Muhteşem bir kitap

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
savasci-kiz

Muhteşem bir kitap

Mesaj gönderen savasci-kiz »

bence bir sf linin mutlaka okuması gereken bir kitap (DOĞAN CÜCELOĞLU Savaşçı )nickimi ordan esinlenip almıştım okuduktan sonra bana dua ediceksiniz ;)
AttractiveBoy

Re: Muhteşem bir kitap

Mesaj gönderen AttractiveBoy »

doğan cüceloğlunun tüm kitaplarını okuyun derim ben, insanlarla olan ilişkinize acayip katkı sağlar cünkü adam profesör benim gibi pislik değil:P
serhadkulu

Mesaj gönderen serhadkulu »

AttractiveBoy yazdı:doğan cüceloğlunun tüm kitaplarını okuyun derim ben, insanlarla olan ilişkinize acayip katkı sağlar cünkü adam profesör benim gibi pislik değil:P
ne alem adamsın ha beni güldürdün
Philosophic

Mesaj gönderen Philosophic »

buralarda bulabilsem, birde fazla pahalı olmassa alırım hemen (: kitapsız kaldım..
• Nedensel olarak belirlenmiş bir dünyada yanlış veya doğru yoktur. •
B. F. SKINNER
global

Mesaj gönderen global »

Güzel kitap. Diğer kitaplardan farklı olarak kalıcı şeyler öğrendim.
En önemlisi de
İnsanların bilinç düzeylerini değiştiremezsiniz. Herkes dünyayı kendi bilinç düzeyinde algılar. Yani kısaca kimseyi değiştirmeye çalışma...
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

global yazdı:Güzel kitap. Diğer kitaplardan farklı olarak kalıcı şeyler öğrendim.
En önemlisi de
İnsanların bilinç düzeylerini değiştiremezsiniz. Herkes dünyayı kendi bilinç düzeyinde algılar. Yani kısaca kimseyi değiştirmeye çalışma...
Kitaplar faklı bakış açıları yakalamamıza yardımcı olur,değişim birden olmaz zaten bir kitapta yazan bir sürü şeyden belki bir kaçı mantığımıza yatar,bizim için uygulanabilirdir.
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

AttractiveBoy yazdı:doğan cüceloğlunun tüm kitaplarını okuyun derim ben, insanlarla olan ilişkinize acayip katkı sağlar cünkü adam profesör benim gibi pislik değil:P
İnsanın ne olduğunu bilmesi güzel birşey. Kutlarım.. :p
ceyhansuyu

Mesaj gönderen ceyhansuyu »

sıkıfobik yazdı:

:D :D
AttractiveBoy

teşekkürler:D şunu söliyim bi erkeğin pislik die nitelendirilmesi gerçekten ii bişedir,özellikle kadınlar tarafından::P bkz. kadın dili bükçedir :D
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

neresi iyi bi şeydir.. ben sevmediğim, beni çok kızdıran birine o kelimeyi kullanırım..
Kullanıcı avatarı
hayal-et

Mesaj gönderen hayal-et »

savaşcı gerçekten güzel bir kitap...diğer kitaplarını da okumuştum..tavsiye ederim...
Kullanıcı avatarı
necipfazil

Mesaj gönderen necipfazil »

kitabı bu hafta okuycam ...
AttractiveBoy

neresi iyi bi şeydir.. ben sevmediğim, beni çok kızdıran birine o kelimeyi kullanırım..
tabi iletilen mesajın ne olduğu değil nası sölendiği önemlidir:D biri gelipte ne pislik adamsın git başımdan görmicem seni derse bu tabikide kötüdür :) ama bir kadının " sen ne pisliksin ne alem cocuksun yaa" die gelip hafifce vurması gerçektende güzel birşeydir bkz. kadınların düşündükleriyle söyledikleri arasında uçurumlar vardır :D bu pislik cocuk olma konusundada bi makale yazcamki kafada soru işaretleri kalmasınn
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

çok emek verilen herşey gibi kaliteli bir kitap..tabuların ve insanın kendisi icin oluşturduğu hapisanelerden kaçış öyküsü var kitapta..aklımızda oluşturduğumuz kafeslerden yine aklımızı kullanarak çıkmanın yollarını anlatıyor bende tavsiye ederim..bazen anfide dersde zannedebilirsiniz
ceyhansuyu

Mesaj gönderen ceyhansuyu »

savasci-kiz yazdı: okuduktan sonra bana dua ediceksiniz
ayıbediyon savaşci kıs
okumadan da dua ederiz sana [smilie=beach.gif]

daha önceden okudum bu kitabı. çok beğendim zamanında beni bambaşka biri yapmıştı.
devamını getiremedim.