespa »

makaleler kısmında termostatı bozuklar makalesi var onu okuyunuz. . yani bu bir bedensel normal bir hal. hemen terlemek ve hemen üşümek. ama sf niz varsa ikisi birleşince daha kötü oluyor. yoksa asla normal olan bu halinize müdahale ettirmeyin. yapılan terleme ameliyatları işe yaramıyor. yapılan yerden değil başka yerlerden yine aşırı terlemeniz oluyormuş.

size tavsiyem botoks blokaj yapan maddeymiş ameliyettan daha güvenli. asla ameliyat denemeyin. doğal olanı bozmayın. ama botoks ya da elektirikli su tedavisi yapınız.
Kullanıcı avatarı
başagrısı

Mesaj gönderen başagrısı »

deniz75 bendede var aşırı terleme.kullandıgın ilaç nedir yan etkisi varmı.birde yinede azda olsa terliyosun dimi çünkü vücudun ihtiyacıda var terlemeye
iyiler mutlaka kazanır
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

Evet terliyorsun ama aşırı değil.Normal seviyede terliyorsun.
Kullanıcı avatarı
narcicegi

Mesaj gönderen narcicegi »

bende de aşırı terleme sorunu var özellikle de ellerim çok terliyor ilacın adını yazsaydın iyi olurdu arkadaşım
beyindeki virüs

Mesaj gönderen beyindeki virüs »

deniz75
deniz ilacın ismini yazarmısın aynı sorun bendede var terleyip soğumaktan deli oluyorum heryerim ağrıyor.
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

İlacın adı " (yönetim tarafindan silinmistir, özel mesaj ile sorunuz, kullanmadan önce doktorunuza yan etkileri icin danisin) " Bana bunu paxille birlikte verdi.Terlemeyi kestiği gibi yüzdeki kızarmalarada iyi geliyor.
Yinede doktorunuza danışmanızı ve ondan sonra kullanmanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar.
see_u

Mesaj gönderen see_u »

deniz75

kardeş sen ameliyat olmuştun değil mi?

terleme yan etkisini yaşıyorsun galiba.
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

Evet aynen öyle .Maalesef bazı doktorlar paranın esiri olmuş.
GaziErtugrul

Mesaj gönderen GaziErtugrul »

DENİZ75 çok teşekkür ediyorum..

ilacı kullanmaya başladım Allah'a şükür etki etti.
ciddi oranda azalttı terlemeyi bu (ilac ismi yönetim tarafindan silinmistir, özel mesaj ile sorunuz, kullanmadan önce doktorunuza yan etkileri icin danisin)
Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

mehmedberad yazdı:DENİZ75 çok teşekkür ediyorum..

ilacı kullanmaya başladım Allah'a şükür etki etti.
ciddi oranda azalttı terlemeyi bu (ilac ismi yönetim tarafindan silinmistir, özel mesaj ile sorunuz, kullanmadan önce doktorunuza yan etkileri icin danisin)
Çok sevindim arkadaşım.Ne mutluki birini faydamız oldu.İlaç gerçekten işe yarıyor.Ayrıca terlemeyi tamamen kesmiyor.Aşırı terlemeyi durduruyor.Fiyatı ucuz etkisi büyük bu ilacın.
mirtatli_ceyar

Mesaj gönderen mirtatli_ceyar »

ya kardesim bende acayip terliyorum doktora falan sorasım kalmadı artık kullanayım bari su ilacı faydası olur insallah saolasın deniz75 kardesim
Kullanıcı avatarı
agusto

Mesaj gönderen agusto »

bana terleme demeyin çünkü birini terim ile boğarak öldürebilirim :D ilacı mutlaka cuma günü gideceğim yeni dr a sorucam!inşallah dediğiniz gibidir de bende hayata geri dönerim!çok ilaç kullandım sf nin biri gitti diğeri geldi şimdi en büyüğü terleme gerisini ben zaten yendim.ama benim terlemem çığırından çıktı 1 senedir,acil bir yolunu bulmalıyım...
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

mirtatli ve agusto bu ilaç inanın sizede faydası olacaktır.Görüştüğünüz bir doktor varsa onada danışın fikir alın.Beb bu ilaçtan memnun kaldım.Umarım sizede bir faydası olur.
Kullanıcı avatarı
eddie_VAN_HALEN

Mesaj gönderen eddie_VAN_HALEN »

merhaba deniz75, inan yazını okuyunca kalbim accaip hızlı atmaya başladı çok heyecan duydum bendede korkunç bir terleme sorunu var bütün gün durmadan terliorum işin tuhafı hiç hareket etmesemde sürekli nemli ve ıslak oluyor özellikle kollarım ve en yüzüm aşırı derece terliyor terlemeyle birlikte üşümede hissediorum dışarıya bile çıkmak istemiorum ve sürekli küçük havlu taşımaktan bıktım insanlara rezil oluyorum acaba bu ilacın adı nedir? çok merak ediorum