okuduğum dergi

Beğendiğiniz ya da okumayı düşündüğünüz kitaplar hakkındaki düşünceleriniz..
ırmak

okuduğum dergi

Mesaj gönderen ırmak »

kişisel gelişim dergileri okuyorum
leni

Mesaj gönderen leni »

ben eskiden her ay sevdiğim bir grubu görmek umuduyla rolling stone alırdım.ama geçen gün kapağında thom yorke un bulunduğu dergiyi(bant)(radiohead için) aldım ve içindekileri rolling stone dan daha iyi buldum.hem sadece müzik de değil çok çeşitli konularda yazılar var.bundan sonra onu takip edeceğim.
benim diye bu evdeyim ve karnım tok ve aynada bu aynada yine kimse yok,yine kimse yok!..
marvelgirl

Mesaj gönderen marvelgirl »

bilim teknik,uykusuz ve penguen alırım ;)
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

yok :( yolculuğa çıkarken dergi almaya bayılırım ama artık mimarlık dergileri bile ilgimi çekmiyo.. böyle dergicinin önünde dikilip uzun uzun bakıyorum ama ııh! seçemiyorum bi türlü.. küçükken heygörl bluğciin falan gibi dergileri alırdım her ay muntazaman .))) sanırım içim geçmiş artık.. :roll:
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

bir ara art-ist diye bir dergi alıyordum. guzeldi. ama epeydir almadım. bir de digital art dergisi fena degil.
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

ara ara platin alıyorum, bir köşeye atıyorum, birkaç ay sonra elime geçiyor, anca o zaman okuyorum.
bir de deli kasap okumaya başladım
Kullanıcı avatarı
kopruden_once_son_cıkıs

Mesaj gönderen kopruden_once_son_cıkıs »

karikatür dergileri, bazı dekorasyon dergileri...vs
kardelen

Mesaj gönderen kardelen »

K dergisi, Uykusuz ve arada National Geographic alıyorum. Çok güzel dergiler çıkıyor aslında, büyük bir kitapçıya bakıp araştırmak lazım.
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

sinema dergilerim vazgeçilmezdi bir zamanlar, kız kardeşimde blue jean severdi kardelen in dediği gibi national geographic de ilgimi çekiyor fakat düzenli okuduğum bir dergi yok :roll: bu arada söylemeden geçemeyecğim aurelio avatar çok güzel olmuş... :?
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
sütlüekmek

Mesaj gönderen sütlüekmek »

aksiyon dergisini severim. sızıntı okurdum bi aralar ama uzun zamandır tembellikten onu da elime almıyorum. genç beyin,capital,penguen alır(d)ım arada bir. şimdi asker oldugum i.in bunlara anca ayda bir kargo ile ulaşabiliyorum.
bitecek
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

şu sıralar dergi okumuyorum ama eskiden şu dergileri okurdum: focus,atlas,national geographic,şebek,L-manyak,lombak.
Kullanıcı avatarı
basaq

Mesaj gönderen basaq »

national geographic alırım düzenli (sayılır..)
okuldayken sınıfta herkes çeşit çeşit dergi alırdı herkesden otlanırdım, pahalı dergiler o yüzden genelde eski dergileri alırım ucuza :?
Kullanıcı avatarı
Umutludepresif

Mesaj gönderen Umutludepresif »

Leman ve Lemanyak dergileri okuyorum ama Lemanyak son zamanlarda bozuldu eski tadı tuzu yok. Lemanda erdener abinin hastasıyım. Takıntılı düşünceleri olan arkadaşlarımız kıllanan adamı okusun :D ben öyle yapıyorum
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

çıktıından beri her hafta uykusuz alırım. hayatımın değişmezlerindendir bu dergi..kendi hayatımı umut sarıkayaya benzetiyorum :)
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

soL,Penguen,Lemanyak,Atlas
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.