rosaliac xl

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
redneck24red

Mesaj gönderen redneck24red »

arkadaşlar kremi iki üç hafta kullanıp işe yaramıyor demek çok yanlış. hiçbir ilaç kolay kolay bu kadar kısa sürede etki etmez.3 ay 4 ay kullanıp ondan sonra yorum yapmak en iyisi. ben ocakta başladım kullanmaya ve yakında nerdeyse 2 ay olucak. şunu söyliyebilirim aslında daha öncede yazmıştım..ilacın tesir edip etmediğini aynaya bakmadan anlıyamazsınız..kızardığınız bir anda aynaya bakın ve ne kadar tesir edip etmediğini aynadan görün..bunu şu yüzden yazıyorum..kızarma anındaki suratınızda oluşan sıcaklığı yok etmez..çünkü bu krem deri üstüne etki ediyor..
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

eskiden kızarmanın bir çözümü olduguna inanmıyordum ilaçlar ameliyatlar hepsi palavra geliyordu. ama artık şunu net söyleyebilirim rosaliac kızarmamı yendi. ve bu sorunu yasayan birileri hala bu kremi almadıysa hala her günü zarardadır görüşümce .:)
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
Kullanıcı avatarı
rage_againts

Mesaj gönderen rage_againts »

Benev Azalex Gel diye bir krem var bu krem pahalı ancak diğer kremleri kullanıpta fayda göremeyenlerin imkanı varsa bu kremi denemeliler diye düşünüyorum. bende alıcam yakında
BATUHAN

Mesaj gönderen BATUHAN »

bu kremi hangi eczaneden aldınız veya bulabileceğim adres verirseniz sevinirim istanbuldan olsun
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

realistboy yazdı:eskiden kızarmanın bir çözümü olduguna inanmıyordum ilaçlar ameliyatlar hepsi palavra geliyordu. ama artık şunu net söyleyebilirim rosaliac kızarmamı yendi. ve bu sorunu yasayan birileri hala bu kremi almadıysa hala her günü zarardadır görüşümce .:)
Arkadaşım biraz daha kapsamlı bilgi verirsen çok iyi olur.
realistboy

eskiden yüzümü sabunlayıp suyla yıkadıgımda nar gibi oluyordum. yada halısahada maç oynarken kıpkırmızı oluyordum. artık bunlar yok hayatımda. önceleri yüzüm ısınırken rosaliacın işe yaramadıgını düşünüyordum ama sonra redneck arkadaş bana ancak aynaya bakarak emin olabilecegini söyledi. o günden sonra cebimde ayna tasıdım ve tam kızardıgım anda kendime bakıyordum. redneck yine haklı çıktı rosaliac yüzdeki ısıyı yok etmez çünkü aynaya baktıgımda bile yüzüm alev gibi ısınıyordu ama hiç kızarıkLık görünmüyordu.
realistboy

eskiden yüzümü sabunlayıp suyla yıkadıgımda nar gibi oluyordum. yada halısahada maç oynarken kıpkırmızı oluyordum. artık bunlar yok hayatımda. önceleri yüzüm ısınırken rosaliacın işe yaramadıgını düşünüyordum ama sonra redneck arkadaş bana ancak aynaya bakarak emin olabilecegini söyledi. o günden sonra cebimde ayna tasıdım ve tam kızardıgım anda kendime bakıyordum. redneck yine haklı çıktı rosaliac yüzdeki ısıyı yok etmez çünkü aynaya baktıgımda bile yüzüm alev gibi ısınıyordu ama hiç kızarıkLık görünmüyordu.
Kullanıcı avatarı
raciye pekmez

Mesaj gönderen raciye pekmez »

bir kaç ay öncesine kadar kızarıklık sorunumu lazerle hallettirmeyi düşünüyordum ama bunun hem maliyeti çok fazlaydı hem de uygulama sırasında korkunç acılar verdiğini duymuştum, zaten porselen denilen ten rengine sahip olduğum için cildim çok hassas ve buna katlanabileceğimden emin değildim. geçenlerde eczanede tesadüfen bu kreme rastladım ve hemen aldım :) 5 gündür kullanıyorum ve gerçekten de memnunum. eskiden yüzümde devamlı bir yanma hissi vardı ama kremi kullanmaya başladıktan sonra büyük ölçüde azaldı.
realistboy

ben yüzdeki yanma hisini yok etiginden hiç emin degilim.sadece kızarmayı kestigine inanıyorum
Kullanıcı avatarı
raciye pekmez

Mesaj gönderen raciye pekmez »

yanma hissi zaten damarlardan kaynaklanan bir durummuş başkalarında nasıl oluyor bilmiyorum ama kızarma azalınca o da azaldı bende.
Kullanıcı avatarı
gokcan

Mesaj gönderen gokcan »

selam realistboy arkadasim senin yazini okuduktan sonra rosaliac kremini almaya karar verdim ama aradigima ragmen hicbir yerde bulamadim.profilinden adanali old gordum ve adanada olan arkadasada soyledim ama oda bulamamis eger nerden aldigini soyleyebilirsen almayi dusunuyorum.simdiden tesekkur ediyorum.yazimi okuyan arkadaslardanda yardim bekliyorum.....COK ACILLLLLL
realistboy

bende adanada bulamadım. siteden ankarada bulunan gökmen eczanesine ulaştım. 3 defadır onlardan alıyorum ve çok memnunum çok güvenilir insanlar. googleden gökmen eczanesi yazarak tel nolarına ulaşabilirsin.
Kullanıcı avatarı
gokcan

Mesaj gönderen gokcan »

cok tesekkur ederim realistboy insallah bu kremi bulurum ama sen uc efa aldigina gore uzun zamandir kullaniyorsun bu kremi omur boyumu kullanmak gerekiyor yani kullanmayi kestikten sonra kizarma geri mi donuyor simdiden tesekkuler
realistboy

ßu soruyu bende çok araştırdım ama inanın bende cvp bulamadım. 3 aydan sonra kalıcı çözüm getirdigini söyleyenler oldu. açıkçası 3 ay bitse bile ben kremi kesme cesaretini gösteremem
7129600

Re: rosaliac xl

Mesaj gönderen 7129600 »

konuyu hortlatayım bende ürünü 3-4 gundur sabah aksam suruyorum lazer ve ets denedım ama bı turlu rahatlayamadım kızarma atakları yıne oluyodu ama la roche posay rosiliac legereden umutluyum. Biliyorsunuz adı değişti artık 2008den bu yana mesaj atan yok arkadaşlar durumlar nasıl