kürk mantolu madonna

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
Kullanıcı avatarı
KAF_KEF_06

kürk mantolu madonna

Mesaj gönderen KAF_KEF_06 »

sabahattin ali'nin bence şaheseri...herkesin okumasını istiyorum ve siddetle tavsiye ediyorum aşkın nasıl işlendiğine şaşırarak tanık olacaksınız,ve kahramanımız da 24 yasına kadar hiç sevgilisi olmamıs yalnız bir insan topluma karsı kapalı,iş yerinde ona karsı ağır ithamlarda bulunmalarına karsın hiç sesi soluğu çıkmayan,herkese içten içe kızan bir şahıs...okuyun pişman olmazsınız. ;)
NASIL BİTTİYSE BUNDAN ÖNCEKİLER,BU DA BİTER.BİTE BİTE SONUNDA BEN DE BİTERİM OLUR BİTER.../AZİZ NESİN
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

bestseller olmadığı kesin nerde buluruz :?:
Kullanıcı avatarı
KAF_KEF_06

bestseller değil diye bulunmayacak değil ya çoğu kitapçıda vardır ben 2.el kitapçıdan almıştım genelde oralar daha çok kitap barındırıyor ve daha ekonomik oluyor ;)
NASIL BİTTİYSE BUNDAN ÖNCEKİLER,BU DA BİTER.BİTE BİTE SONUNDA BEN DE BİTERİM OLUR BİTER.../AZİZ NESİN
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

bidahaki ist gelişimde ozaman çnk buralarda 2. el yok
tşkkr ederim bilgilendirdiğin için.
Kullanıcı avatarı
KAF_KEF_06

rica ederim ama belki bulunduğun yerde de vardır yine de sor derim ben ;)
Kullanıcı avatarı
SorMakiner

Re: kürk mantolu madonna

Mesaj gönderen SorMakiner »

Sf li bir insanın kendinden pek çok benzerlik bulabileceği karakter başrolde. Ben belli sıkıntıları aşmış biri olarak bu karakterin çeşitli münasebetler karşısındaki hal ve hareketlerine sinir oldum. Ders verecek ama aynı zamanda kişiyi hüzne boğacak türden üslubu üst seviyede bir eser. Yazar okuyucuyu nasıl etkileyeceğini iyi biliyor olmalı. Hüngür hüngür ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.