PAXIL'in GÜCÜ!!

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
egemen

Mesaj gönderen egemen »

0x43 internetden ingilizce dökümanları değerlendirmiş, yabancı doktorlarla görüşmüş ve yazılarından da anlaşıldığı gibi baya bir tecrubesi var.

bence citliye alınması lazım ben okudum ve mest oldum. kendini kurtarmış şimdi bize yardım etmek istiyor. ama bazıları plemiğe girmiş.
hiç gerek yoktu bence bize yardım etmek isteyen bu kişiye haksızlık yapılmış. neyse zaten konuşmalar 2005 yılında yapılmış
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

serkan33 yazdı:paxille seroxat aynı ilçalar.....ben seroxat-prozac-efexor-kullandım..bana en iyi gelen efexordu..yani laçlar kişden kişiye değişiyor.risperdal-zyprexa-dogmotil..hemen hemen aynı ilaçlar ama bana sadece dogmotil iyi geldi..bir de ilaçlar kombine olmadan işe yaramıyorlar..tuzsuz yemeğe benziyo..bence doktorun yazdığı ilaçlar ilk bir hafta iyi gelmiyorsa ondan sonra da aynı şekilde devam ediyor..yani değiştirmekte fayda var..kesinlikte kişiden kişiye değişiyor..telkinli mp3 lerinde faydasını görüyorum..

kardeş yazını okudum yardımına ihtiyacım var 16 17 yaş arasındayım ve doktordan izinsiz paxil kulanıyorum bir zararı dokunurmu paxilin kagıdındsa 18 yaş altı kulanmasın dıyor
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
adjust

Mesaj gönderen adjust »

2.5 senedir paxil kullanıyorum çok fazla bi düzelme olmadı doktor da bıraktırmıyo acaba doktordan ve ilaçlardan tamamen kopsam ne olur askerde ilaç için müsade ederlermi acaba bu konuda bilgisi olan varmı
zakkum

Mesaj gönderen zakkum »

devamlı yaptığım araştırma şudur budur demişsiniz...işiniz nedirki bu kadar iddalı konuşmuşsunuz?
Kullanıcı avatarı
sosyalotesifobik

Mesaj gönderen sosyalotesifobik »

boşuna bu ilaçları kullanıp kendinize zarar vermeyin.. hiçbir faydası yok..
Dünyanın en büyük ve en aşağılık sosyal fobiğinin yorumunu okudunuz...
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

benim hiçbir ilacı zaten uzun süre kullanabilme gibi bir lüksüm yok yapamıyorum en uzun sre prozac ve paxil kullanmıştım.paxili bıraktım uzun bir aradan sonra geçen gün başlıım dedim sabah içtim kaşım gözüm oynamaya başladı tik gibi aman siz siz olun kafanıza göre doktora görünmeden ilaca başlamayın
Kullanıcı avatarı
sosyalotesifobik

yazının tümünü okudum.. ancak şöyle bir durum var, her insanın fobik durumu birbirinden ayrı... ben 1 sene paxil kullandım.. zerre kadar etkisi olmadı.. bahsettiğin o sinir kontrolü belki panik atak olmayanlarda işe yarayabilir ancak çarpıntınız bir bakıma kişiliğinizden güçlüyse hiçbir bireysel telkin işe yaramıyor malesef... aslen bu konuda hiçbirşey işe yaramıyor...
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

BU PAXİLİN FİYATI NEDİR :?:
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

sosyalotesifobik yazdı:yazının tümünü okudum.. ancak şöyle bir durum var, her insanın fobik durumu birbirinden ayrı... ben 1 sene paxil kullandım.. zerre kadar etkisi olmadı.. bahsettiğin o sinir kontrolü belki panik atak olmayanlarda işe yarayabilir ancak çarpıntınız bir bakıma kişiliğinizden güçlüyse hiçbir bireysel telkin işe yaramıyor malesef... aslen bu konuda hiçbirşey işe yaramıyor...
sosyalotesifobik,insanları çok yanlış yönlendiriyorsun.Sen de işe yaramadı diye başkasında da işe yaramayacak diye bir kural var mı? Yok.Belki bu ilacı kullanıp iyileşenler olacak.İnsanların bir damla umutları var belki,neden yazdıgın yazılarla o umutları yok ediyorsun? Sen karamsar ve umutsuz olabilirsin ama rica ediyorum insanları da etkileme.

