Kitap Paylaşımı

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
karachay

Kitap Paylaşımı

Mesaj gönderen karachay »

Arkadaşlar elimizdeki kitapları buraya yazarak birbirimizle değiş tokuş yapmaya ne dersiniz?

Ben ANKARA grubu için elimdekileri yazıyorum...katılım olursa Kitap-Ankara adında bir başlık açabiliriz.

1)İçindeki Devi Uyandır-Anthonny Robbins-Herkese tavsiye edebileceğim güzel bir kitap.

2)Düşün ve başar-Muhammed Bozdağ-Orta halli bir kitap-Yeni pek birşey bulamadım ben piyasada anlatılanlardan farklı olarak

3)İş hayatında kimsenin Anlatmadıkları-İş hayatında olanlar yada girecek olanlar için değerli billgiler verebilecek ,bir karikatür kitabı

4)Optimal Düşünce-Rosalene Glickman-Ne körcesine olumlu nede körcesine olumsuz düşünmememiz gerektiğini güzel bir şekilde açıklayan bir kitap.Yapabileceğimizin en iyisini yapabilmemiz için nasıl düşünmemiz gerektiğini söylüyor

5)Zorluklarla mücadele-Herbert Casson
6)Çalışanlara Altın öğütler-Herbert Casson ==Bu iki kitapta genelde bilinen şeyler var diye hatırlıyorum.Ama okuduğum zaman beni motive etmişti.

Kişisel gelişim alanında elimde bunlar var şimdilik.Üzeyir Garih 'iin gençlere tavsiyeler adlı kitabını(ve diğer kitaplarını),Nüvit osmay 'ın İnsan Mühendisliğini ve 21 Günde NLP adlı kitapları satın almayı düşünüyorum.Elinde olanlar benimle bu kitapları paylaşırlarsa çok sevinirim.

Arkadaşlar hadi hep beraber büyük bir kütüphane oluşturalım!!!
Herkesin aktif katılımını bekliyorum