Muhteşem bir kitap

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
savasci-kiz

Re: Muhteşem bir kitap

Mesaj gönderen savasci-kiz »

ceyhansuyu yazdı:
savasci-kiz yazdı: okuduktan sonra bana dua ediceksiniz
ayıbediyon savaşci kıs
okumadan da dua ederiz sana [smilie=beach.gif]

daha önceden okudum bu kitabı. çok beğendim zamanında beni bambaşka biri yapmıştı.
devamını getiremedim.
dua edin bana [smilie=dance3.gif]
MrAslann007

Mesaj gönderen MrAslann007 »

kesinlikle okuyun hemen kendinizi kaptırırsınız olay bir öğretmenin mutsuzluğuna çare arayışıyla başlıyor ve anlatılanların çoğunda kendinizi görüyorsunuz..Bu arada ilk mesajım.. [smilie=dance4.gif]
Philosophic

Mesaj gönderen Philosophic »

bulmak zor olduysada e kitap olarak indirmiştim geçenlerde savaşçıyı.. dün gece ole bakınıodum, gece 3te başladım başından ayrılamadım. sabaha kadar okudum... doğan cüceloğlu gibi insanlar oracıkta duruyor ve ben yeni görüyorum.. vallahi kitaplara vericem kendimi keşfedilmemiş bişi bırakmıcam :) psikoloji ve felsefe meraklısı biri olarak biran sıkılmadan, büyük zevkle okudum..
• Nedensel olarak belirlenmiş bir dünyada yanlış veya doğru yoktur. •
B. F. SKINNER
Kullanıcı avatarı
kurtuluskolay

Mesaj gönderen kurtuluskolay »

BİHİN EDİGE - KUMANDA KİMDE? mutlaka okumanızı tavsiye ederim.Sf rahatsızlıgı olanlara ozellikle buyuk motive sagliyor... Hayata dair muhtesem oykuler var.Ben okudugumdan itibaren kendimde degisiklikler gordum. Sadece bir tavsiye.. =)
Kimsé Karı$masın Daa Cocuqum ßén..!
kimya

Mesaj gönderen kimya »

sf ile pek ilgisi yok ama bu başlığın içinde olması gereken bi kitap diye düşündüm ve yazıyorumm . oruç aruoba ' ile ' . ( sf ile pek ilgisi yok evet ama karşılıklı ilişkilerle gayet ilgisi var ben çok beğendim =) )
şaşkın gülümse-me.