Sınırsız Güç,Antony Robins

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
Kullanıcı avatarı
katre

Sınırsız Güç,Antony Robins

Mesaj gönderen katre »

Okuyan var mı bu kitabı?
Kitapçıdan alacaktım bugün,kaç tane arkadaşım okudu,hepsinin psikolojisi bozuldu filan diye bahsetti.Ben de haliyle daha merak ettim.Siz okudunuz mu?
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
cesaret

Re: Sınırsız Güç,Antony Robins

Mesaj gönderen cesaret »

kitabı okumadım ama senin için bir blogdan okuyanların yorumlarını buldum :)

Adsız dedi ki...
merhaba ben kitabı 2005 mayısayında adana bir kitapcının vitrinde dikatimi çekmişti ve kitabı alıp 15 günde okudum,insana inanılmaz bir motivasyon ve güç veriyor kitaptaki önerilenlerin 4/1 ni insan hayatında uyguladıgızaman hayatında birçokşeyindegiştigini kısabir sürede farkadabilir.

13/1/08 23:56
ramazan dedi ki...

İnsanın varabildiği bir çok gelişmeler kendinize aitmiş gibi gözükse de sadece insanın kendisini tatmine yöneliktir. Ancak bu kitap, tamamen insanın kendisine ait ve kendisiyle alakalı fayda ve zararı görme ve bu, fayda ve zararın hangi yaklaşımlarımızdan kaynaklandığını öğrenme açısından doyurucu bir kitap. Okuyup içindeki tavsiyeleri birazcık olsun uyguladığımda hem sıhhatem hem de zihnen çok rahatladığımı gördüm. Bu kitabı, birçok kitap okuyan bir kimse olarak, kendi dalında bir ilk ve çoğunlukla uzun bir ömrü olacak kadar değerli bir eser olarak buldum. Bu vesileyle şu anda yine elimde ve bu okuyuşum 3.ncü defa oluyor. Çünkü her okuduğumda gerçekten insanı harekete geçiriyor. Belki garibinize gidecek ama kıldığım namazda bile acele etmemem gerektiğini ve bu namazı kıldığım zaman yediğim bir şeyin tadını almaktaki hissiyatı, namazda da alabildiğimi bu kitapla bir kez daha gördüm. Hani biz, bazan bir şeylere biliçsiz de olsa ulaşabiliyoruz. Buna daha kısa ve bilerek ulaşmak varken,bunu her an yaşayabilmek gibi bir imkan ve yetenek varken niçin daha uzun yollar deneyelim ki? Bu vesileyle bu kitabı, eksiksiz görmemek kaydıyla, her kesimin ve her inacın müntesipleri olan kimselerin okumalarını, muhakkak okumalarını tavsiye ediyorum. Allah'ın bize verdiği yetenekleri yerinde ve insanlığın faydası için kullanmak kullanmak azim ve gayretiyle... Bu kitabın Tükçeye kazandırılmasında gayretleri olan herkese SELAM.

17/3/08 02:28
Adsız dedi ki...

Bu kitabı arkadaşımın tavsiyesiyle okudum ve çok beğendim herkese tavsiye ederim. Kitap kişiyi çok motive eden ve insanların istedikleri bir çok şeyi yapabileceğine inandırıyor. Ayrıca kitaptaki verilen örnekler araştırılmış doğru bilgiler.

13/9/08 14:27
Adsız dedi ki...

Ben bu kitabi bir arkadasimn tavsiyesi üzerine 2002 yılnda okudm.cok etkıleyıcı bir kitap ve gercektn ınsana güc verıyor.sımdı bu kitabı almayi ve kütüphanemde bulndrmayı düsünyorm.bence kendini gelstrmek ısteyn herkesn bu kıtabı okuması gerek. Saygılarmla

19/3/09 11:28
Adsız dedi ki...

ÇOK DEĞERLİ BİR KİTAP
okuyup bir an önce yararlanmanızı isterim

23/5/09 10:18
dertli dedi ki...

Bu kayıt, yazar tarafından kaldırıldı.
3/7/09 03:25
Adsız dedi ki...

Bu kitap öyle birşeyki insana birden güç veriyor
gerçekten en az birkaç kelimeyi bile hayata geçirsek bie değişiklikleri fark edebiliyoruz.

24/7/09 15:19
Adsız dedi ki...

bu kitap hayatıma girdiğinden beri benim arkadaşımmış gibi yanımdan ayırmıyorum.
ŞİRİN KIRŞEHİRLİ

24/7/09 15:22
misafir dedi ki...

ben bu kitabı okudum. Aslında zaten bilinen şeyleri , yepyeni bir bakış açısıyla anlatması , kitabın çekiciliğini daha da arttırıyor.
motive edici nasihatler, farklı yönden olayları sorgulamalar , benim içimdeki asıl ben ile çayımızı sigaramızı alıp uzun uzadıya sohbetler etmeme vesile oldu.
içimdeki ben ile çok uzun zamandır konuşmadığımı farketmemi sağladı.
ondaki gizli güçlerin üzerine serpilmiş külleri kaldırıp özün özündeki cevheri çıkarmama yardımcı oldu.böylece artık kendimle barışık, bardağın dolu tarafını gören , olaylara pozitif yaklaşan ve tabii bunun meyvelerini de alan bir insan oldum.
yazara da , yayınlayana da , tercüme edene de teşekkürler.

25/7/09 23:04
clooney_065 dedi ki...

Bu kayıt, yazar tarafından kaldırıldı.
14/8/09 23:17
fatos dedi ki...

içindeki devi uyandır ve sınırsız güç kitabınızı okudum.gerçekten bir insanın isterse hayatındaki hedeflerine ulaşabileceğini anladım. tercüme eden belkıs çorakçıya da ayrıca teşekürler.sizi tanımak isterdim.