sessizfırtına ben 1 sene evvel kullanıyordum,o zamanlar fiyatı 29 ytl gibi birşeydi.
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

teşekkürler
Kullanıcı avatarı
sosyalotesifobik

yanlış anlaşılmasın... benim karamsarlık ve umutsuzluğumla ilgili diğil söylediklerim... sadece ilaçların işe yaramazlığı... ilaç alıp iyileştiğini söyleyen bir tane insan gösterebilirmisiniz? yok... iyileşme ancak bireysel çabayla mümkün.. bunun için paxile güvenmek ahmaklık olur.. ben az çok tıptan anlıyorum ve ilaçların tam olarak nereye etki yaptıklarını ve vücudumuzda ne şekilde işlediklerinden çok iyi haberdarım... paxil kısa sürede etkisini gösterir, iştahınızı azaltır, beyindeki sinir uçlarını gevşetir, dağılımı hızlıdır, mide bulantısı yapar ve halsizlik verir... evrensel etik olarak baktığınızda vücudunuza zarar vermekten başka hiçbir işe yaramaz.. sosyal fobi aslen beyindeki nöronlarla ilgili bir problem diğildir.. beyindeki kimyasallar ile ilgili bir problemdir ve bu tür depresan ilaçların beyin kimyasını etkileme oranı %5ten daha düşüktür. birde üstüne hafıza zayıflığına sebebiyet verir... bir nevi uyuşturucu görevi görür ve kendinizi daha halsiz hissetmenize neden olur.. beyindeki salgılanlanması gereken kimyasalları salgılamaya teşvik edici daha etkin yollar vardır. ancak paxil kesinlikle bunlardan biri diğildir. ancak spor yapmak, meşgale edinmek vs. gibileri burada çok daha etkilidir. bu tür ilaçların en ufak bir faydası yoktur, tek faydası ilaç şirketlerini daha zengin etmektir... psikolojiyi düzeltmenin tek yolu, insanın kendini düzeltmesidir.. düzeltemiyorsa yapacak birşey yok.. zaten olsa dünya bu kadar rezil bir yer olmazdı..
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

sosyalotesifobik ne yazık ki sana katılıyorum :)
asa

Mesaj gönderen asa »

arkadaşlar askerde ilaç kullanabiliyormuyuz bide popular paxil le normal paxil arasındaki fark nedir popular paxil sf ye yönelikmi?eczanelerde bulabilirmiyiz popular paxili? herkese sağlıklı günler
mutlu sayılır

mutlu sayılmaz

ama hangisi karar ver artık canım aaaaaaaaa

olmazki.................
Kullanıcı avatarı
nazlı2005

Mesaj gönderen nazlı2005 »

Paxil ve Popular Paxil olarak iki türü mü var bu ilacın? Kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim. Ayrıca Seroxat ile Paxil in farkı var mi? İkiside 20 mg Paroksetin içeriyor. Fiyatları mı farklı?
asa

Mesaj gönderen asa »

şu anda şarap içtim hiçbir sf belirtisi yok :lol: :lol:

neyse onu boşverelim bende paxil almayı düşünüyorum yarın alacam artık almam lazım kendimi aşmak istiyorum artık. Doktorada gitmmeden alacam ama askeriyenin psikiyatrisleri oluyormuş ona gitmeyi düşünüyorum.Yani kısaca paxili alacam askere gidecem psikiyatriste gidecem sizce nasıl?
mutlu sayılır

mutlu sayılmaz

ama hangisi karar ver artık canım aaaaaaaaa

olmazki.................
Kilitli