rosaliac xl

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

:D:D
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

realistboy yazdı:Bugün Hiç yapmadıgım birşeyi yapıp tahtaya kalktım ya. sadece rosaliacı sürmedigim kulak kısmım kızardı . iyi gibi bişey ya yanlış düşünmüüşüm bu krem hakkında
Böyle güzel yazıları okumak hepimizi mutlu ediyor.Umarım rosaliac xl dediğiniz gibi bir mucize yaratır :) Sonuçları hakkında bilgi almak iyi oluyor.Lütfen devam edelim..
Kullanıcı avatarı
facial_blushing

Mesaj gönderen facial_blushing »

rosaliac xl bitti diyip yenisini alayım demeyin sakın. çünkü kremin 3 de 2 si fıs fıs yaptığınızda gelmiyor .tüpü üst tarafından kesin bakın içinde ne kadar kalmış şok olacaksınız.benimki öleydi 40 gün felan oldu hala kullanıyorum. bi işe yaramıyo gerçi ama alışkanlık oldu onun için bitmesini bekliyorum.ama işe yarayanlara bi tavsiye kutuyu hemen atmayın.kesip içine bakın..
how many more?????
redneck24red

Mesaj gönderen redneck24red »

evet arkadaş çok haklı..bende bitti sanmıştım bi kesiyim dedim kestim bi baktım yarısı dolu daha kremin..arkadaşlar çok önemli bir bilgi veriyim size eğer rosalliac etki etmiyor diyorsanız nedeni şu olabilir..yüzünüzün kızardığını tabiiki hissedeceksiniz fakat aynaya baktığınızda durumun öyle olmadığını göreceksiniz..yani demek istediğim şu yüzünüzde belki milyonlarca kılcal damar var fakat kremin etki alanı yüzünüzün üzerindeki deri ve birazcık altı bence..yani bir kızarma anında yüzünüzün üzerindeki derinin kızarmasını engelliyor..siz kızarmayı hissediyorsunuz fakat yüzünüz kızarmıyor..ben birçok kere test etim bunu..ama kişiden kişiye değişebilir tabiiki..
realistboy

bende daha daha gelişmler oldu ya sizde
Kullanıcı avatarı
ib000

Mesaj gönderen ib000 »

sonunda geldınızz sozumee heelee yaa !! realıst kardesımm sana ne demıstımmm sabırr !!
Kullanıcı avatarı
facial_blushing

bi bende olmuyo heralde iyi ce ters etki mi etti yoksa psikolojik mi bilmiyorum ama hiç işe yaramadığını söyleyebilirim
how many more?????
redneck24red

arkadaşım aynaya bakmadan işe yarayıp yaramadığını anlayamazsın.
Kullanıcı avatarı
facial_blushing

günde kaç sefer aynaya baktığımı tahmin bile edemezsin arkadaş. olmuyo zorlamı:)) artık ne yapacağımı şaşırdım ben ..denemediğim şey kalmadı .bununla yaşamayı hala öğrenemedim ve kabul edemedim ama şu sıralar ümidimi kesmeye başladım .sanırım buna bi çare yok eğer varsada bende işe yaramaz yada yarasa bile bütçemi aşacak bi çözümdür kesin. yani her türlü hüsran
how many more?????
realistboy

Lanet olsun bu hastalıga
redneck24red

beyler bayanlar gelişmeleri alalım..durum nedir? krem etkisini gösteriyormu sizdede ?
realistboy

süper. bu günlerde yüzüm ile ilgili bi takıntım var. sanki eski beyazlık ve kırmızılıgını yitirmiş biraz daha bronz ve solgun görünüyor bu elbette süper ama bunun kremle bi alakası varmı ?
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

İnanın bu krem hikayemi yoksa işe yarıyormu anlamadım gitti.Biri bir şey yazsın yahu.:)
melih

Mesaj gönderen melih »

okudum yazıları bir kişi haricinde herkes memnun çoğunluğu dinleyip denemek de fayda war diye düşünüorum..
realistboy

kızarma sorunu olan herkes alsın ama çokda büyük umut baglamasın sonuçta bu bir mucize degil çok sosyal ortamlarda baskı üzerinizdeyken yetersiz kalabiliyor bazen. rosaliac kremi kulanmadıgın zamanlarla yasadıgın sıkıntıları oranla azaltıyor. ama kökten bitirdigini asla söyleyemeyiz ,bence yüzde yürmibeşlik bir etki anca yapar.