14/8/09 23:26
Adsız dedi ki...

teşekürler robbins

11/9/09 17:08
Adsız dedi ki...

Bende 1 Eylül 2009 Tarihinde Bir Arkadasın Birosunda Gördüm Bir Kutunun İçinde Tozlar İçinde Kalmsıtı Öylece Kutuda Kitap'ın Ön Sayfasında Yazan Yazı İlgimi Cekti Kitap'ı Elime Alıp İncelemey Basladım Ve Gercekten Okumam Gerektigini Düsündüm Herkesin Okumasını Tavsiye Ederim ( Diyarbakır Seymen. )

29/9/09 21:23
Adsız dedi ki...
kitap çok güzel

4/10/09 15:38
Katerina dedi ki...

Hello,

I work for the training company which is organizing the next Tony Robbins seminar in Europe (Rome, Italy, 2010) and we are currently looking for a partner company in Turkey to promote this event and give the opportunity to Tony's fans in your country to attend to this event, which will be the only one in Europe in 2010. Do you have any contact of a serious and established training company in Turkey, which has a network of people who appreciate Tony Robbins’ work and with whom I could get in touch with ? I thank you very much in advance for your help.

Best Regards,
Katerina Labodi

7/12/09 16:25
Adsız dedi ki...
bu kitapla 1996 de tanıştım inanın buna hayatımda yüzde yüz deyişmeler oldu içine kapanık biriyken kimliğinı ifade edemeyen insandan.son derece özgüvenli topluma hitab edebilen hatta bazı konularda insanlara yardımcı olan bir insan haline getirdi. sizi istediginiz başarıya ulaştırmasa bile size kazadırdıklarını yılar sonra göreceksınız.cevrenize faydalı olabılen brey olacaksınız bunu tüm kalbimle söylüyorum.

8/12/09 18:40
Adsız dedi ki...

Bu kitap benim hayatımda milat oldu sayabiliriz şu anki bilgi birikimimi insanlara aktarmamda büyük katkıları oldu.yönlendirme,başarıya ulaştırmada büyük faydaları oldu.Size özellikle gençlere şiddetle tavsiye ediyorum.

8/12/09 18:51
Adsız dedi ki...

3. kez okuyorum the secret dan daha iyi....herkes okumalı...

13/12/09 18:19
Adsız dedi ki...

Girişimci ve yapıcı kişilerin özellikle de gençlerin kesinlikle okuması, faydalanması gereken bir kitap.

24/12/09 10:20
adsız dedi ki...

kitap güzel ama okuduğum en berbat çeviriydi çevirenin allah belasını versin.
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

Cesaret çok incesin:)
Teşekür ederim.
İyice merak ettim yorumları da okuyunca.
Kitabı almak şart oldu.
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
Kullanıcı avatarı
sf_li_prenses

Mesaj gönderen sf_li_prenses »

Baya etkileyici ve güzel bi kitap oldugunu duydum.... :) okumadım ama okumayı cok ısterım
ߣNmİ$İm k£Ndİmd£n ßİr KoRkAk yAraTM$ım
k€NdiMİ kOrurK£N €N Çok b€n ÜrkütmÜşüm
ߣNmİ$İm K€ndiMİ SAvUnURK€N €n çOK hAnç£rleyen
ßİr m€ÇhuL OLmuŞum ,FaİLi ߀N
ߣNmİ$İm
ߣNmİ$İm ....

İnSaN KeNdİn€ RaGm€n YaŞAmaYı ßİLm€Lİ ßaZ€N
Kullanıcı avatarı
antonio_montana

Mesaj gönderen antonio_montana »

dili anlaşılır mı sıkıcı mı?
fiyatı ne kadar kitapçılarda?
cinas

Mesaj gönderen cinas »

Ben de okumuştum. Çok önceden okudum. Faydalı ve etkili olduğunu hatırlıyorum. Oğuz Saygın'ın kitaplarıyla bütünlük arzediyor. Özellikle NLP ile ilgiliyseniz okuyun derim.
Yalnız şunu da söyleyeyim. Bu tarz kitaplar, kişisel gelişim teknikleri, adından da belli olduğu gibi kişisel gelişim amaçlıdır. Psikolojik tedavi etmek rolü yoktur. "Okuyacağım ve sf 'den kurtulacağım, bu kitap bana sihirli değnek olacak." şeklinde düşünmeyin. Tedavi edici bir rol yüklerseniz sonra ummuğunuza erişemeyince üzülürsünüz...
Kısaca Sınırsız Güç kişisel gelişim kitabıdır. :)
cinas = statik, fordane, global
Kullanıcı avatarı
antonio_montana

Mesaj gönderen antonio_montana »

sf yi hiç bir kitap çözmez zaten. yükseklik korkusundan kitap okuyarak kurtulamayacağın gibi.
yalnız ben cevabımı alamadım :(
Kullanıcı avatarı
gökyüzü570

Mesaj gönderen gökyüzü570 »

Ben okudum ama çok da fazla faydası olmadı. Bazı bölümleri çok etkileyici okuyucuyu gaza getiriyor ama ötesi yok...

Bazı yerlerini de saçma buldum. Hayvansal ürünleri yememek gibi... Sütün zararlı olduğunu söylüyor. Tabi bu kitap 50 yıl öncesinin kitabı. Belki o zamanlar sütün yararları henüz keşfedilmemişti... :) :)
DoğRuYu ßuLana KaDaR YanLış YapaCm HayaT .. !
cinas

Mesaj gönderen cinas »

gökyüzü570 yazdı: Sütün zararlı olduğunu söylüyor. :)
Evet süt konusu benim de kafama takılmıştı. :)
cinas = statik, fordane, global