HİPNOZLA ilgili bir kitap

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
Kullanıcı avatarı
paylasım06

HİPNOZLA ilgili bir kitap

Mesaj gönderen paylasım06 »

Arkadaşlar google'da arama yaparken belki karşılaşmıssınızdır, Ankara'da hipnoz yapan bir doktor var, Dr. Bülent Uran...Sitesine girince insan bayağı bilgi ediniyor; ama hipnozun etkisi konusunda emin olamıyor...İşte böyle bir ikilem içindeyken, bir kitapçıda adamın kitabıyla karşılıştım (kitapkurdu olmanın faydaları:) ) Hipnoz nedir, bilinçaltı nedir, bilinç nedir anlatıyor. Hastalarından örnekler sunuyor. Daha çok okuyamadım kitabı; ama ilgilenenler için hemen adını yazayım istedim. Bu kitabı okuduktan sonra hipnozla ilgili kesin kararımı vereceğim.

Kitap adı: Geçmişin Hipnozunu Bozmak
Yazar: Dr,Bülent Uran
Yayınevi: Ütopya Grafik
Fiyat:11.00 YTL

Benim aldığım yer: Ankara Dost Kitapevi
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

Merhaba ben bahsettiğin dru biliyorum ,gitmiştim hipnoz için fakat bnm hipnoza uygun olmadığımı söyledi fakat bana eftden bahsetti ve ondan duymam üzerine eftyi aralştırıp,öğrendim=))
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)
Kullanıcı avatarı
DeRDeM

Mesaj gönderen DeRDeM »

eft?
ÖLÜMDEN NİYE KORKACAĞIM Kİ?
BEN VARKEN O YOKTUR, O GELİNCE DE BEN OLMAYACAĞIM..
(Montaigne)
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewto ... ght=#53127

BU SAYFADA BİŞEYLER YAZMIŞTIM DERDEM İSTERSEN BAK=))
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)
Kullanıcı avatarı
orpheo

Mesaj gönderen orpheo »

nlp ve eft bence tamamen saçmalık arkadaşlar ve para tuzağı başka bişey değil.
Emek güneştir. Tohuma da suya da toprağa da hayat verir.
con_wychelf

Mesaj gönderen con_wychelf »

nie hiç eft yaptırdınmıki saçma diosun
unuttum sen nie hipnoza uygun değilmişsinki
Kullanıcı avatarı
paylasım06

Mesaj gönderen paylasım06 »

ben bu kitabı ve doktoru denedim.kesinlinle tavsiye etmiyorum arkadaşlar... bana hipnoz uygulayamadı.biraz eft anatıp, paramı aldı
Kullanıcı avatarı
gizemliinsan

Mesaj gönderen gizemliinsan »

Eft para vermedende ögrenilebilir.basit
hmmm gizemli...
con_wychelf

Mesaj gönderen con_wychelf »

bülent uranı msnime eklemiştim hipnozu nekadara uyguluyosunuz dedim 350 milyonmuş oha dedim naptınız istanbuldaki doktorlar 250 milyona yapıyolar oda hemen oha demenize gerek yoktu fiyatı pahalı bulduğunuzu söyleyebilirdiniz dedi. :oops: sildim engelledim onu.sitesinde vidyolarınıda izledim konuşurken hiçde öle kendine güvenen bir tip değildi.para tuzakcısı bunu öğrendiğim iyi oldu paylasım06 neyse denemiş oldun en azından aklın kalmamış olur
Kullanıcı avatarı
gizemliinsan

Mesaj gönderen gizemliinsan »

Bi arkadasta eft y le ilgili bi e-book vardı herseyi anlatmıstı orda.250milyon bile fazla.
hmmm gizemli...
Kullanıcı avatarı
egelimx

eft

Mesaj gönderen egelimx »

selam arkadaşlar ben bir başka sayfada daha yorum yapmıştın okuyan varsa sakın eft ye para vermeyiniz onun yerine örenmek için kitabını alın ve uygulayın gayet besit hafif bir müzik eşliğinde yapıcanıza kesinlikle eminim çok kolay ve basit HERKEZE SAĞLIKLI GÜNLER(UMUT)
karachay

Mesaj gönderen karachay »

Arkadaşlar Hipnoz ,NLP -hiç denemedim ama aynı zamanda EFT- hakkında kurslara gitmemenizi tavsiye ederim.
Aldığım duyumlar bu tür eğitimlerin hep para tuzağı olduğu yönünde.Kendisi birkaç ay içinde bu işin uzmanı(!) olmuş ve size de aynı şeyi yapacağını söyleyen insanlara paralarınızı kaptırmayın.

Bu tür kurslara vereceğiniz yüzlerce milyonun, onda bir fiyatına 5-6 tane kitap alın onları okuyup uygulamalarını yapmaya başlayın ,çok daha etkili sonuçlar alırsınız.Ondan sonra isterseniz kursuna da gidersiniz.Ama deneyiminiz olduğu için hem o kurstan maksimum derece fayda sağlarsınız hemde sizi eğiten kişinin yeterlilik seviyesini iyi ölçersiniz,ona göre ya kursa katılırsınız yada katılmazsınız.
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

Genelleme yapmayalım,içlerinde aldıkları parayı hakedenler de var elbet,fakat para tuzağı olanlar da.Bu yüzden dikkatli olmak gerek.
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

karachay yazdı:Arkadaşlar Hipnoz ,NLP -hiç denemedim ama aynı zamanda EFT- hakkında kurslara gitmemenizi tavsiye ederim.
Aldığım duyumlar bu tür eğitimlerin hep para tuzağı olduğu yönünde.Kendisi birkaç ay içinde bu işin uzmanı(!) olmuş ve size de aynı şeyi yapacağını söyleyen insanlara paralarınızı kaptırmayın.

Bu tür kurslara vereceğiniz yüzlerce milyonun, onda bir fiyatına 5-6 tane kitap alın onları okuyup uygulamalarını yapmaya başlayın ,çok daha etkili sonuçlar alırsınız.Ondan sonra isterseniz kursuna da gidersiniz.Ama deneyiminiz olduğu için hem o kurstan maksimum derece fayda sağlarsınız hemde sizi eğiten kişinin yeterlilik seviyesini iyi ölçersiniz,ona göre ya kursa katılırsınız yada katılmazsınız.
tamamen katılıyorum, önüne gelen herkez eğitim veriyor...