risperdal kullananlar..

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
emre2801

risperdal kullananlar..

Mesaj gönderen emre2801 »

ilk paxil i denedim işe yaramadı.. sonra risperdal a başladım.. iyi geliyor insan kendisini rahat ifade edebiliyor ama.. gece horlamalar ve uyur gezer
dolaşmak hiç de iyi değil..
cobra
İletişim:

Mesaj gönderen cobra »

ya ben de risperdal kullanıyorum ama sf için değil tiklerimi geçirmek için
bi de ritalin kullanıyorum dikkat dağınıklığı var
ama risperdal in başka bir etkisi olduğunu bilmiyordum... ama bir keresinde kullanımda aşırıya kaçmıştım, 1 gün boyunca parmağımı bile kıpırdatamayacak hale geldim...
Boş zaman yoktur, boşa geçen zaman vardır.
Kullanıcı avatarı
dogan_ahmet

Mesaj gönderen dogan_ahmet »

bu ilaci bana doktor bugun ilk defa yazdi.Bu aksam ilk defa kullanicam bakalim neler olacak
SEVGI SAYGILARIMLA
AHMET DOGAN
umutsuz1981

hayret

Mesaj gönderen umutsuz1981 »

Amma ilaç varmış piyasada ya. bu siteyi bilmesem bi ataraxtan başka bi ilaçtan haberim olmuycaktı. bi de epslopram. yok yok ben doktora gidiyim de ilaçlarımı değiştirsin. bi faydasını görmedim 1 aydır ya :roll:
alen34

ah ah!

Mesaj gönderen alen34 »

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum buraya risperdal kullanıyorum ama risperdal galiba sfde fzla kullanılmayan bi ilaç zaten direk sfnin geçmesine yönelik bi ilaç yok mesela risperdal obsesyon takıntı ve manide etkili yani sfye yol açan( bende )bu sorunları gideriyomuş muş diyorum çünkü ben bi etki göremiyorum...25gündür kullanıyorum ilk önce yarım aldım daha sonra 1 çıkardım fakat yorgunluk yapınca tekrar düşürdüm kızarmalar şiddetle devam ediyor bir yandanda mani var yani bi çok mutlu çok espritüel bi depresyon benim tek derdim kızarmak kızarmasam showman bile olurum:) ben kendimi tanımaya çalışıyorum kendimizi tanımıyoruz kendimize yabancı laşıyoruz dygularımızı ifade edemiyoruz bunun tek sebebide aile anne ve baba yetiştiremediler ne yazıkki size önereceğim bi kitap var doğan cüceloğlunun içimizdeki çocuk kendinizi tanımak istiyorsanız okuyun derim iyi günler herkese
amphetamin

Mesaj gönderen amphetamin »

alen34 e kesinlikle katılmıyorum. Ben 14 yaşımdan beri tedavi göryorum. 4 senedir aralıksız Seroquel ve Zyprexa kullanıyorum. 1 senedir de risperdal Fakat bunların sorumlusu ailem asla olamaz. Hadi diyelim ki bu ailenin suçu, ne yapacaksın? Onları suçlamak neyi değiştirecek? Çözüm bizim elimizde? Ben ne zaman ki ailemi suçlamayı bıraktım,işte o gün tedaviyi bıraktım yaa..
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

Risperdal+prozac kullaniyorum.Sabah 1 prozac, aksam yarim risperdal.

uyku ile uyaniklik arasindayim dikkat daginikligi var yolda yururken araba carpacak diye korkuyorum.zombie gibi oldum. gecenin bi vakti uyaniyorum nerede oldugumu zor hatirlayabiliyorum kafama guclu bir agri giriyor.kafamdaki kablolar kopacak gibi hissediyorum.
kullanan arkadaslar bu etkiler normal midir?gecicimidir? cevap lutfen.
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

bende risperdal kullnıyorum ve fecı bır kas agrıları yapıyo gunduz bıle ruh gıbıyım kollarımı yuyurken sallayamıyorum bıle
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

el, ayak titreme sikayeti olan varmi?
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

evet dosutm sureklı olmadasa oluyor bende de
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
timurs

Mesaj gönderen timurs »

Risperdal bana oldukça agır gelmişti.
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

ben de seneleeeer önce kullanmıştım, zyprexa + paxil + risperdal şeklinde.

Kilo almıştım ve de geceleri konuşuyormuşum kullandığım zamanlar.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
derya1906

Mesaj gönderen derya1906 »

ben böyle bi ilaç görmedim ya mahfetti beni 1 ay kullandım ilk iki gün
berbat bi mide ağrısı daha sonra aşırı rüya görmeler rüyayla gerçeği
karıştırır derecede ve en kötüsü bir öğünde insana bir ekmek yedirten ilaç
bide ani uyuşmalar yaptı bende ondan sonra bıraktım zaten...
zelzele

Re: risperdal kullananlar..

Mesaj gönderen zelzele »

risperdal rexapin gibi ilaçlar duygu düzenleyiciler olarak piyasada satılıyor.Ben majör depresyonu efexor ve ekstra olarak rexapinle atlattım.zaten agır vakalarda ek olarak veriyorlarmış.Ama sosyal fobiye hiç bir etkisini görmedim şahsım adına.Ayrıca uykuyu da düzene sokuyor.Ama kullanmaya başladıgınız ilk gün beyinsiz gibi dolaşırsınız..
mustafa45

Re: risperdal kullananlar..

Mesaj gönderen mustafa45 »

ilaç kullanmayın ha uyşturucu ha ilaç fark yok ben hepsini defalarca denedim en iyisi yaşayarak kendine göstermek yalnız bunu ilaçla yapma yoksa onun yaptığı düşünür ve ona muhtaç olursun
insanları yöneten ve kararları verdiren inanılan düşüncelerden yansıyan ifadelerdir
Kilitli