PAXIL'in GÜCÜ!!

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
kuşdili

Mesaj gönderen kuşdili »

paxil bende aşırı enerji yaptı. zıp zıp zıplayasım geliyo bazen. bazen çatışmalarım günyüzüne cıkıyor bazen de abartıyorum;içimden yanımdaki arkadasın ensesine patlatıp kahkahalar atasım geliyor.
günboyu işyerinde küfürler savuruyorum aklıma takılanlara,sebep olanlara,vesile olanlara,alakalı alakaız bütün dünyaya. şu aralar delirmelerdeyim,kafama bişey mi takıldı? patlatıyorum bi kahkaha,sövüyorum anasına atıyorum aklımdan.bu günlerde gececek inş.
satmışım anasını dünyanın.
mustafa de

Mesaj gönderen mustafa de »

paroksetin, amfetamin etkileriyle aynı. ama hafif, sonrasında da bitkinlik yok.
benzodiazepin gurubu ilaçlar sf tedavisinde tercih edilmiyor.
nedeni:
- bağımlılık yapıyor.
-hızlı etki gösteren ilaçların etkisi hızlı bi şekilde düşer.
-sf'yi biranda edinmedik biranda yokedemeyiz.
kuşdili

Mesaj gönderen kuşdili »

paxil iyice sapıttırdı beni. rhatsız edicek derecede mutluyum artık. dün gece 1 saat gülmektyen uyuyamadım. sokaklara cıkıp koşasım geliyor.
Kullanıcı avatarı
yeterbe

Mesaj gönderen yeterbe »

paxil in iki türü varmış diye duydum biri popular biri antidepresan mıydı öle birşeydi ikisi arasındaki fark nedir bilen varsa yazarsa sevinirim :?:
BU DA GEÇER....
kuşdili

Mesaj gönderen kuşdili »

paxil iki türü olduguna dair bi bilgi yok bende..eczaneye gidiyorum ve paxil istiyorum, veriyorlar. sanırım tek tür bu yada sana söylenen tür tamamen başka bir isim altında olabilir.
Kullanıcı avatarı
legolass

Mesaj gönderen legolass »

arkadaşlar prozac , paxil sf için olanı ve ya sf için tavsiye edilen ilaçları doktora gitmeden direft eczaneden alabiliyoruz mu?? doktor tavsiyesi olmadan bi zararı varmıdır??
kuşdili

Mesaj gönderen kuşdili »

dr tavsiyesi olmadan kesinlikle hiçbir ilacı kullanma. sonra çok pişman olabilirsin.
Kullanıcı avatarı
legolass

Mesaj gönderen legolass »

kuşdili yazdı:dr tavsiyesi olmadan kesinlikle hiçbir ilacı kullanma. sonra çok pişman olabilirsin.
iyide ben doktora gitmek istemiyorum ama. yani doktora gitmeden alabileceğim sakıncası olmayan bişey yokmu.
kuşdili

Mesaj gönderen kuşdili »

işine yarayacak ilaçlar genelde agır ilaçlardır ve dogru kullanılmadıgında (genelde dogru kullanıldıgında da oluyor) derin yan etkiler gösterebiliyorlar. asprin degil ki bunlar eczaneden alıp hergün kullanasın. dikkat gerektiren bir mesele ilaç meselesi. çok dikkatli olmak lazım.
Kullanıcı avatarı
yeterbe

Re: PAXIL'in GÜCÜ!!

Mesaj gönderen yeterbe »

0x43 yazdı: Paxil tek bir ilaç değildir kullandığınız paxil uyku yapabilir. Ancak sosyal fobi için kullanilan populer paxil kesinlikle uyku yapmaz. (yaklaşik 2 senedir kullaniyorum hiç yapmadı. Araştırmalarımda bu yönde sonuçlandı.)

0x43
0x43 de bu şekilde yazmış yanı popular paxil denen birşey var sanırsam
BU DA GEÇER....
Kullanıcı avatarı
serkan33

Mesaj gönderen serkan33 »

Bu ilaçlar kombine olmadan tek başına pek faydası olmuyor..O kombineyide en iyi doktor yapar..Yan etkileri çok olan ilaçlar antideprasanlar diğer kombine ilaç yan etkileri azaltıyor..Tek başına ben paxili kullandığım zaman çıldıracak gibi olmuştum..Şu an dogmatille kombine içiyıorum aşırı fark var..Önemli olan doğru antideprasan ve doğru kombine..
THATS ALL...
vhisky

Mesaj gönderen vhisky »

paxil bende hiç bi işe yaramadı
Kullanıcı avatarı
punk

Mesaj gönderen punk »

süpersin paxil süperrrrrr :roll:
PUNKS NOT DEATH
global

Mesaj gönderen global »

kuşdili yazdı:paxil bende aşırı enerji yaptı. zıp zıp zıplayasım geliyo bazen. bazen çatışmalarım günyüzüne cıkıyor bazen de abartıyorum;içimden yanımdaki arkadasın ensesine patlatıp kahkahalar atasım geliyor.
günboyu işyerinde küfürler savuruyorum aklıma takılanlara,sebep olanlara,vesile olanlara,alakalı alakaız bütün dünyaya. şu aralar delirmelerdeyim,kafama bişey mi takıldı? patlatıyorum bi kahkaha,sövüyorum anasına atıyorum aklımdan.bu günlerde gececek inş.
satmışım anasını dünyanın.
Birkaç gündür foruma giriyorum ama kuşdili bu yazını görmemiştim. Çok güldüm ya. Arkadaşının ensesine patlatıp kahkaha atasın geliyormuş. :lol:

Yanlış anlama. Alay etmiyorum. Allah kendine mukayyet gücü versin.
:)
firsby18

Mesaj gönderen firsby18 »

kuşdili alem adamsın walla yaa sen bizi güldürdün allah ta seni güldürsün:D
Kilitli