EVET BEN İYİLEŞTİM:) :)

Sosyal fobiyi yenenler..Hastalığı yenme sürecinde yaşadıklarınız..Söylemek istedikleriniz..
Kullanıcı avatarı
nikbin

EVET BEN İYİLEŞTİM:) :)

Mesaj gönderen nikbin »

selam aleyküm arkadaşlar:) nasılsınız ben uzun zamndır uğrayamadım buralara uzun zamandır çalıştığum için galiba sosyalfobi diye bir şeyi unuttum artık artık iiyileştim çünkü artık insanlarla rahat rahat konusup rahat bir şekilde tartışabiliyorm içimde hiç bir şeyi tutmuyorum anlayacağınız :D kendinden değerli kimse yok bu haytta sosyalfobiyi yendikçe insanları tanımaya basladım hiçkimseye artık eskisi gibi güvenmiyorum ve artık sadece kendimi önemsiyorum bence sizde oyle yapın o zamn gerçekten geçiyo sosyalleşin bir yerlerde çalışmaya başlayın en faydalı olacak sey bu bence sosyalleşmek hem çok uzak hem çok yakın
olmak saygınlığınız olsun mesela bunun hepsi insanların içine karısıp akışına bırakıp unutmakk ben oyle yptım neyse şimdilik bu kadar ha bir de imanınızı ve sabrınızı sakın elinizden bırakmayın ALLAH Her şeyi hakkıyla bilendir şimdilik Allah'a emanet olun hayırlı akşamlar:) :D
kalıcısıkıntı

Re: EVET BEN İYİLEŞTİM:) :)

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

sosyal fobiyi mi yendin yoksa öz saygını mı geliştirdin ?
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
Kullanıcı avatarı
nikbin

Re: EVET BEN İYİLEŞTİM:) :) h

Mesaj gönderen nikbin »

kalıcısıkıntı yazdı:sosyal fobiyi mi yendin yoksa öz saygını mı geliştirdin ?
Evet yendim :)

carepdr

Mesaj gönderen carepdr »

Güzel :)
layerc

Mesaj gönderen layerc »

Ben evlenmek için kızla buluştuğum zaman s.fnin tüm kalıntıları üzerimden kalktımı bilmiorum ama ciddi bir değişiklik oldu kendimde nasıl bukadar aniden sorumluluk duygusuyla yüzleşip değişim oldu 1saat içinde bende anlamadım fakat buluşmadan önce gece şu süreçleri yaşadım yalnızdım sobamı açtım gece https://www.youtube.com/watch?v=RbHiXnM2Myc şu sesi dinledim sonra uyurken gözüme en yüksek mevkide insanlar geldi onları karşımda hayal ettim ve onlarla konuştum sorumluluk mecbur olduğu için düşüncemdem kaçamadı düşünclerim(başka zaman olsa belki düşünce tembelliğine yakalanıp erken kesicektim düşünmeyi) ve buluştum herşey güzel geçti şuan başka sonraki şeyleri düşünüyorum.Ben ülkemizde ve dünyada sfnin basit bir hastalık göründüğünü tahmin ediyorum(galiba gerçektende öyle) ve devletimizin bu konuda ciddi adımlar attığını düşünmüyorum iş potansiyel konusunda ve bana göre sf beynimizin zayıflığından kaynaklanıyor işin içinde kibir ve tembellikte var.Gençlere tavsiyem gençliğinde hiç kaybedecekleri birşey yok en azından tanımadığınız bir yerden bir kızla çıkın hayatınızda biri olduğunda herşey çok farklı olucaktır, erken olgunlaşacaksınız ve işinizi benim gibi asosyal bir iş çekinmekten uzak durun.İki yanlışım oldu biri iş seçimim diğeri sürekli bir kızla çıkmamam,aşktan uzak durun derim sevip sayabilceğiniz insan olsun aşkın peşinden sakın koşmayın.
MACHİNE